Nejlepší hlášky
<a> mam problem z internetem
<b> a s cestinou asi taky
<a> j na to se viser:D
<A> hele byl jsem si v pondělí prodloužit ISICa. Existuje na matfyzu/v Praze/na světě zastrčenější místnost než M-266 na Karlově? :-D
<B> nenapada me ani jedna:-D
<B> ja byl proto na PF UK
<A> kurva. zase jsem měl omezený informace : D
<A> představ si, že na cestě zpátky jsem nenašel správnej východ a skončil jsem někde ve dvoře
<A> ze kterýho nevedla jediná cesta
<A> a ty dveře kterejma jsem přišel z druhý strany nešly otevřít
<A> tak jsem se pokoušel dozvonit nějakym po domácku spíchnutym zvonkem co tam visel na zdi na vrátnici, ale nikdo neodpovídal
<A> tak jsem tam zmateně pobíhal ode dveří ke dveřím a nemoh najít jediný otevíratelný
<A> až pak jsem našel nějakou opět zastrčenou cestu ven vrátkama který byly otevřený jenom proto, že tamtudy šel nějakej opravář
<A> a nejhorší je že celý moje počínání je natočený na kamerách který na tom dvoře jsou bůhvíproč na každym rohu!
<B> tak ted jsi dostal ty me:-D
<B> se poseru:-D
<A> proč vždycky já! : D
<A> proč se to nemůže stávat nikomu jinýmu
<A> jo, to by me taky zajimalo:-D
<A> jsem měl strach, že zase budu muset volat na policii (stačilo by přes plot když tam maj policejní muzeum) a oni přijdou a první dveře na který narazej normální klikou otevřou : D
<a> Ici, laguješ
<b> jo já vim, to se za chvíli srovná
-!- <b> has quit [ping timed out]
Komentář: srovnalo... 0
<a> zdar,tak co dneska?
<b> jo cajk,dnešek v pohodě,ale dostala mě dneska kolegyně..
<a> jak?
<b> no,sem dneska zase skládal celou paletu piva,tak vezmu basu,se svojí vejškou dávám už asi osmou na sebe.Pracně jak debil,málem sem si vyhodil rameno jak sem jí málem neudržel,a kdžy jí tam konečně celej spocenej spokojeně dám,jde okolo kolegyně,koukne na mě,zastaví se a povídá:Máš to sice pěkný,ale moc vysoko,nejde vdiět cenovka.Tak sem to zase pracně musel jak debil sundavat...
<a> měl si z toho radost?
<b> no strašnou..
Komentář: kámoš na brigádě v Lidlu :-D
<a> sorry kuci ja dneska neprijdu, musim udelat ukol z aj na zitra
<b> jj rozumim
<b> kdybys prisel <c> by ti ho ukazal
<a> jeeeee
<a> tak priste?
<b> to uz nebudes potrebovat ne uz budes hotovej
<a> jo uuukoool
<a> ahaaa
<a> tak nic
<b> cos myslel?
<a> ale nic nic
<O> mno...celej sem se klepal..chtělo se mi zvracet..a střídavě mi bylo horko a zima a neuvěřitelně se mi chtělo brečet...
<T> ty kokot stary
<O> a do toho srabu mě taky dostala jedna sekunda kunda jedna...to víš když člověk má něco po čem touží a pak mu to někdo sebere tak je to na houno
<T> jo no...tuhle mi vyprodali kindervajíčka
Komentář: Způsob, jak člověka vytáhnout z deprese xD
<Standa> Twl dneska sem čet že bude v lednu novej I-Phone
<Honza> Fakt, tak to je super to se bude Vojtoj líbit
<Standa> Počkej, někdo u nás dole je. Jdu se podívat.
<Honza> Ok
<Standa> Tak v pohodě.
<Honza> Kdo to byl?
<Standa> Ale lupiči.
<Honza> Tak zavolej poldy ne?
<Standa> Klid kompy sou všechny nahoře.
<Honza> Tak to jj, ale nenechal sis tam LAN kabel když sme pařili?
<Standa> Ajo, to sou kur.. 158
Komentář: Ajtáci si takhle jednou večer píšou přes ICQ.
<a> jdem ven?
<b> nemůžu, vařím oběd
<a> jeeej
<b> hej vaříš ty vůbec někdy? :D :D
<a> náhodou loni jsem vařila celé léto :P :D
<b> tak to jsou u vás asi všichni pod 50 kilo, co? :D
<a> No to je vážně divný. Za čtyři dny mě chtěj dva kluci..
<b> No tywoe!
<b> O tebe je zájem jak o KFC.. xD
<a> Taky si říkám :D
Komentář: :P
<vladimírbela> doufám že stojíte hrála hymna:D
<Wisbi> Ano jsem v pokoji sám a stojíme oba dva :D:D:D
<Oidipus> já si myslim wisbi