Nejlepší hlášky
<ona> buď máš štěstí v lásce, nebo v kartách...obojí mít nemůžeš.
<on> A co když z deseti her pět vyhraju a pět prohraju ??? O_o
<ona> ...tak buseš mít buď sex bez holky nebo holku bez sexu :))))
Komentář: Prej si počká, až prohraje všeh 10 )))
10:54:46 <On> ...
14:09:11 <Ona> tys mi zmizel :-(
14:09:39 <On> chvíli mi nefungoval net tak sem usnul :D
Komentář: Přípravy na zkoušku v plném proudu..
<Špendla> Dokážeš si představit, že by jsi šel k doktorovi, a měl bych tě ošetřovat ?
<Sickness> ne :D
<Sickness> mě by to štvalo pomáhat takhle lidem
<Špendla> njn
<Špendla> Tak ale vem si, že jsi gynekolog, a přijde ti tam taková druhá paris hilton, ať jí zkontroluješ pipinku :P
<Sickness> tak bych zkontroloval no :D ale vem si že ti tam přijde 200 kilo ženská, nemytá a chlupatá ať jí zkontroluješ pipinku ;) :D
<Špendla> Od toho bych měl kolegu :-)
Komentář: Když mi takhle Sic řekl, ať se vykašlu na průmku a jdu na zdávku.
<a> cus, dneska mě zase pobavil profesor na biologii
<a> ptal se na nějakou lehkou otázku jednoho kamaráda
<a> a von mu na to řek, že ho nic nenapadá...
<a> na to dostal odpověď:" Ale tady se nemusíte bát, tady vás opravdu nic nenapadne!"
Komentář: opravdu, žádná divoká zvěř v dosahu nebyla :)
<a> : Nejdelší penis: Oficiálně nejdelší penis změřil a potvrdil doktor Robert Dickinson. Bylo to počátkem dvacátého století. Jeho míry byly: 34 centimetrů na délku a po obvodu 16 cm. // au
<b> : Jo, to jsem četla
<b> : Ty woe!
<a> : ?
<b> : Koukej na jméno toho doktora
<a> : tivole :D
Komentář: Dickinson je skutečně perfektní jméno pro sexuologa =)
<a> ahoj B , tak co ti Ježíšek přines?
<b> ahoj, notebook, akvárko a dva suchozemský kraby... Tobě?
<a> aale, nějakou kosmetiku a tak…
<b> a dobrá kosmetika? vypadáš pořád stejně nebo tě nějak změnila?
<a> kosmetika, ne plastika. Blbečku :D
Komentář: nutno pánům vysvětlit, co kosmetika vlastně je
<a> sem udelal par poznamek k ty galerii
<b> lol
<b> koukam navod jak pro blby
<b> deformace z prace? :-D
<a> :D :D
Komentář: IT ve statni sprave
<a> Mě je zimaa..
<b> fakt? chceš půjčit mikinu?
<c> ja ti dám
<a> jo..ja vím, ale ja bych radši tu mikinu
Komentář: Je třeba podotknout že b a c jsou kluci ;D
<a> Náhodou i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo!
<b> Nedá...protože nikdo na něj neuvidí...
<a> Vysypal se mi katalyzátor a prozatím bych ho chtěl nahradit trubkou. Bohužel k mé neradosti je střední díl, který na něj navazuje zralej na výměnu. Co jsem zatím měřil, tak před katem je průměr trubky 45 mm. Napadlo mě, že bych střední a koncový díl nahradil výfukem z motorizace 1.9. Teď k mojí otázce, bude k něčemu dobrý, když na autě bude výfuk z větším průměrem? Nevím kolik má 1.9, ale hádám, že tak kolem 50 mm. Motor je zatím bez úprav.
<b> Mám to také tak a to z důvodu, že mám nerezové svody a ty mají 50mm trubku. Pokračoval jsem proto dál dozadu výfukem z 1,9ky, bylo to pro mne to nejjednodušší a nejlevnější řešení. Zvuk na volnoběh, trochu brumlá. Jinak vyšší výkon nebo něco podobného nečekej.
<c> Taky bych měl takovou otázku. Půjde dát 1.9D koncový díl na 1.3 MPi? Díky
<a> Na tohle znám odpověď - půjde, ale díky rozdílným průměrům potrubí motorizace 1.3 a 1.9 budeš muset upravit trubku na výfuku z 1.9.
<c> Takže chápu dobře že koncovka z diesela bude mít menší nebo větší průměr? A jak tedy upravit? převařit jinou trubku?
<b> Ne. Že diesel má větší průměr trubky...
<c> Tak to by tam šlo nějak navařit ne? O kolik je větší?
<b> 45 vs 50mm...
<c> to půjde navařit