Nejlepší hlášky

<ona> buď máš štěstí v lásce, nebo v kartách...obojí mít nemůžeš.
<on> A co když z deseti her pět vyhraju a pět prohraju ??? O_o
<ona> ...tak buseš mít buď sex bez holky nebo holku bez sexu :))))

Komentář: Prej si počká, až prohraje všeh 10 )))

10:54:46 <On> ...
14:09:11 <Ona> tys mi zmizel :-(
14:09:39 <On> chvíli mi nefungoval net tak sem usnul :D

Komentář: Přípravy na zkoušku v plném proudu..

<Špendla> Dokážeš si představit, že by jsi šel k doktorovi, a měl bych tě ošetřovat ?
<Sickness> ne :D
<Sickness> mě by to štvalo pomáhat takhle lidem
<Špendla> njn
<Špendla> Tak ale vem si, že jsi gynekolog, a přijde ti tam taková druhá paris hilton, ať jí zkontroluješ pipinku :P
<Sickness> tak bych zkontroloval no :D ale vem si že ti tam přijde 200 kilo ženská, nemytá a chlupatá ať jí zkontroluješ pipinku ;) :D
<Špendla> Od toho bych měl kolegu :-)

Komentář: Když mi takhle Sic řekl, ať se vykašlu na průmku a jdu na zdávku.

<a> cus, dneska mě zase pobavil profesor na biologii
<a> ptal se na nějakou lehkou otázku jednoho kamaráda
<a> a von mu na to řek, že ho nic nenapadá...
<a> na to dostal odpověď:" Ale tady se nemusíte bát, tady vás opravdu nic nenapadne!"

Komentář: opravdu, žádná divoká zvěř v dosahu nebyla :)

<a> : Nejdelší penis: Oficiálně nejdelší penis změřil a potvrdil doktor Robert Dickinson. Bylo to počátkem dvacátého století. Jeho míry byly: 34 centimetrů na délku a po obvodu 16 cm. // au
<b> ‎: Jo, to jsem četla
<b> : Ty woe!
<a> : ?
<b> : Koukej na jméno toho doktora
<a> : tivole :D

Komentář: Dickinson je skutečně perfektní jméno pro sexuologa =)

<a> ahoj B , tak co ti Ježíšek přines?
<b> ahoj, notebook, akvárko a dva suchozemský kraby... Tobě?
<a> aale, nějakou kosmetiku a tak…
<b> a dobrá kosmetika? vypadáš pořád stejně nebo tě nějak změnila?
<a> kosmetika, ne plastika. Blbečku :D

Komentář: nutno pánům vysvětlit, co kosmetika vlastně je

<a> sem udelal par poznamek k ty galerii
<b> lol
<b> koukam navod jak pro blby
<b> deformace z prace? :-D
<a> :D :D

Komentář: IT ve statni sprave

<a> Mě je zimaa..
<b> fakt? chceš půjčit mikinu?
<c> ja ti dám
<a> jo..ja vím, ale ja bych radši tu mikinu

Komentář: Je třeba podotknout že b a c jsou kluci ;D

<a> Náhodou i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo!
<b> Nedá...protože nikdo na něj neuvidí...

<a> Vysypal se mi katalyzátor a prozatím bych ho chtěl nahradit trubkou. Bohužel k mé neradosti je střední díl, který na něj navazuje zralej na výměnu. Co jsem zatím měřil, tak před katem je průměr trubky 45 mm. Napadlo mě, že bych střední a koncový díl nahradil výfukem z motorizace 1.9. Teď k mojí otázce, bude k něčemu dobrý, když na autě bude výfuk z větším průměrem? Nevím kolik má 1.9, ale hádám, že tak kolem 50 mm. Motor je zatím bez úprav.
<b> Mám to také tak a to z důvodu, že mám nerezové svody a ty mají 50mm trubku. Pokračoval jsem proto dál dozadu výfukem z 1,9ky, bylo to pro mne to nejjednodušší a nejlevnější řešení. Zvuk na volnoběh, trochu brumlá. Jinak vyšší výkon nebo něco podobného nečekej.
<c> Taky bych měl takovou otázku. Půjde dát 1.9D koncový díl na 1.3 MPi? Díky
<a> Na tohle znám odpověď - půjde, ale díky rozdílným průměrům potrubí motorizace 1.3 a 1.9 budeš muset upravit trubku na výfuku z 1.9.
<c> Takže chápu dobře že koncovka z diesela bude mít menší nebo větší průměr? A jak tedy upravit? převařit jinou trubku?
<b> Ne. Že diesel má větší průměr trubky...
<c> Tak to by tam šlo nějak navařit ne? O kolik je větší?
<b> 45 vs 50mm...
<c> to půjde navařit

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.