Nejlepší hlášky

<a> Kde bude podľa teba najľepšie hrať, aby som si zarobil na tie nové husle?
<b> na urade prace

Komentář: "Majster" je nezamestnaný samouk v hre na husle.

<a> to je prdel, facebook nezobrazuje moje příspěvky přátelům :D
<a> já je na zdi přitom mam, muhehe
<b> se mu divíš ? :D
<b> cenzuruje porno :D
<b> přeci tam nebude dětěm ukazovat takového č**áka

Komentář: /kámoš, co vždy pobaví

<a> Tak dneska sme s třídou na bowlingu.
<b> A jaký to bylo?
<a> Dobrý a zároveň blbý.
<b> Proč?
<a> Učitel byl nasranej, protože zdrhli bez placení a on to za ně musel zaplatit.
<b> A kdo přesně zdrhl?
<a> Všichni kromě mě.
<b> Jde vidět, že jsi čestný hoch. :D
<a> Ale já sem byl zrovna na záchodě! :D
<b> :D

<Featherwolf> Zahrajeme si dobyvatele?
<Pomeranč> jj
<Dobyvatel> Kolik kláves má standartní počítačová klávesnice?
<Featheerwolf> Ty to víš?
<Pomeranč> Ne! Počítej!

<cikánka> Hele mě ti tvoje řeči nezajímaj pro mě jsi jen špinavá malá dě*ka !
<> Hele pokud mě tu chceš urážet tak z tebe mluví jen závist...Je ti 18 a chováš se jak 13tiletá...nedivím se , že si v životě neměla kluka...!..Frigidní panno !
<cikánka> Hele drž hubu nebo na tebe pošlu mojí rodinu !!!! Ty nevýš čeho je moje rodina schopná !!! Táta má i pystoli !
<> Vždycky byl můj sen poznat Deža a Eržiku naživo !!!

Komentář: Rasistka nejsem...Ale její myšlení a chování mě zabíjí ! :D

<a> cus hele musim ti neco rict
<b> no povidej
<a> tak sem si rek ze prestanu chlastat, ze budu chlastat jen vyjmecne na narozky,silvestra a tak...
<b> jo jasny to zname, nerikal jsi to pred mesicem?
<a> ne fakt ted uz to bude vazny
<b> a co delas?
<a> no jdu z hospody a v kapse mam citruse....

Komentář: jak jinak :D:D:D

<a> ja si pripadam ze mam ho sputat, a robit vsetko stale sama
<a> od vyzliekania, hodenia o postel, cez predohru po sex
<b> tak to uz nie je aktivita, to uz je pomaly masturbacia ci znasilnenie...
<a> :D
<a> hej nieco ma ten vyrok do seba

Komentář: lenivost muzov je problemom pre zeny :)

<ona> Měly by jste s partnerkou zájem vyzkoušet něco novýho?
<on> jako nějaký produkty?...
<ona> Dalo by se říct sex ve čtyřech
<on> vau... a kdo by byl ten čtvrtý?
<ona> ty, ta tvoje a já s manželem. Totě nenapadlo???
<on> Napadlo... ale nevylučuji i alternativní možnosti... třeba ty a pes... či potkan :)
<ona> neurážej!!! Na to nejsem opravdu zvědavá!!!
<on> esi tě to urazilo tak sorry... prostě chceš prcat s cizími lidmi... pochopil sem to správně?

Komentář: není to vtipný... ale je to citace...

<a> Není nad pocit, když tě otec pochválí a řekne, že je na tebe pyšný. :')
<b> Wow, cos provedl? Spláchnul?

<A> Co ty tu, nemáš být na svatbě?
<B> nn proc?
<A> řikals že dnes budeš ne?
<B> nechtelo se mi vstavat, nakonec to padlo, není počasí a chce se mi spát
<A> lol a kdo měl mít svatbu?
<B> sestra má, ale je to moc daleko, stavím se možná na oběd
<A> ty vole sestra ma svatbu a ty tam nejsi?
<A> to je vtip ?
<B> no a co má být, akorát zablekotaj "ano" a pak se tam budu promenádovat jak blb hodinu u kostela
<B> hele podepisuje se ten protokol když jsem svědek v kostele nebo až u oběda?
<A> hned jak si řeknou ano a daj pusu tak to podepišou, navic svědek by měl podávat prstýnek ženichovi, ne?
<B> coooooooooooooooooooo???? ještě jsem si vypnul mobil, co mám dělat
<B> achjoooo!!!
<A> tak sou ženich a nevěsta, dva svědkové stojí za nima a jak si novomanžele řeknou ano,daj pusu, složí nějaký sliby nebo tak něco tak se to hned podepisuje
<B> ne, to až u přípitku
<A> ee , jsi blbec
<B> no tak já asi pospíším, začalo to v deset
<A> blbec,vem kolo a makej
<B> log off

Komentář: Rozhovor na FB chatu v 10:15 :o))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.