Nejlepší hlášky
<a> jsem byl na nádru a tam byla taková trochu tlustší ženská
<a> očividně se jí chtělo trochu srát..
<a> přiběhla k ní malá holka a zeptala se: ,,Kdy se to narodí?''
<a> chápeš taková typická otázka na tlustý holky :D
<a> a ona už držela tu prdel: ,,Už za chvíli, neboj.''
<on> inac.. chces vediet co prave drzim v ruke??
<ona> nie neviem???..
<ona> hmm
<on> je to 320 GB schovanych v krabicke o rozmeroch 1x8x13 cm.. :D
<ona> hh.....hmm...
<ona> z tohoto mam podla teba uhadnut co to je???
Komentář: no co vam poviem.. baby...
<a> Život je jedna veľmi veľká hra......Ale má dobrú grafiku.
<b> Massive social RPG Developer payment: 50€ per Week+udzrba Safehousu
<b> spravíme aj recenziu? ...no graficky ma uchvátila potom voľnosť možností medzi úlohami aj keď niekedy vážna nuda a hlavne konečne reálna fyzika...
<b> pribeh zalozeny individualne
<b> prvá hra v ktorej každé rohodnutie mení zakaždým celý príbeh
<b> mozte zomriet a nemozete dat znova load
<b> nie je možnosť ošetriť zlomeniny a postrelenie 3 gulkami med-kitom
<b> ked nieco zlé spravíte ...posedite si v base dlhsie :D
<a> zhrnme si to a môžeme tento žáner nazvať za Real- time Massive social Role-playing game...RTMS-RPG
<a> asi umírám...
<b> na co?
<a> už jsem vypila asi 3l tekutin a ještě jsem nebyla na záchodě
<a> takže asi smrt utonutím
<b> :D
<b> teda vlastně... :(
<a> Tak tri dni nahravame bicie, basu gitaru, prerabame solo na styrikrat aby bolo fajne, vystelujeme to, nahrame perfektne spevy atd.
<a> uz sa tesim jak to dam na bandzone :D
<a> Audacity 4ever, najlepsi free soft
<a> teraz som to otvoril, audacity napisalo ''OOops, something crashed'' a všetko je v p***
<a> caw tak jako ? boli ste pri tom jazere ?
<b> jj...boli :) neuveris co sa stalo
<a> skusim ti uverit , vyval to na mna :)
<b> prisli sme tam ja <d> , <m> a <r> ... kecáme tak 20-30 minut a v tom chlapik..nenormalne opily
<b> prisiel tam na bicykli a kusom od nas z neho spadol
<b> asi 5 min hladal rovnovahu a prisiel k nam....bol dost agresivny ale potom povedal ze nas nezbije
<b> vraj je ale MAFIAN...no v tom ma dorazil <d> s jeho hlaskou : POCUVAJ MAFIAN ! PRECO CHODIS NA BICYKLI ?
<b> chlapec sa nasral a chcel sa bit... :D skoncilo to tak ze ho zobrali policajti
<b> podrobnosti zajtra vonku :D
<a> :DDD Nemam slov...proste...ROFL..
Komentář: Mafian na bicykli
<a> co děláš ?
<b> koukam na monitor
<b> ty ?
<a> píšu si s debilem
<b> zmrde
Komentář: =DDDD jednou v noci na steamu
<a> a tie kly mu načo boli hentam niekde?
<b> neviem :)
<a> možno, že keď už videl, že ho prenasleduje nejaký dravec - a nemá šancu...
<b> asi na boj a obranu
<a> ... tak sa sám prebodne
Komentář: Rozhovor o predchodcovi slona...
<Brian> Zahrajem si, koho číslo padne, ten dostane kick
<Drift> ok
<Brian> jsme tu 4 takže: 1.Já 2.Granát 3.Spirix 4.Drift
* Drift hodil 1d6 a vyhrává 1.
* Brian hodil 1d4 a vyhrává 4.
-!- Drift was kicked from #public by Brian
Komentář: Oba jsme admini, ale on byl rychlejší.