Nejlepší hlášky
<a> Tak kdy tam máš být?
<b> Nevím to jistě, ale myslím si, že 29
<a> Února?
<b> Jojo
<a> A jsi si jistý? :D
Komentář: rok 2013
<ona> Ahoj, tak jsem opět po hodně dlouhé době na FB a samozřejmě jak jinak...sjíždím tvé fotky
<ona> a musím říct, že vždy, když se dívám na jednu, tak zatajím a dech a čekám, co přijde, když odkliknu na další snímek...
<ona> sorry, jsem se překlikla v kamarádovi
<ja> no... skoda
Komentář: facebook chat
<a> cau , koupila jsem si DVD Night at Roxbury, jeste jsme se na neho nedivali
<b> tos se mate. ja to mam jenom v te mensi kvalite no..ale tak i to staci:)
<a> ja ti ho okopiruju
Komentář: ona je ho schopna strcit do kopirky tvoe:D
<a> dneska jsem byl na houbách se starou 120kou škodovkou a dávala to v pohodě
<b> sis měl koupit tu čtyřkolku ... bys nevypadal jak cikán
<c> měl jsi koupit tu starou ruskou nivu, to bys byl frajer
<b> <c>, co sem sereš sýry ty pako?!
Komentář: <b> je trošku silnějšího ražení - nejdřív mluví, pak myslí
<a> joo konečně vlastní pokoj....sice až tak za dva roky...ale návrhy už se rozjíždí :)
<b> no počkej...to ještě bude výběrový řízení, poražená strana se odvolá, takže zdržení, pak dojdou dotace od státu a EU a máš z toho minimálně 5 let než se fakt začne něco dít
Komentář: rekonstrukce pokoje...
<a> Prosimte jak bys vyslabikoval "odeslat" ?
<b> o d e s l a t
Komentář: Debata vysokoskolaku ...
<a> pujdem to zitra nekam zapit?
<b> jak ZITRA?
<b> pozitri ne?
<a> jo :D
<b> ty pi*o
<b> jsem malem dostal infarkt
Komentář: předmaturitní stres
<Sagita> Ahoj. Mám na tebe dotaz...
<Arturr> Server ready. Waiting for request...
<a> Cau hej delam ten zemepis a nwm kdef je tokio pomuzes me??
<b> Cina:D:D:D:D
<a> Dekuju a je to ve Stredni nebo Severni Evrope??
<a> Můžu se tě na něco zeptat?
<b> do toho
<a> Máma se mě právě tak snažila o něčem přesvědčit až mě zmátla. Když má mobil bt 2.0 tak to neznamená, že má foťák 2Mpix, že?