Nejlepší hlášky

<a> Tak kdy tam máš být?
<b> Nevím to jistě, ale myslím si, že 29
<a> Února?
<b> Jojo
<a> A jsi si jistý? :D

Komentář: rok 2013

<ona> Ahoj, tak jsem opět po hodně dlouhé době na FB a samozřejmě jak jinak...sjíždím tvé fotky
<ona> a musím říct, že vždy, když se dívám na jednu, tak zatajím a dech a čekám, co přijde, když odkliknu na další snímek...
<ona> sorry, jsem se překlikla v kamarádovi
<ja> no... skoda

Komentář: facebook chat

<a> cau , koupila jsem si DVD Night at Roxbury, jeste jsme se na neho nedivali
<b> tos se mate. ja to mam jenom v te mensi kvalite no..ale tak i to staci:)
<a> ja ti ho okopiruju

Komentář: ona je ho schopna strcit do kopirky tvoe:D

<a> dneska jsem byl na houbách se starou 120kou škodovkou a dávala to v pohodě
<b> sis měl koupit tu čtyřkolku ... bys nevypadal jak cikán
<c> měl jsi koupit tu starou ruskou nivu, to bys byl frajer
<b> <c>, co sem sereš sýry ty pako?!

Komentář: <b> je trošku silnějšího ražení - nejdřív mluví, pak myslí

<a> joo konečně vlastní pokoj....sice až tak za dva roky...ale návrhy už se rozjíždí :)
<b> no počkej...to ještě bude výběrový řízení, poražená strana se odvolá, takže zdržení, pak dojdou dotace od státu a EU a máš z toho minimálně 5 let než se fakt začne něco dít

Komentář: rekonstrukce pokoje...

<a> Prosimte jak bys vyslabikoval "odeslat" ?
<b> o d e s l a t

Komentář: Debata vysokoskolaku ...

<a> pujdem to zitra nekam zapit?
<b> jak ZITRA?
<b> pozitri ne?
<a> jo :D
<b> ty pi*o
<b> jsem malem dostal infarkt

Komentář: předmaturitní stres

<Sagita> Ahoj. Mám na tebe dotaz...
<Arturr> Server ready. Waiting for request...

<a> Cau hej delam ten zemepis a nwm kdef je tokio pomuzes me??
<b> Cina:D:D:D:D
<a> Dekuju a je to ve Stredni nebo Severni Evrope??

<a> Můžu se tě na něco zeptat?
<b> do toho
<a> Máma se mě právě tak snažila o něčem přesvědčit až mě zmátla. Když má mobil bt 2.0 tak to neznamená, že má foťák 2Mpix, že?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.