Nejlepší hlášky
<praalien> tyvole tak to bylo poprvé a naposled co sem zvracel do samovaru
<Scholl_killer> ??? :D
<praalien> mno včera respektive ještě dneska sme kalili a mně je zle vždy teprve až když se probudim
<praalien> a mamka byla na hajzlu tak sem neměl kam ven bych to nestihnul ale mam tady jeden historickej savovar co prodávám... tak sem mu přidal jednu další funkci když sem si do něj odplivnul 2 litry
<Scholl_killer> jakou? :D
<praalien> no nejen že to umí uvařit vodu nebo to někoho vzhledem k tomž že je to kovový a ma to jen fazi a nulu zabít ale dá se do toho i blinkat
<praalien> je to takovej ten všestraný přítel
<Scholl_killer> aha
Komentář: njn kalby
<a> visco tedka sem sel za sefem
<a> rikam: tak ten zasranej serial zas nefunguje doprdele? tak co jako vole? pudem ven nebo das dalsi?
<b> on ze ji pizzu ne
<a> tak mu na ni slapnu a rikam HNED DOPRDELE
<a> a uz bezel visco
Komentář: HNED DOPRDELE
<a> http://www.bleskovky.sk/cl/13/222149/Zdravotnici-odporucaju-namiesto-fitness-viac-sexu
<a> ale ked to citam: "Sexcvičenia" môžu podľa internetovej stránky NHS znížiť riziko srdcových príhod až o polovicu a predĺžiť tak život ľudí.
<a> ja sa chcem dozit krizy stredneho veku, sexovat s osemnastkami a umriet... to je vlastne kontraproduktivne zelanie
<a> nemozem chciet vela sexu a zaroven umriet, ono sa to vlastne vylucuje
<b> HM
<a> vsetky sny mojho zivota poslapu!!! hajzli
Komentář: ako programatori prichadzaju o sny
-!- Iwan has joined
<Radar> proč jsi byl v pryč ty jsi tu grafiku nechal shořet?
<Iwan> né, restartoval a upravoval jsem bios
<Radar> jéé
<Radar> já sem myslel že sto fakt upekl
<Iwan> myslet = hovno vědět
<Radar> hmm
<Radar> jn.
<Iwan> ;)
-!- Iwan has quit
-!- Iwan has joined
<Radar> Kam jsi zmizel???
<Iwan> Myslel sem že sem to nataktoval dobře
Komentář: Myslet znamená...
<a> Bombový útok na turisty v Káhiře, čtyři mrtví
<b> To na ně házeli brambory?
Komentář: Když někdo čte Bramborový místo Bombový
<Petr> Z lamera: Při těhotenství je dítě propojeno s matkou pupeční šňůrou přímo. Jak je to u dvojčat??? Jsou připojený sériově nebo paralerně???
<Pavel> paralelne
<Petr> jako fakt?
<Pavel> jj
<Petr> ajo... no seriove asi tezko vlastne.
<Pavel> kdyby to byli 4cata tak posledni nedostan zadne jidlo vis!
<Petr> :-D
<Pavel> ty vole my jsme chlapi a resime tu tohle :-D
<a> Noo nazdar ty si uz vzhuru?
<b> Ne ja uz vstal
Komentář: Ráno po pivku!
<a> Ahojky úpe wšem!
<b> Přestaň tak psát.
<a> A to jako ploč?
<b> Jinak tě nazvu hanlivým slovem pro pochvu ty pýčo!
Komentář: Ehm - nepředběhl se? IRC
<ona> jsem to ale šikovná holka :D :D Mám s tebou někdy vystoupit v HM :) ? že by jsme pokecaly ? :)
<on> :D no pokecaly asi ne.. protože nejsem ženská :D ale jestli chceš, tak klidně můžeš ;)
<ona> ae prd :) myslíš jako že se bavim o nějakejch barvách na nehtičky :D o ooblečení ? :) ne nejsem jako ostatní holky který se bavěj kdy si koupily co novýho nasebe :)
<on> to ne :D ale máš tam tvrdý Y :D