Nejlepší hlášky
<Marek XP> inak ty si mal pekny teran na stavbu
<Marek XP> teren
<Andrej XP> mal, ale iba na ovce
<Marek XP> ja som mal same kopce a skaly
<Marek XP> ked dame znovu, tak verim tomu ze ak ti dodam dostatok vody tak to rozbehneme... a to dodam... aj kupat sa budes moct :-}}}}
<Andrej XP> :-D
<Andrej XP> poslem ti tolko oviec ze mozes vytvorit nove pracovne miesta - bacov :-)
<Marek XP> ok, beriem ta za slovo, potom ti poslem zincice :-}}}
Komentář: Settlers 4
<a> hele seš v pohodě? :D
<b> prosim?
<b> jasně
<a> nemyslel sem opilá
<a> ale jako jasi se cítíš dobře
<b> ne necejtim... ptž nechapu
<a> co nechápeš?
<b> nic
<a> víš co udělej
<b> no?
<a> otevři si učebnici češtiny a přečti si stránku 59... ten rámeček tam
<b> jakou učebnici?
<a> češtiny...
<b> jako proč?
<a> přečti si to
<b> já tu učebnici nemám
<b> je ve škole
<a> KUA
<a> a nějakou jinou nemáš?
<b> jako většina mejch učebnic
<b> jo fyziku
<a> počkej...
<b> upe zbytečně ptž sem do tý školy dneska nešla
<b> a taky přírodák
<b> ae jinou nevedu
<a> dobře... vem si přírodák a koukni se na stránku... 42... co vidíš?
<b> počkej du to najít
<a> no...
<b> jen tak mimochodem začínáš mi jít na nervy... NECHÁPU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<a> neptej se, máš málo času.
<b> sem tady
<b> ovšem při ceste se mi podařilo schodit notebook
<b> strana 42....
<b> alpy
<b> vnitřní geologické děje
<b> podsouvání litosferické desky
<b> odpornej obrázek kerej mi připomíná kotrčovou
<b> ježíííííš a je tady brambora...
<b> co s tou hnusnou učebnicí?
<a> to je ono
<a> otoč jednu stránku
<a> co vidíš?
<a> pak už ti napíšu proč si to měla dělat...
<b> dozadu bo dopředu?
<a> dopředu
<b> fuj vačice
<b> odporný zvíře
<b> a náká mumie... menuje se alfred wegener
<a> otoč učebnici vzhuru nohama
<b> mám
<b> vidim vačici vzhuru nohama
<b> co z toho?
<a> máš někde papír a tužku blízko kolem sebe?
<b> du to najít
<a> jj
<b> mám
<a> piš přesně to co napíšu já pak pochopíš
<b> ok...
<b> tak co mám psát?
<a> jjojo čekej
<b> ok
<a> mélborp jům ej ot. enkeř im es oc onhcešv málědu a ečna es ujunemj
<a> přesně tohle napiš!
<b> mám co s tim?
<a> přečti to odkonce
<b> TY SI BLBEJ!
<Koubic> Cus men na co se ucis? snad ne na vyhlášku 50?
<Jaffa> pajda se bude psat az 16.4... na to je cas... a ted se ucim RAZko zrovna...
<Jaffa> Cussec... prosimte kdy pisem tu vyhlášku 50? nevíš???
Komentář: :-D škola nás nuťí zapomínat... :-D
<a> a na plochu se ti muselo něco extrahovat tak an to klikni
<b> mě to nejde :D
<b> když na to kliknu tak mám dát spustit nebo storno?
<a> třeba dej "vyhodit do koše" *ROFL*
<a> tak asy spustit nejspíš :-D
<b> vyhodit do koše? tak na co sem to stahovala? tak jakoto musím ještě jednou stáhnout???
Komentář: blondýna...
<Honza> cau
<Tomáš> jak se mas???
<Honza> dobre
<Tomáš> jj. ja moc ne delam ukol do angliny!
<Honza> hm...
<Tomáš> dostavali ste v angline v 8. tride project (pracovni sesit)???
<Honza> né asi
<Tomáš> jakto???
<Honza> twe... snad neni pravda: !ANO, dostávali!
<Tomáš> huf, a jaky ma obal???
<Honza> twe ja uz nevim jakej mel, me je to celkem jedno, ja uz jsem v devitce vis... myslim zelenej
<Tomáš> doprdele, safra!1! to nerikam tobe...
<Honza> to by me mrzelo no
<Tomáš> me taky...
<Honza> co Tobe taky?
<Tomáš> ale nic...
<Honza> no tak co?
<Tomáš> ale nic...
<Honza> hm, fajn
<Tomáš> snad se nenastves?
<Honza> jo!
<Tomáš> neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
<Honza> ICQ Systém: Uživatel Handle si Vás práve přidal do ignorovaných osob.
<Tomáš> prosímmmm... no to snad ne!!!
<Honza> ICQ Systém: Prostřednictvím našeho systému mu můžete odeslat poslední zprávu, mi jej vyřídíme.
<Tomáš> handle pridej si me zpatky. prosím... moc moc prosím
<Honza> ICQ Systém: Uživatel Handle již zprávu vybral, ovšem na ni nechce reagovat. Teď již nepište, je to zbytečné. S pozdravem ICQ Systém.
<Tomáš> neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
<Honza> ---ignoreLIST---
<Tomáš> honzo! nedelej si ze me srandu!
<Honza> ---ignoreLIST---
<Tomáš> honzo!
<Honza> ---ignoreLIST---
<Tomáš> honzo! honzo! honzo!
<Honza> ---ignoreLIST---
<Tomáš> neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
<Tomáš> neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
Komentář: Když Vás baví si s někým psát :D :D ale nakonec docela sranda :D pořád nemůžu uvěřit tomu, že mi skočil na IGNORE LIST :D :D lol :D
<J354> nejrači bych se zas vysral na úplně všecko
<CB500> aj na motorky?
<J354> totálně na vše...
<CB500> tak teď jak tam sedíš napřáhni nejprve levpou ruku a lištisi a posléze postup opakuj pro pravou ruku
<CB500> a vzpamatuješ se
<a> pokial chcete nieco spravit, neodkladajte to. Mohlo by sa stat, ze to uz neurobite nikdy.
<b> Tak rikas ze si nemam domlouvat na zitra to rande?
<a> Zbořil jsem mýt...
<a> Chleba nedopadá vždy namazanou stranou dolu...
<a> Zato nuz co shodim pri jeho chytani ano.
Komentář: MYTH BUSTED!
<on1> Jsem si dal předsevzetí do novýho roku
<on2> Jo? a jaký?
<on1> Už nebudu chrápat s holkama, který nedosahují minimální výšky 160 cm bez podpatků.
<ona> Já mám 165 :D
<on1> Challenge accepted.
Komentář: Borec má 194 :D
<a> Od kedy moja sestra spoznala Justina Biebera ľutujem že vznikol youtube :)