Nejlepší hlášky

<Me> ja si neviem predstavit, ze brano ma babu
<Me> to by bolo fakt dost zle
<Ondrej> pre neho, ci pre nu?
<Me> pre nas, museli by sme sa na to pozerat :D:D
<Ondrej> :D:D:D:D:D

Komentář: kamarat je naozaj dost skaredy :D

<a> mam tě pozdravovat. takže ave.
<b> od mamky?
<a> ne od bohyně
<b> od Věstonické?
<a> ta tě zabije :-D:-D
<a> stojí tu u mě
<b> co? prosim tě kdo je ta bohyně?
<b> ahoj mami
<a> jasně že mamka nepoznáš ironii bez intonace
<b> :-D:-D

Komentář: naše maminka lehce kypřejších tvarů ;-)

<on> Hele mohu se na něco optat?
<ona> jj
<on> co ta rakev v které jsi vyfocena na libku? :):)
<ona> co s ni? je moje
<on> no já jen tak jestli nějaká recese nebo já nevím že je to dost neobvyklé.
<ona> njn, obcas se stane, ze se objevi nekdo nebo neco neobvykleho
<on> jo to ano.. Ale opravdu promiň že se ptám, pokuď to bude pro tebe otravné a asi jsi to už hodněkrát vysvětlovala tak se nemusíme o tom bavit. Ale proč má mladá hezká holka doma rakev?
<ona> ano, uz je to pro me takrka obvykla otazka...
<ona> prala jsem si ji
<on> vliv na muj moralni vyvoj to nema

Komentář: mladá, chytrá, hezká a takle překvapí

<wochechulleee> proč
<wochechulleee> je na džusu nápis zatřepat???????
<wochechulleee> když nějakej debil(já) ten džus nezavře a jenom přiklapne víčko a zatřepe
<wochechulleee> tak je všude pomeranč
<Zdenda S.> :-D

Komentář: :-D Njn, tři dny a dvě noci nonstop vzhůru,to už dělá divy:-D:-D:-D lehce zamrzlej mozeček:-D

<a> nic akorat byl u koni!!!
<b> u koni?
<a> jo
<a> jel pro nase!!!
<b> aha
<a> a tak si je hladil a tak
<a> ale byl tam docela dlouho
<b> co?
<a> kone si hladil
<a> ne nase

Komentář: Muj pritel byl u nas u koni :-) a kamarad to nepobral :-)

<on> poslouchám metallicu - Death Magnetic
<ona> jj já poslouchám písničky
<on> a metallica je asi film že? :D :D

Komentář: neví co je metallica

<a> neposílej mi nic bez názvu... jak mám vědět co to je za formát?
<a> taky zabal to do raru nebo do zipu
<a> můj ty světe... a co to je za formát tý fotky - dyk to nemá koncovku
<b> treba jpg
<b> to je fuk co tam das...
<a> lol ne třeba... to musíš vědět tohle přesně
<b> ok tak tam dej jpg... v jpg to bylo v originale

<on> Kolik že jsem měl těch panáků než jsem se poblil???

Komentář: :-D

<a> viděl si o víkendu stopaře?
<b> cože sto v páře? to je ňáký porno ne?

Komentář: Stopařův průvodce po galaxii :D

<a> Co máš za prohlížeč
<b> google

Komentář: mno rofl... bavil sem se kamoškou :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.