Nejlepší hlášky
<a> k veci.
<b> zdravim
<a> Zdravím
<b> potreboval by som pomoct zo zvukom
<b> one
<b> susti mi mikrofon nejde mi cisto
<b> kde sa to da nastavit?
<a> a čo ja som servis?
Komentář: Keď ludia otravujú
<on> ahoj, hadaj ako dopadol pohovor na brigadu na leto :) :) zajtra idem podpisat zmluvu, koncim so skolou, ten rok dorobim dialkovo, nastupny plat 800E
<ona> aha... a kupis mi opicku...???
<on> nie, stale plati co tvrdim cely tyzden! ze podla toho, ako skoncis skusky!
<ona> a mne sa to cele nepaci... u vas sa da studovat dialkovo...? a myslis ze to je pre teba... a 800eur???
<on> 700 * 12 = 8400 za rok si kupim auto
<on> 700 * 4 = 2800 a mam motorku, poriadnu krosku
<ona> o tom sa musime vazne porozpravat...
<on> budem mat prasule a budem ti moct kupovat drahe darceky
<on> vyclenim si 100E na meiac
<ona> ty aj tak isto nic neusetris...
<on> ved na motorku, zoberem ju na uver a uz som kukal pozemky
<ona> ake pozemky? kde?
<on> na dom, po okoli
<ona> ale...
...a nasleduje dlhy rozhovor o spolocnej buducnosti, dome, detoch...
<ona> mne sa to cele nepaci, ja som z toho cela smutna...
<on> no dobre, tak aby som ta ukludil vsetko co som napisal, okrem toho, ze zajtra idem podpisat dohodu o vykonani prace a od pondelka na mesiac nastupujem, BOL ZART
<on> tak uz nebud smutna
<ona> hmmm... tak mi nekupis opicku???
<a> Teď se tu válím smíchy na zemi.
<b> Co se děje?
<a> S kámošem se bavíme o zítřejší písemce z dějepisu, on mi říká z čeho to bude: období před 2. sv. v., holocaust a tak, a jak se tak zakecáme o tom plynování židů, najednou se dole objeví reklama na "ČEZ - spolehlivé dodávky plynu".
Komentář: ICQ :-)
<a> se mi vzadu na krku udelal takovy ten hnusny tvrdy jeb.ak ktery nejde vymacknout a kur*vsky boli
<a> me to pekne stve
<b> tak to se ti ani nedivim takovy sem mel ted tri dny na kolenu a teprve dneska povolil... to byla uleva uplne nadherna :))
<a> na kolenu?
<a> tak tam sem jeste jeb.ak nikdy nemel
<a> a to sem je mel uz na roztodivnych mistech :)
<b> :D
<a> i na tom nejhorsim, ktere pro chlapa existuje
<b> :D tam sem mel taky :D
<a> :)
<a> sem rad ze v tom nejsem sam
<b> sice jen jednou, zato dlouho xD
<a> ja ho tam jen jeden den, hned nabehl s takovou tvrdou bilou hlavou tak sem se nasral poradne to zmackl az mi malem zcernal a upadl. to prasklo krve jak z prasete
<a> ale hlavne ze to bylo pryc bo to bolelo jako krava
<b> no tak ja to mel tak podobne... jenomze hned druhej den tam byl znova... 14 dni sem ho mackal nez uplne zmizel sem ke konci mel uz strach aby mi neprestal fungovat jak sem ho porad zmoulal :D
<b> kua to je taky rozhovor :D
<a> to jo no
<a> ja se tu uplne valim smichy
Komentář: dva informatici v praci behem krize kdyz neni co delat :))
15:24 <a> tak sem to konečně dostal
15:25 <b> a co je to za zanačku
15:25 <a> infinity
15:26 <b> omg xD... nechceš mě svízt?! :D
15:26 <a> můžu no...
15:26 <b> oukay ! :)
...
16:12 <a> tak sem tady
16:13 <b> jako u baráku? :D
16:13 <a> ty si kretén sem se byl vysrat
<a> vsechno je v pr****
<b> jj
<a> a co se deje?
<b> rozbilo se mi koste
<a> ???
<b> no ja na nem litam vis?
<a> a jo :-D tak si je sprav ne...
<b> no to neni tak jednoduchy ptz mi uplavala ponorka co v ni mam naradi...
<a> ju chyt ne...
<b> hey no jo tak mi pod pomoct...
<a> a jak?
<b> treba podrz toho velkyho zraloka...
<a> ok drzim
<b> kua ne za ocas se otoci a kousne te...
<a> a jo no... dobre
<b> kua ne kolem krku dyt ho udusis!
<a> no tak ja ho raci picnumezi voci...
<b> ne!
<a> a co teda?
<b> si treba na nej sedni a drz...
<a> jjdrzim
<b> ale poradne
<a> jj drzim
<b> tak drz ja se du naobedvat :-)
<a> ty si kkt :-D lol
<a> chtel bych aby mi bylo zase dvanact
<b> :)
<b> v jistejch vecech by se mi to strasne libilo
<b> mohl bych zase balit trinactky!
<a> jakobys to ted nedelal
<b> nedelam
<a> kdo mi vypravel par mesicu zpatky, jak se libal se trinactkou?
<b> to mi ale bylo jeste 17
<b> ted je to jiny
<b> ted je minimalni vekova hranice 14
<a> jsem včera prisla domu a v obyvaku armada mravencu -___-
<b> uaaaa
<a> jsem to posprayovala biolitem, vyluxovala a tak... ale des, byli po stole a po kreslech
<b> to je desny
<a> hnedy svine
<b> to sou narodni socialisti
<a> pritel nechal na stole nejaky drobky, tak je zrali
<b> slavili hitlerovy narozeniny
<a> uaaa
<a> ale ne, na to nechodili dost v siku
<a> meli dost rozbity formace
<a> hlavne po par strikancich biolitu
<b> no, sak taky jak hitler dopad
<a> sebevrazda biolitem
<a> kdyz ho nasli, lezel na zadech a nozicky mel zkrouceny nahoru a svinuty k telu a mel uplne zesedly krovky!
<b> :D
<a> byl to desnej pohled, radsi ho umyli, nabalzamovali a predstirali, ze se zastrelil
Komentář: ta strašlivá pravda
<a> dpc, čo mám robiť?
<a> zas as nudím
<b> filmy, hra...
<a> do školy neni čo, doma neni čo... hrať sa mi nechce, na film nemam naladu... na knihu nedočiahnem :D
<b> :D :D
Komentář: nakoniec kniha...
-!- a is away: Hej jako haluz! Test: Jaký si typ holky? Test vyšel s výsledkem: Bárbínka
<b> barbína?
<a> čéče jóó :-D
<b> no dity...
<a> nesouhlasíš s výsledkem?! =-O
<b> mozna... trosku...
<a> díky
<b> diky?
<a> za upřímnost
<b> jo táák , ta se cení nejvíc, ale jako barbina vypadas jen v ruzovich vecech
<a> jj zejtra si na sebe vezmu něco na tělo... růžového a cool velký brajle a růžový stíny
<b> jak muze byt ruzovy stin? stin muze byt cerny... a temny... muze vyzarovat strach a temnotu z kazdeho!
<a> Stíny na očí debile