Nejlepší hlášky

<a> k veci.
<b> zdravim
<a> Zdravím
<b> potreboval by som pomoct zo zvukom
<b> one
<b> susti mi mikrofon nejde mi cisto
<b> kde sa to da nastavit?
<a> a čo ja som servis?

Komentář: Keď ludia otravujú

<on> ahoj, hadaj ako dopadol pohovor na brigadu na leto :) :) zajtra idem podpisat zmluvu, koncim so skolou, ten rok dorobim dialkovo, nastupny plat 800E
<ona> aha... a kupis mi opicku...???
<on> nie, stale plati co tvrdim cely tyzden! ze podla toho, ako skoncis skusky!
<ona> a mne sa to cele nepaci... u vas sa da studovat dialkovo...? a myslis ze to je pre teba... a 800eur???
<on> 700 * 12 = 8400 za rok si kupim auto
<on> 700 * 4 = 2800 a mam motorku, poriadnu krosku
<ona> o tom sa musime vazne porozpravat...
<on> budem mat prasule a budem ti moct kupovat drahe darceky
<on> vyclenim si 100E na meiac
<ona> ty aj tak isto nic neusetris...
<on> ved na motorku, zoberem ju na uver a uz som kukal pozemky
<ona> ake pozemky? kde?
<on> na dom, po okoli
<ona> ale...
...a nasleduje dlhy rozhovor o spolocnej buducnosti, dome, detoch...
<ona> mne sa to cele nepaci, ja som z toho cela smutna...
<on> no dobre, tak aby som ta ukludil vsetko co som napisal, okrem toho, ze zajtra idem podpisat dohodu o vykonani prace a od pondelka na mesiac nastupujem, BOL ZART
<on> tak uz nebud smutna
<ona> hmmm... tak mi nekupis opicku???

<a> Teď se tu válím smíchy na zemi.
<b> Co se děje?
<a> S kámošem se bavíme o zítřejší písemce z dějepisu, on mi říká z čeho to bude: období před 2. sv. v., holocaust a tak, a jak se tak zakecáme o tom plynování židů, najednou se dole objeví reklama na "ČEZ - spolehlivé dodávky plynu".

Komentář: ICQ :-)

<a> se mi vzadu na krku udelal takovy ten hnusny tvrdy jeb.ak ktery nejde vymacknout a kur*vsky boli
<a> me to pekne stve
<b> tak to se ti ani nedivim takovy sem mel ted tri dny na kolenu a teprve dneska povolil... to byla uleva uplne nadherna :))
<a> na kolenu?
<a> tak tam sem jeste jeb.ak nikdy nemel
<a> a to sem je mel uz na roztodivnych mistech :)
<b> :D
<a> i na tom nejhorsim, ktere pro chlapa existuje
<b> :D tam sem mel taky :D
<a> :)
<a> sem rad ze v tom nejsem sam
<b> sice jen jednou, zato dlouho xD
<a> ja ho tam jen jeden den, hned nabehl s takovou tvrdou bilou hlavou tak sem se nasral poradne to zmackl az mi malem zcernal a upadl. to prasklo krve jak z prasete
<a> ale hlavne ze to bylo pryc bo to bolelo jako krava
<b> no tak ja to mel tak podobne... jenomze hned druhej den tam byl znova... 14 dni sem ho mackal nez uplne zmizel sem ke konci mel uz strach aby mi neprestal fungovat jak sem ho porad zmoulal :D
<b> kua to je taky rozhovor :D
<a> to jo no
<a> ja se tu uplne valim smichy

Komentář: dva informatici v praci behem krize kdyz neni co delat :))

15:24 <a> tak sem to konečně dostal
15:25 <b> a co je to za zanačku
15:25 <a> infinity
15:26 <b> omg xD... nechceš mě svízt?! :D
15:26 <a> můžu no...
15:26 <b> oukay ! :)
...
16:12 <a> tak sem tady
16:13 <b> jako u baráku? :D
16:13 <a> ty si kretén sem se byl vysrat

<a> vsechno je v pr****
<b> jj
<a> a co se deje?
<b> rozbilo se mi koste
<a> ???
<b> no ja na nem litam vis?
<a> a jo :-D tak si je sprav ne...
<b> no to neni tak jednoduchy ptz mi uplavala ponorka co v ni mam naradi...
<a> ju chyt ne...
<b> hey no jo tak mi pod pomoct...
<a> a jak?
<b> treba podrz toho velkyho zraloka...
<a> ok drzim
<b> kua ne za ocas se otoci a kousne te...
<a> a jo no... dobre
<b> kua ne kolem krku dyt ho udusis!
<a> no tak ja ho raci picnumezi voci...
<b> ne!
<a> a co teda?
<b> si treba na nej sedni a drz...
<a> jjdrzim
<b> ale poradne
<a> jj drzim
<b> tak drz ja se du naobedvat :-)
<a> ty si kkt :-D lol

<a> chtel bych aby mi bylo zase dvanact
<b> :)
<b> v jistejch vecech by se mi to strasne libilo
<b> mohl bych zase balit trinactky!
<a> jakobys to ted nedelal
<b> nedelam
<a> kdo mi vypravel par mesicu zpatky, jak se libal se trinactkou?
<b> to mi ale bylo jeste 17
<b> ted je to jiny
<b> ted je minimalni vekova hranice 14

<a> jsem včera prisla domu a v obyvaku armada mravencu -___-
<b> uaaaa
<a> jsem to posprayovala biolitem, vyluxovala a tak... ale des, byli po stole a po kreslech
<b> to je desny
<a> hnedy svine
<b> to sou narodni socialisti
<a> pritel nechal na stole nejaky drobky, tak je zrali
<b> slavili hitlerovy narozeniny
<a> uaaa
<a> ale ne, na to nechodili dost v siku
<a> meli dost rozbity formace
<a> hlavne po par strikancich biolitu
<b> no, sak taky jak hitler dopad
<a> sebevrazda biolitem
<a> kdyz ho nasli, lezel na zadech a nozicky mel zkrouceny nahoru a svinuty k telu a mel uplne zesedly krovky!
<b> :D
<a> byl to desnej pohled, radsi ho umyli, nabalzamovali a predstirali, ze se zastrelil

Komentář: ta strašlivá pravda

<a> dpc, čo mám robiť?
<a> zas as nudím
<b> filmy, hra...
<a> do školy neni čo, doma neni čo... hrať sa mi nechce, na film nemam naladu... na knihu nedočiahnem :D
<b> :D :D

Komentář: nakoniec kniha...

-!- a is away: Hej jako haluz! Test: Jaký si typ holky? Test vyšel s výsledkem: Bárbínka
<b> barbína?
<a> čéče jóó :-D
<b> no dity...
<a> nesouhlasíš s výsledkem?! =-O
<b> mozna... trosku...
<a> díky
<b> diky?
<a> za upřímnost
<b> jo táák , ta se cení nejvíc, ale jako barbina vypadas jen v ruzovich vecech
<a> jj zejtra si na sebe vezmu něco na tělo... růžového a cool velký brajle a růžový stíny
<b> jak muze byt ruzovy stin? stin muze byt cerny... a temny... muze vyzarovat strach a temnotu z kazdeho!
<a> Stíny na očí debile

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.