Nejlepší hlášky
<a> Hele, co všechno si píšeš na lavici?
<b> Pár složitejch pojmů, který si nemůžu zapamatovat. A ty?
<a> Kde mám schovanej jakej tahák...
Komentář: Psaní "taháků" tužkou na lavici
<ona> Libím se ti ? ►LIKE◄ :DDD
<on> kdo všechno spal s <ona> LIKE :P
Komentář: facebook realita
<a> koukam ted na stranky Unicef a ctu: ...když je mnoho úkolů ještě před námi, naše práce přináší pozitivní výsledky – za posledních 25 let se podařilo úmrtnost nejmenších dětí snížit o více než třetinu (z 12 milionů úmrtí dětí do pěti let věku v roce 1990 na 6,3 milionů v roce 2013). Většina hlavních snížení v úmrtnosti dětí do 5 let ve všech geografických regionech souvisí se zesíleným bojem proti nakažlivým nemocem. Např. větší dostupnost očkování proti spalničkám pomohla mezi lety 2000 až 2013 zachránit životy více než 15 milionů dětí."
<b> ...ja zase koukam na http://zpravy.idnes.cz/priliv-uprchliku-do-evropy-dfm-/zahranicni.aspx?klic=64244
<a> ...hm, jestli to zachranovani zivotu deti, ktere nemely v africe prezit, s tou soucasnou uprchlickou vlnou nejak nesouvisi...
<NotME1> tak co, jak je?
<Naros> Tak mohu spokojeně konstatovat, že to celkem ujde. Ačkoli je mi teď poměrně dost mizerně. PS: co že nejdeš se ulejváš?
<NotMe1> to mě by bylo taky zle po tom cos vcera provadel v modrý vopici. wtf: ulejvam?
<Naros> Ergh... Ve Vopici jsme byly v sobotu/neděli. Z toho jsem se vychrápal v neděli dopoledne a odpoledne. Následně jsem ovšem zjistil, že je mi pěkně zle od střev - to dále nebudeme rozebírat. Důležité je to, že TVÉ včera znamená nejspíš předevčírem a pakliže nemáš opravdu dobrý důvod (jako já to, že na WC musím každých pár minut) tak bys měl zatraceně rychle vypadnout do školy.
<Naros> Což mi připomíná, že si musím odskočit.
<Naros> skvělé... Na pár minut se vzdálím a opět nemám s kým diskutovat. Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán...
<Terezka> ale libi se mi, ze nad takovyma vecma premyslis... teda pokud ses ten Kuba, co mi pise :-P
<profesor.oak> co se ti na tom libi? ja bych teda spis sam sobe pripadal jako blazen, ale je pravda, ze slecnam v tvem veku se libi, kdyz se s nima bavim o tom, nad cim premyslim... to je taky zvlastni :-D
<Terezka> mozna, ale je to pravda... ono totiz dneska neni moc lidi, co vubec PREMYSLI :-P
<profesor.oak> ano, to je taky pravda :-D
<profesor.oak> a pak sou lide, kteri nosi kosmodisk
<Terezka> jo, to jsou kazdopadne dve disjuntkni mnoziny :-D
Komentář: disjuktnimi mnozinami rozumime takove mnoziny, jejichz prunik se rovna mnozine prazdne
<a> sakra
<b> co je?
<a> právě mi spadnul počítač do modrý obrazovky
<b> a to ti funguje skype?
<a> ten druhý počítač...
Komentář: Skype rozhovor ^^
<a> no proste to uzavrime tak ze tomu nerozumiem a nikdy rozumiet nebudem a dokym tomu neporozumiem, cize do smrti, tak nepochopim a nebudem rozumiet, z coho vlastne vyplyva ze PROSTE NECHÁÁÁPEM
Komentář: tak toto sa podarilo
<Mejk> btw neco novyho ve skole?
<Mates> b
<Mejk> takze nic :)
<Mates> ja neviiim :)
<Mejk> omg :)
<Mates> mno
<Mates> ani ne
<Mates> marek ma 5!
<Mates> z fyziky
<Mejk> oo to jo X-DDD
<Mejk> co mam ja? :)
<Mates> To co ja :)
<Mejk> juchu! :)
<Mejk> takze 1? :)
<Mates> juchu! :)
<Mejk> juchu! :)
<Mates> jo a jeste slohovka
<Mejk> co mam ze slohovky?
<Mates> juchu! :)
<Mejk> juchu! :)
<Mejk> juu on mi za moju uvahu dal juchu! :)
<Mates> me dal taky :)
<Mejk> djee...
<Mates> juchu! :)
<Mejk> bleee
<Mates> Petrovi dal djeeee :)
<Mejk> 2?
<Mates> juchu :)
<Mejk> juchu :)
<a> Kua zase jsem dostal za 5 :( jak to mám udělat abych měl jedničky jako ty?
<b> Studuj v Polsku.
Komentář: V Polsku 5=1
<a> ale je pravda ze sem vysekl asi 3/4 obrazku ze skoro ani nebylo poznat co tam puvodne bylo
<a> ale hlavni je, ze to neni dokonaly
<a> fakt kdyby dokresil i tohle tak zazaluju adobe za cernou magii
<b> "Co byste chtel dodat, pane zalobce?" "Upalit! Upalit!"
<a> :D
Komentář: Sem skousel content-aware fill v CS5 :D