Nejlepší hlášky

<a> už si nemužu dát další pivko, večer ještě jedu.
<b> mno jedno pivo ti vyprcha asi 2,5 hod.
<b> a kyž si to vezmeš jako z vajíčkama, tak jedno vajíčko vaříš 10minut, 10 vajíček rovněž 10 minut, tak by to mělo platit i u piva, takže nezaleži na tom kolik piv vypiješ!
<a> tak ja si dam teda ještě jedno, ale až nas vyberou tak to vysvětluješ ty!!!

Komentář: ještě jedno?

<a> ahoj
<b> seru
<a> tak nebudem rusit...
<b> serus*

<Cermi> Marex: Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.
<Glubo> Cermi, jedním z nejperverznějších pořekadel je křesťanské "Ježíš je v každém z vás/nás."
<Cermi> Glubo: to je ok
<Cermi> to se nějak jmenuje
<Cermi> a má to svou logiku
<Cermi> ty máš v sobě kousek ze svých rodičů
<Cermi> a on je stvořitel všeho
<Cermi> teda "logiku"
<Glubo> Cermi, ano, pripomina to Hentai, kde vystupuje nejaka prisera se spoustou chapadel

<Tapetka> jak udělat aby pes nechrápal..??
<Martin> zabit ho?
<Tereza> nespat sním
<Martin> ou az tak, ja bych ji ze zoofilie neobvinoval
<Tapetka> tumoji lásku..?? nikdy..
<Martin> ok uz jo
<Tapetka> kurva..

<a> když dostanu 3 a zprůměruju to s tou 1 co tam mam tak mi vychází 2ka
<b> když zprůměruju nic a 5 ... nic = 0.... 0+5 = 5, 5:2 = 2,5 ... s tim já se spokojim :D
<b> a když to tak vemu, tak na ten prázdej řádek v indexu, se vejde tak 10 těch 0.. takže 0+0+0+0+0+0+0+0+0+0+5 = 5, 5:11 = 0.45 :D:D a to je sakra dobrý :D

Komentář: Počítání aritmetického průměru :D

<KaTa> ahooj
<bejk> hoj
<KaTa> jak se mas??,
<bejk> proc mi pises?
<KaTa> protoze jse mi lbis
<KaTa> libis
<KaTa> ja tobe ne vid??
<bejk> ne
<bejk> je ti 12 jezis
<KaTa> aha a to jen kvuly tomu??
<bejk> ne
<bejk> jeste kvuli tomu ze neumis psat cesky

<a> Copa je to ten linux?
<b> operacni system
<a> ???
<b> neco jako wokna
<a> Jaký wokna co to meleš?
<b> windows
<a> Windows znám. Takže linux je nějaká jeho odnož? Kámoši vo tom furt mluví a nechci bejt za vola.
<b> tak s tim ti asi nepomuzu, jedina moznost by byla pred nima nemluvit a uznale prikyvovat…

Komentář: Třináctiletý bratranec, který příliš neholduje IT :)

<mYsticQ> na jakych strankach stahujes hubu?
<mYsticQ> *hudbu :D

<a> A tedy jsem tu,
<a> já a nikdo jiný,
<a> bůh všeho samozvaný,
<a> nový vládce tvého lidu.
<b> Ty nemůžes vládnout nám,
<b> nebo't ja jsem sám sebe pán,
<b> ale jestli to chceš přece jen zkusit,
<b> musíme v rozřešení věřit.
<a> Budiž tedy,
<a> nechť započne boží test.
<a> http://www.hry.cz/piskvorky

Komentář: Naladěni z rp serveru

<lordshorty> a dej si někoho za parťáka až si zase budeš chtít hrát na polovodič ;-)
<sirjan> O to se nebojim. Další takovou šlehu bych už asi nepřežil
<lordshorty> a co že se ti to vlastně přihodilo?
<sirjan> Jeden kluk, jen tak mimochodem inženýr co je studovanej až na pudu, mě nechal pod proudem rozvaděč. Zjistil sem to zcela originálním způsobem. Sáhnul sem do toho

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.