Nejlepší hlášky
<a> už si nemužu dát další pivko, večer ještě jedu.
<b> mno jedno pivo ti vyprcha asi 2,5 hod.
<b> a kyž si to vezmeš jako z vajíčkama, tak jedno vajíčko vaříš 10minut, 10 vajíček rovněž 10 minut, tak by to mělo platit i u piva, takže nezaleži na tom kolik piv vypiješ!
<a> tak ja si dam teda ještě jedno, ale až nas vyberou tak to vysvětluješ ty!!!
Komentář: ještě jedno?
<Cermi> Marex: Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.
<Glubo> Cermi, jedním z nejperverznějších pořekadel je křesťanské "Ježíš je v každém z vás/nás."
<Cermi> Glubo: to je ok
<Cermi> to se nějak jmenuje
<Cermi> a má to svou logiku
<Cermi> ty máš v sobě kousek ze svých rodičů
<Cermi> a on je stvořitel všeho
<Cermi> teda "logiku"
<Glubo> Cermi, ano, pripomina to Hentai, kde vystupuje nejaka prisera se spoustou chapadel
<Tapetka> jak udělat aby pes nechrápal..??
<Martin> zabit ho?
<Tereza> nespat sním
<Martin> ou az tak, ja bych ji ze zoofilie neobvinoval
<Tapetka> tumoji lásku..?? nikdy..
<Martin> ok uz jo
<Tapetka> kurva..
<a> když dostanu 3 a zprůměruju to s tou 1 co tam mam tak mi vychází 2ka
<b> když zprůměruju nic a 5 ... nic = 0.... 0+5 = 5, 5:2 = 2,5 ... s tim já se spokojim :D
<b> a když to tak vemu, tak na ten prázdej řádek v indexu, se vejde tak 10 těch 0.. takže 0+0+0+0+0+0+0+0+0+0+5 = 5, 5:11 = 0.45 :D:D a to je sakra dobrý :D
Komentář: Počítání aritmetického průměru :D
<KaTa> ahooj
<bejk> hoj
<KaTa> jak se mas??,
<bejk> proc mi pises?
<KaTa> protoze jse mi lbis
<KaTa> libis
<KaTa> ja tobe ne vid??
<bejk> ne
<bejk> je ti 12 jezis
<KaTa> aha a to jen kvuly tomu??
<bejk> ne
<bejk> jeste kvuli tomu ze neumis psat cesky
<a> Copa je to ten linux?
<b> operacni system
<a> ???
<b> neco jako wokna
<a> Jaký wokna co to meleš?
<b> windows
<a> Windows znám. Takže linux je nějaká jeho odnož? Kámoši vo tom furt mluví a nechci bejt za vola.
<b> tak s tim ti asi nepomuzu, jedina moznost by byla pred nima nemluvit a uznale prikyvovat…
Komentář: Třináctiletý bratranec, který příliš neholduje IT :)
<a> A tedy jsem tu,
<a> já a nikdo jiný,
<a> bůh všeho samozvaný,
<a> nový vládce tvého lidu.
<b> Ty nemůžes vládnout nám,
<b> nebo't ja jsem sám sebe pán,
<b> ale jestli to chceš přece jen zkusit,
<b> musíme v rozřešení věřit.
<a> Budiž tedy,
<a> nechť započne boží test.
<a> http://www.hry.cz/piskvorky
Komentář: Naladěni z rp serveru
<lordshorty> a dej si někoho za parťáka až si zase budeš chtít hrát na polovodič ;-)
<sirjan> O to se nebojim. Další takovou šlehu bych už asi nepřežil
<lordshorty> a co že se ti to vlastně přihodilo?
<sirjan> Jeden kluk, jen tak mimochodem inženýr co je studovanej až na pudu, mě nechal pod proudem rozvaděč. Zjistil sem to zcela originálním způsobem. Sáhnul sem do toho