Nejlepší hlášky
<ZombieMan> v tom novom notebooku je take, ze prihlasenie cez kameru
<ZombieMan> ti to nasnima xicht
<ZombieMan> som skusil
<ZombieMan> den som sa nevyspal a uz ma neprihlasi
<ZombieMan> skurvena kokotina... to ked vyzeras trosku jak zombia, tak si v pici
<PiT> ROFLMAO
<PiT> chlope, to asi budem musiet poslat na lamera
<PiT> som sa skoro zadusil susienkami, co tu tlacim pri compe
Komentář: anti zombie notebook
<a> hele ja si te potrebuji najit u vas ve switchi, jaky mas ted ip?
<b> co to pro me znamena?
<a> kdyz se ti neco pos*re vidim proc
<b> ja se dneska rano skoro pos*al...nevis proc?
<b> woe :-D
Komentář: raní rozhovor
<a> tak je to v prdely otec szjistil ze si vybiram prachy co mi dava do jidelny
<b> hmm tak to ti nezavidim a co... ?
<a> mno uplne me serval a potom se me ptal co prosimta delas ze utratis tolik penez za ten tyden to je strasny tys zacal vsazet,nebo hrat automaty??
<a> mno právě že přestal....
<a> hele ja kdybych ho videl tak bych mu snad dal vsechny svoje penize ze soucitu.....a taky kvuli tem smutnejm ocim :)
<b> já bych mu dal do držky.....taky ze soucitu :D
<a> omg tady je nuda
<b> jestli chceš nějakej adrenalin tak doporučuju kapnout si mátovej head-and-shoulders do oka, nakoupnout se o práh a posolit si rozkouslej ret
<b> to se mi už povedlo a můžu říct že zábava je zaručena
<a> :D:D:D
<a> to se ti fakt stalo?
<b> jo
<a> kokote
<Jurach589> Tip na nějakou hru co by zvládnul záložní stařeček? Celeron 1GHz, 512 Ram intel graphics 32MB :-D
<@shadow1101_> solitaire
Komentář: dobre ma vyjebal :-D
<a> Lásko, teď tě ale vůbec nepotěším.
<b> Co? Co se stalo??
<a> Před chvilkou vyšla čeština na poslední díl The Walking Dead, tak půjdu hrát.
<b> Já se lekla!! Děláš si ze mě srandu?!!!!!
<a> Né nedělám skutečně ta čeština vyšla!!
<b> :D :D už vidim titulky v novynách :D" člověk který se mstí za to že mu holub posral hlavu"..vystřílel už půl holubí populace v Ústí nad labem :D
<c> když serou oni na tebe...tak ser ty na ně...uvidíš, jak si to rychle rozmyslej :-D
<a> srát na ně? :D....díky ne nechci mít poklovanou prdel :D
<b> :D
<c> musíš zvysoka :D
Komentář: rady nad zlato :-D
<A> Moc díky, že si mi přidal tu fotku na tvojí stránku
<B> Nemáš za co
<A> Fakt děkuji, ta fotka je celkem sexi, tak snad si mně tam někdo všimne, nějaká modelingová agentura by se šikla
<B> Doopravdy nemáš za co, rád podporuji začínající prostituky :)
-!- <A> has quit
Komentář: Člověk se snaží pomoc a co z toho ...
<a> no ma byt -15 v noci a to mne sa fakt nechce. vcera o 1 rano (teda dnes) bolo -13 a som myslel, ze zmrznem
<b> :-D vy tam máte ještě teplo v Praze nějak... Tady je teď -10. a kdo ví, kolik bude v noc...pak, že existuje spravedlnost...
<a> lenze v prahe zije 1.5mio ludi... vsetci ked dychaju, tak je teplejsie :-D
<a> tomu sa nemozes divit
<b> Perfektní teorie :-D