Nejlepší hlášky

<a> čau L.... mám dotaz.Dokářeš sehnat trávu zadarmo?
<b> jo ale musis si ji posekat :D:D
<a> To znamená,že by jsi to dokázal sehnat?
<b> jj ale musis si dovest benzin do sekacky a muzes si vzat kolik budes chtit
<a> Tak benzin nepotřebuji to bych normálně utrhla. ok tak na kdy se domluvíme a kde pujdem.
<b> neni problem :D
<a> Zavolej mi kdyžtak zítra..Já už musím,Zatím
<a> je offline.

<a> kdyby jsem si mel vybrat, ze by na posteli byl biftek, na jine modelka a na posledni lenovo, tak si vyberu lenovo a modelku poslu udelat biftek

<a> jakou by jste mi doporučili autoškolu?
<b> Tichá
<c> Tichá nebo Klásková
<d> Zkus NFS Underground 2..

Komentář: Tichá a Klásková jsou jména autoškol

<on> tě naučim vařit ;)
<ona> Není třeba ;-) me to neláká
<on> ale tak přece to nebudu dělat ja :)
<ona> A kdo jiný? :-D
<on> ty, ja zatim budu ležet na gauči, bumbat pivečko a koukat na fotbal, zatim co ty budeš vařit, prát a uklízet ne? :-*
<ona> A facku bys nechtěl? :-*

<a> už musim jít...online budu zas tak v 20:30
<b> ráno nebo večer?

<A> Tak sem dnaeska konečně vyhrál toho notbuka ! :D
<B> lol, kde? Nevim, že by byla nějaká soutěž...
<A> To vis, musíš umět být ve správný čas na správném místě :)))
<C> <A>: nemáš ve 4 zkoušky?
<A> Jop... a co
<C> Je je skoro 16:45..
<A> Do prdele! Na ntb je 12:11 !! letim
-!- <A> has quit
<B> Nezapomeň si vzít notas :D
<C> :D :D

Komentář: Zapoměl :)

<a> tuhle jsem tak mocně derivoval, že jsem zderivoval i žárovku a pak poslepu šel nahodit jistič
<b> tak to jo... to já se tak soustředil dneska na učení, že z toho vypadl proud v celý čtvrti a ve škole začal zvonit poplach
<b> nekecám...
<b> možná jen v tom, že sem se soustředil na učení :D

<a> http://***/moskva-konci-s-nocnim-prodejem-tvrdeho-alkoholu.html
<a> tak už víme,kam nemáme jezdit :D

Komentář: Výběr dovolené :D

<a> našla jsem jednu učebnici, u které je napsáno: Publikace je výstupem z právní konference uspořádané Fakultou právnickou Západočeské univerzity v Plzni.
<a> a víš jak se ta kniha jmenuje?
<a> Naděje právní vědy...

<a> zdar šéfe, máš matfyz tabulky?
<b> čest, no mam
<a> bomba, mrkni se mi kolik je A na třeí plus B na třetí prosimtě
<b> hned to bude ;-)
<b> tak jsou to dvě vteřiny
<a> :-D

Komentář: to je vůl :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.