Nejlepší hlášky
<Mr.Crown> ale nejlepši jak sem tě našel na hajzlu spat :-D
<papinho> :-D co to mluvíš?
<papinho> na hajzlu sem nespal :-D
<Mr.Crown> ale joooo :-D
<papinho> neee :-D vůbec hej pamatuju si všechno a na hajzlu sem nespal
<Mr.Crown> a víš že jsem tě tam našel?
<papinho> neee hej nespal jsem na hajzlu :-D prostě ne
<Mr.Crown> on si to nepamatujeeeeeeeeee :-D
<Mr.Crown> joooooooooooooooooj :-D
<papinho> :-D ne hej nedělej na hajzlu sem nespal
<papinho> co bych tam dělal
<papinho> ste mě dovedli dovnitř... sedl jsem si na židlu... a spal jsem
<Mr.Crown> nn to bylo uplně předtim ještě...
<Mr.Crown> sme byli spolu venku poprve na chvilec...
<Mr.Crown> pak sme šli dovnitř...
<Mr.Crown> no a po chvili si mi řikal, že jdeš zase na chvilku ven...
<Mr.Crown> tak sem se šel asi po 5 minutach za tebou podivat...
<Mr.Crown> vyjdu ven a tam nikdo
<Mr.Crown> tak si řikam kde je ten mamrd...
<Mr.Crown> jdu dovnitř a holky co seděly u stolu mi řikaly že si vevnitř na gauči... ale tam si nebyl... tak sem se zašel podivat na hajzl...
<Mr.Crown> otevřene dveře od kabinky
<Mr.Crown> a tys tam seděl na mise a spal
<papinho> :-D :-D neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hej
Komentář: stužkovák, kamarád má trošku okno :-)
<Víťa> zdr
<Víťa> pico
<Amunak> hezky privitani zmrde
<Víťa> tjn kurvojebe
<Amunak> kez by kurvojebe
<Víťa> :-)
<Víťa> kurvu bych nejebal
<Amunak> lepsi nez nic
<Víťa> lepsi nic nez kurva
<Víťa> pokud myslime kurvu jako devku... jako prostitutku
<Amunak> nektery muzou bejt i hezky
<Víťa> jj a taky nakazeny
<Amunak> tjn...
<Víťa> syfilis nebo i klidne zloutenka typu c na ktery neni ockovani a prenasi se pohl. stykem a nebo dokonce HIV a nektery slepice i H5N1 :)
<Amunak> a R2D2 se chytit neda?
Komentář: Starwars a BHG... :)
<Bety> jsi tu?
<Čoko> mmnt jdu se nažrat
<Bety> Chceš hanobit tak nádherný jazyk jakým je čeština? Nešlo by pro příště místo hanobného výrazu "nažrat" použít jiný výraz pro konzumování potravy, například "najíst se"? Zkus pro příště zvážit své možnosti a zvolit si, zda budeš za vyvržence hanobícího náš krásný mateřský český jazyk, nebo zda budeš za vlastence, který se českým jazykem chlubí a používá pouze spisovného. To je ode mne vše, a tato slova má prosím k srdci ber. Za vlast!
Komentář: Nažrat, nažrat, nažrat!
<Retrodude> Nevíš jaká je elektronegativita tlačenky ?
<Cypher> switch $serioznost
<Cypher> case "vazne" umritNaExploziBrichaSmichy();break;
<Cypher> case "nevazne" tyJsiDebil();break;
<Retrodude> if(MasRadGulas()) { Podej.Gulas(); }
<Retrodude> else
<Retrodude> { Zapalit(); PoslatDoLibne(); }
<Cypher> if MasRadGulas() || TakMiHoUvar() {new DonystGulasDomu;DonystGulasDomu->hned;}
<Retrodude> :)
<Retrodude> mě pobavilo to hned
<Cypher> if !(DonystGulasDomu->hned) {DonystGulasDomu->kSnidani}
<Retrodude> dej tam select case
<Retrodude> kObedu
<Retrodude> kVeceri
<Cypher> Hm
<Cypher> Tolik možností
<Retrodude> kObedu
<Retrodude> kVeceri
<Retrodude> kRetrovi
Komentář: PHP catering
<Mr.c> Bara: dneska bylo mooc pěkně... na to že je ještě zima... by se dalo dělat věcí...
<Mr.c> tak ja nevim... ja nvm proc se furd snazi...
<Lu> co ti na to mam rict? ja ji chapu
<Mr.c> ja vubec
<Lu> prostě chce aby si napsal treba "tj, šukat vid?"
<Lu> nebo ja bych to tak myslela :D
<elf> ze ide clovek na turu so psom
<elf> ma prejst z miesta A na miesto B
<elf> 20 kilometrov su vzdialene... a teraz psa odviaze, a on sam ide rychlostou 4km/h
<elf> a pes robi to, ze beha od neho do ciela a spat k nemu a tak dokola
<elf> pes beha rychlostou 30 km/h
<elf> kolko km nabeha pes, nez clovek dojde na miesto B?
<Eidam> 20+16+12+8+4
<Eidam> kolkko to je? :D
<elf> zle :D
<elf> podla mna :)
<Eidam> ee
<elf> ved 20 km prejde chodec za 5 hodin
<elf> a tych 5 hodin beha pes :)
<Eidam> nevadi
<elf> 5x30 = 150 :D
<Eidam> ja mam v <> :D som unaveny a este anglinu musim dopisat :)
<Eidam> a aj tak to mam dobre :P
<Eidam> nie
<Eidam> 20+12+4
<Eidam> tak :)
<elf> ee, ja to mam dobre :)
<elf> teraz mi to potvrdil kamos, ktory mi to dal :)
<Eidam> idem na anglinu
<Eidam> ale kkt
<Eidam> to je blbost
<Eidam> ved pes beha stale mensiu a mensiu vzdialenost
<Eidam> lebo clovek sa blizi k B
<elf> ale beha ju castejsie :)
<elf> lebo on beha stale, zakial ide clovek :)
<Eidam> ale nenabeha 150 km :D
<elf> cize ked je clovek cca 100 m od ciela,tak ten pes sa konc zapoti :D
<Eidam> aj tak je to tyvh mojich 36
<Eidam> ved si to nakresli
<elf> nie je :D
<Eidam> je :D
<elf> zamysli sa,ako moze pri rychlosti 30 lm/h za 5 hodin nabehat 36 km? :D
<Eidam> ale jeho vzdialenst sa zmensuje stale ;D
<Eidam> lebo clovek sa blizi
<Eidam> t=0, vzdialenost Clovek-mesto = 20km, pes-mesto=20km
<Eidam> vzdialenost Clovek-mesto = 16km, pes-mesto=0km
<Eidam> t=2h, vzdialenost Clovek-mesto = 12km, pes-mesto=12km
<Eidam> t=3h, vzdialenost Clovek-mesto = 8km, pes-mesto=0km
<Eidam> t=4h, vzdialenost Clovek-mesto = 4km, pes-mesto=4km
<Eidam> t=5h, vzdialenost Clovek-mesto = 0km, pes-mesto=0km
<Eidam> A HOTOVO :D
<elf> pes beha rychlostou 30 km/h a mesto je vzdialene 20 km :D
<elf> taky maaaaly detail :D
<Eidam> jebat :D
<Eidam> anglictina :D
<Eidam> ale 150 to nebude ;D
<Rulez> cau polynko :D
<polynka> cauky sasiku
<Rulez> hrajes jeste wowa? :D
<polynka> neneee
<polynka> pockam :D na datadisk a potom jo
<Rulez> kua ja taky ne :D a uplne se klepu jak na neho myslim
<Rulez> uz mesic sem vydrzel ale kdyz sem na kompu porad chci kliknout na tu ikonku
<polynka> :DD
<polynka> ja uz to nehraju :D pul roku
<Rulez> AAAAAAA
<polynka> ted jen csko
<polynka> nebo sex :D
<Rulez> to muze byt good hra muzu ktobe prijet? :DD
<polynka> :P
<polynka> jasny ve trech se to da hrat taky
<Rulez> jo to je nakej multiplayer? :D
<polynka> :D jo
Komentář: naka nova onlajnovka? :D
<a> sympatikus a parasympatikus :D:D bože :D:D co to má co dělat v nervový soustavě? :D:D:D
<b> nevim :D třeba je to to, co určuje proč tě některý lidi na první pohled přitahujou a z jiných bys blila když je vidíš:D:D
<a> ne :D:D:D jde o činost srdce a trávicí soustavu :D:D:D
<b> dyť to řikam!!! :D
<a> moj spolubyvajuci pedro je pomaly retard, chodi ako slimak a nedviha nohy.musi prejst cez moju izbu ked ide na wec, asi tak 120cm.teraz konecne chapem preco ma stale buzeruje ze mam bordel v mojej izbe ked tam byvam ja a nie on.lebo ked ich na zachod tak v nej stravi velmi vela casu
Komentář: slimak je prilis rychly na to, aby ho pedro zachytil pohladom