Nejlepší hlášky
<a> Zdravim. Víš jak jsme se včera venku bavili o tom programováni? Chtěl bych zkusit to dečko
<b> dečko? myslis Delphi? Ale to jsem rikal, že neumim...
<a> Ne, myslim ten Bonland D něco něco
<b> aha ty asi myslíš Borland C++, co?
Komentář: to se občas stane
<Apollo> nondakure: Mam tam pet temat, ze kterych si jedno vyberu a napisu dvoustrankouvou esej. Minuly rok byly temata Vazove malirstvi (uz nevim jake obdobi), Archaicke socharstvi, portret za Flaviovcu, Etruska mesta.
<nondakure> Apollo, a co takhle "Vylet do dejin nondakurova analu, aneb co sral vcera?"
<nondakure> Apollo, + ukazka
<Apollo> nondakure: vcera je moc nedavno, kdyby to bylo pred 2K lety a udelal bys neco duleziteho, tak me tvuj zadek bude zajimat. ^__^
<nondakure> Apollo, tak mmnt, tak ja jsem jednou sral na Jinonicich na tom kopci, kde ted stojej ty baraky, takze jsem polozil vlastne zakladni cihlu.
<nondakure> tak 15 let zpatky
<Apollo> Stale malo.
<nondakure> Apollo, na tvoji skolu nejdu, mam pocit, ze tvoji ucitele jsou pekni rasisti
<Apollo> nondakure: Nejsou. ^^ My mame radi vsechny... ^^
<Apollo> Jen uz musi byt mrtvi par stoleti.
Komentář: kamarad dela navazujici magisterske studium - historicke vedy - klasicka archeologie
<Stepi> caw
<Lavi> čau
<Stepi> tak co jak se máš???
<Lavi> joo... celkem dobře
<Stepi> hmm žádnej uraz???
<Lavi> pohoda... dva zápasy a 6 bodů
<Stepi> tak to jo
<Stepi> já mám -5
<Lavi> ???
<Stepi> sem naboural do policajta na motorce (on do mě)
Komentář: má řidičák cca tři dny... naštěstí jen plechy :o)
<a> Zdravim
<b> Čuss
<a> Nemáš nějaký pórek???
<b> Mmnt, zeptám se mámy.
<a> Prosím???
<b> Tak máme
<b> Ale jen v ledničce.
<a> ???
<b> A jen míchanej, s paprikou.
<a> Co???
<a> Já myslim pórek-porno.
<b> A sakra, trapas...
Komentář: I já býval mladý, nezkušený a neznalý.
<a> okej a mužu tě přijít vyšlehat? :D
<Luckys> neeeeeeeeeeeee :-D ja je nijak neresim :-D
<a> eh škoda no :D
<Luckys> no ani ne bych neprezila:-D
<a> proč myslíš? :P
<a> já šlehám jemně :D
<a> a nepoužívám karabáč :D
<Luckys> :-D :-D jo a co? :-D
<a> no to bys viděla kdyby ses nechala :P
<Luckys> heyyy :-D
<a> mno copak? :OP
<Luckys> to je nejaka specialita jo? :-D
<Luckys> beztak bicem ne? :-D
<Luckys> :-D
<a> bičem? :P
<Luckys> no :-D
<a> tak jesli seš na sado maso tak klidně použiju aj bič :D
<Luckys> :-D
<Luckys> neeeeeeeeeeeeee:-D
<a> takže bez biče? :)
<Luckys> jj
<a> oki, taky ho nerad používám
<Luckys> jj :-D to je dobre:-D
<a> fajn =) tak bič sme vyloučili, napadá tě ještě něco? :P
<Luckys> no ja nevim nejaka vetev? :-D
<a> vetev ? :D
<a> tak bych to nenazval :D
<Luckys> tak vetvicka? :-D
<a> ehm myslím že to je větší nežli větvička :D
<Luckys> cely strom ne?:-D
<a> až tak moc zase néé :D
<Luckys> no a je to jako ve stylu nejake vetve? :-D
<a> :D co máš furt s větvema ? :D
<a> je to hrubší než větev
<a> spíše klacek
<a> xD
<Luckys> cooooooo? :-D nejake poleno?
<a> spíš kláda :D
<Luckys> no tak to nez s ni dojedes do ostravy tak to bude az na vanoce
<a> ehm, já ji nosím furt při sobě
Komentář: ach ty Velikonoce
<a> Tak bude party ve styu Dead :D
<b> a jedinej kdo bude dead budeš ty...
<a> proč? :(
<b> protože jinak skočí lízátko ze stromu... a to já přeci nemohu dopustit :-P
<a> jaý lízátko zas? :D
<b> mno tamta hruška v potoce...
<a> co to meleš? =-o
<b> jasný... u toho mlýna... ty jsi tam koukám taky byl...
<a> Cože? =-o
<b> proč do toho sereš i jablka?
<a> Neseru si začali
<b> tak jen do nich... jak tě to učili v prcičkách... nic nenahradí dobrej jablkovej koláč :-D
<a> loool :D
Komentář: taková normální úterní debata... :-D
<a> Tak co včera s mladovu?
<b> Řekl bych to asi takhle, její krása mě paralyzovala jako výstřel ze zakňaktelu.
<a> Hmm, takže se ti nepostavil?
<b> Ne...
<a> Taxikem jsem jel hodněkrát, ale prvně jsem zažil kamaráda, kterej usnul řidiči na rameni :D
<b> To já mám kamaráda, kterej se mu vyblil za krk :D
<ona> potrebujem.tvojho ocina
<ja> prečo?
<ona> Po citovych rozchodoch sa jemu najlepsie spoveda. dobre ta vysmeje a ty zistis ake. je tvoje trapenie ubohe
Komentář: kamoška po rozchode :D
<a> vole soused chyta ryby :D
<b> a co je na tom vtipnyho ??
<a> ze sedi s prutem, uprostred mesta, na chodniku u silnice a mava na auta :D
Komentář: proste soused vtipalek