Nejlepší hlášky
<a> dojdeš na tu mou oslavu?
<b> já doufám že jo
<a> mam 100 piv
<b> piv nebo gambrinus?
<a> si trhni
<a> byli ve slevě
<b> aha vezmu si flašku
<a> Ahoj, problem… ICko mi beha, ale stranky se nenacitaj… Error 105 (net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED)
<b> Zkus zadat do adresy 109.72.0.202
<a> Jj, jsem tam…
<b> Tak to bude problém s DNS, chceš to vysvětlit nebo si to najdeš?
<a> Jasneee, ted hned si to najdu… :D
<b> No jo, vlastně… :D
<a> Ale nevysvetluj, dulezity je, ze chyba neni u me… :)
<b> Ok kdyžtak si to najdeš pak. Hlavně se neodpojuj nebo už si ten qip nepřihlásíš. Můžu pomoct ještě s něčím?
<a> No pred dvema mesici mi na klavesnici prestalo fungovat Ctrl, chvili na to tabulator a minuly tyden pismeno „kve“, ale to predpokladam vyresi az reklamace… :) Potrebuju s tim vydrzet pres zkouskovy a pak tam prcka odnesu.
<b> S tím fakt nepomůžu. :) Nenalila jsi tam něco? ;)
<a> No takhle, rekneme ze ne. Ale treba me czc vyvede z omylu, znas to, nemuzou mit vsichni na vsechno stejnej nazor. :)
<a> xchat.cz/***
<a> neznáš ho?
<b> toho týpka neznám...
<b> ale když je mu 33 a má 2000 hodin na chatu, tak je asi magor :D
<a> jo, to je A***, freeneťák, tanečník a ciscař... a fotograf
<a> fotit umí, tančit podle <c> taky /takže na hovno/, ve freenetu mě přesvědčil o tom, že s tím ciscem to nemůže myslet vážně /ale myslí/
<a> blbec na entou
<b> defacto umí hovno...
<b> takže by u nás mohl dělat ředitele :D
<a> :D
Komentář: rozhovor dvou ředitelů (<a> nadřízený) jedné PC firmy :D
<a> Dej to prosímtě do keše
<b> Oukej, chvilička
-!- b has left #programersNovakInc
-!- c has joined #programersNovakInc
<c> Nevíš kam šel <b> ?
<a> Nevím, měl mi upravit ten program
-!- b has joined #programersNovakInc
<b> Hotovo, chceš GPS souřadnice ?
Komentář: Není keš jako keš
<a> jdes s nami do te restaurace?
<b> ok
<a> byl jsi tam uz?
<b> nebyl nikdy
<a> ja taky ne, prej je to super
<a> ja mam dilema jestli zebra nebo burger
<b> sem debil ... sem premyslel jestli fakt delaji zebry :D
<a> proč nejíš maso?:D
<b> protože je to hnusné prostě ty blány atd..:D
<a> :D taky jsi měla blánu a nikdo ti neřekl fuj
<Michal> Zdar, nechces dat slovni fotbalek?:)
<Marek> Učíš se jo?
<Michal> Jaks to poznal?
<A> Rachna rozbil s Arťukinem plexisklo :O
<B> Rachna kachna, toto letělo?
<A> Prejže měl jít na trestnou, a oni nechtěli otevřít vrátka. Tak mu pomohl trochu jinčí cestou :)
<a> Ted do nas naboural vlak
<b> Hodne?
<a> No
<a> Pripojovali dalsi vagon
<a> Tak jsem si dnes pokazil vztahy s dalším cvičícím.
<b> jakto?
<a> Na dnešním cvičení marketingového výzkumu se nás ptala jaké máme typy dotazování.
<a> Ústní, písemné, elektronické a...?
<b> no?
<a> Řekl jsem "pantomimou".
Komentář: Správná odpověď: "telefonické"