Nejlepší hlášky
<a> Rozhodl jsem se ze 'objedu svet' teda jen Asii a ze tam nekde yakotvim na mesic :]
<b> Paradni :D A kde jsi zakotvil ??
<a> Na stodolni :D
<a> Nemůžu v lednici lootnout nic instant a castit se mi nechce. :/
<b> jj. Taky mě otravuje mazat chleba
<a> Aspoň sem narychlo conjuernul instantni polivku.
Komentář: WOW, Herní degenerace :D
<Skopalík> kua hledam ten USB-IDE/SATA prevodnik
<Vejta> ten by se docela hodil :)
<Skopalík> on ten "pořadek" na stole ma jednu nevyhodu. vsechno mas po ruce ale to co je v nizsich vrstvach tak neni na prvni pohled videt
<Vejta> :D
<Skopalík> uz ho mam
<Vejta> nizsi vrstvy - lol :D
<Skopalík> ze bude pod hrnkem to by mne jenom tak nenapadlo :)
Komentář: stůl ajťáka - co dodat
<majso> teraz by os msi zahral n gitarke
<majso> :D
<majso> asi si idem nejaku kupit
<_knight> a svoju mas kde?
<majso> predal som
<majso> pred mesiacom
<majso> :(
<_knight> preco?
<majso> Na stole lezia tri pocitace. Jeden je pokazeny, druhy ma slaby vykon a treti je tiez Acer
<Daron> :D
<a> to jsou jenom výmluvy, když se chce všechno jde
<b> ale mně se nechce
<a> tak jsem dneska dal kolo do opravy. novy retez + nasazeni..220kc a za praci nic nechtel..
<a> ty helej, víš jak půlka anglie hoří kvůli těm nepokojům a tak?
<b> čau no jasně ale co já s tím?
<a> já jsem přišl na to, proč
<b> hehe... tak dávej
<a> je mezisezonní pauza a hooligans z celý anglie se nuděj :D
<b> :D:D:D::D:D:D:D
<a> čau, hele já už s tebou na žádnou kalbu chodit nebudu
<b> ahoj, proč ne?
<a> znáš tu markétinu ségru s rovnátkama?
<b> no...
<a> dneska jsem se probudil v její posteli, nademnou byl plakát hannah montany a na sobě jsem měl něco jako skotskej kilt.
<b> heh, jak se ti to povedlo?
<a> to není všechno, za chvíli ke mně ta zubatka přišla v růžový košili s límečkem, za ní stála její máma. teď mi začala nadávat, že jsem uchlastaný prase a kdo ví, co jsem její dceři udělal, když ona byla na nočnim... no jak mi tohle vysvětlíš???
<b> hele já nevim, kalit jsme byli, ale já kolem jedenáctý odešla, to, že si se sázel, že vošukáš první holku, co druhej den uvidíš, za to já nemůžu =D
<a> a kurva
18:24 <ona> Pošli mi ty fotky!
18:24 <on> Pošli mi ty fotky!
18:25 <ona> Dělej:), email máš
18:29 <on> Nejde to..
18:30 <ona> Tak na fb
18:30 <on> Jasně, přes vzkazy se posílaj fotky..
18:31 <ona> ..
18:31 <on> Hodim ti to na freefoto a pošlu ti odkazy
18:31 <ona> ok:)
18:39 <ona> DEBILE!
<a> Proč dáváš reklamu na svůj web do hosts na tvém počítači?!
<b> :D Kdyby mi ho někdo ukradl :D
Komentář: Paranoia :-)