Nejlepší hlášky
<a> osklivej linux, FUJ
<a> mazu slozku na serveru a prikaz rmdir
<a> takova fajnova vecicka, nez zjistis ze maze jen prazdny slozky
<a> a pokud chces aby ignoroval obsah musis pouzit
<a> rmdir slozka --ignore-fail-on-non-empty
<a> jeste ze zastup uslintanych tucnaku na foru zvolal rm -r slozka
<a> jedina klika, jinak bych to zformatoval a nahodil Windows
<b> no zrovna sem se te chtel zeptat proc tak slozite :)
<a> mlc
<b> ale hledat v dokumentaci a podobne snad musi i prumernej uzivatel woken, ne? se divim zes to nezvlad
<a> vsak jsem hledal... v shellu
<b> nj, mas pouzit strycka
<a> ne, zarval sem HELP!!!
<a> a prej neznamej prikaz
<a> tak jsem se zkusil uklidnit
<a> HELP!
<a> a zas nic
<b> tak jeste trochu
<a> tak uz jsem jen provolal
<a> Help
<a> a hovno a to uz sem byl tak v prdeli, ze ze me vylezlo...
<a> help
<a> a uz to bylo :)
<a> blbej linux
<a> nenasloucha mi
<b> aha, panickem je zvyklej na non case sensitive dementi system :)
Komentář: Šťoucháme do Linuxáka
<ona> V noci jsem viděla jak se rozzářila hvězda a potom zhasla, myslíš že to fakt byla hvězda? a jestli ne, co to mohlo být?
<já> Slivovice?
<a> Sakra ta nemoc se mi nějak zhoršuje.
<b> Tak běž k doktorovi ne?
<a> No já nevim naše doktorka je trošku vypatlaná.
<b> Ale měl bys tam jít.
<a> Tak já to zkusim.
<b> Tak co?
<a> Dobrý, do diagnózy mi napsala NEMOC a dala mi doporučení na gastro, který omylem napsala na mýho bráchu.
Komentář: Ta ženská už určitě vyléčila hodně lidí z hypochondrie.
<a> prave pozeram ze windows slape ako ma...
<b> preco?
<a> napisal mi chybu
<ona> takže ta moje nová profilovka je blbá?
<on> ne je vystižná, vypadáš tam jako dement...
<Pájoš> pošli mi pls tu ájinu
<Jew> pošlu
<posílání> ...
<Pájoš> viele dank mein lieber Freound
<Jew> a ted mi to řekni anglicky
<Pájoš> thx
Komentář: icq
<M> No jako mě to fakt chutnalo!
<P> Fuj! To jen kvůli tomu že si byla ožralá, kdyby jsi byla střízlivá tak by ti to nechutnalo!!!!
<M> Ale já byla střízlivá
<P> No a co, ale byla tma.
Komentář: Tma je nejlepší "kuchař" ? =D
<on> Tak ti na ten film nikdo nepřišel co ? :-P :-D
<ona> né no... Ty bys přišel ?
<on> Proč myslíš ? ;-) :-P
<ona> Já jen, že to se radši budu dívat sama než s tebou ...
Komentář: ..
<a> kurva kára umytá vysátá...
<a> to je formula 1 :-D
<b> :D :-D az na tu rez a 40kw pod kapotou :D
<a> akorát jim palivo tankujou technici a zadarmo :-D
<a> je ti to snad málo? :-D
<b> no aji jo.. :D kroutak to nema poradnej
<a> kurva ja bych ti ukazal jak se to kroutí ve 150tce
<b> no o strom ze :D
Komentář: skoda favorit :D