Nejlepší hlášky

<a> osklivej linux, FUJ
<a> mazu slozku na serveru a prikaz rmdir
<a> takova fajnova vecicka, nez zjistis ze maze jen prazdny slozky
<a> a pokud chces aby ignoroval obsah musis pouzit
<a> rmdir slozka --ignore-fail-on-non-empty
<a> jeste ze zastup uslintanych tucnaku na foru zvolal rm -r slozka
<a> jedina klika, jinak bych to zformatoval a nahodil Windows
<b> no zrovna sem se te chtel zeptat proc tak slozite :)
<a> mlc
<b> ale hledat v dokumentaci a podobne snad musi i prumernej uzivatel woken, ne? se divim zes to nezvlad
<a> vsak jsem hledal... v shellu
<b> nj, mas pouzit strycka
<a> ne, zarval sem HELP!!!
<a> a prej neznamej prikaz
<a> tak jsem se zkusil uklidnit
<a> HELP!
<a> a zas nic
<b> tak jeste trochu
<a> tak uz jsem jen provolal
<a> Help
<a> a hovno a to uz sem byl tak v prdeli, ze ze me vylezlo...
<a> help
<a> a uz to bylo :)
<a> blbej linux
<a> nenasloucha mi
<b> aha, panickem je zvyklej na non case sensitive dementi system :)

Komentář: Šťoucháme do Linuxáka

<ona> V noci jsem viděla jak se rozzářila hvězda a potom zhasla, myslíš že to fakt byla hvězda? a jestli ne, co to mohlo být?
<> Slivovice?

<a> tvl, já co mi to leze po noze a ona propiska

<a> Sakra ta nemoc se mi nějak zhoršuje.
<b> Tak běž k doktorovi ne?
<a> No já nevim naše doktorka je trošku vypatlaná.
<b> Ale měl bys tam jít.
<a> Tak já to zkusim.
<b> Tak co?
<a> Dobrý, do diagnózy mi napsala NEMOC a dala mi doporučení na gastro, který omylem napsala na mýho bráchu.

Komentář: Ta ženská už určitě vyléčila hodně lidí z hypochondrie.

<a> prave pozeram ze windows slape ako ma...
<b> preco?
<a> napisal mi chybu

<ona> takže ta moje nová profilovka je blbá?
<on> ne je vystižná, vypadáš tam jako dement...

<Pájoš> pošli mi pls tu ájinu
<Jew> pošlu
<posílání> ...
<Pájoš> viele dank mein lieber Freound
<Jew> a ted mi to řekni anglicky
<Pájoš> thx

Komentář: icq

<M> No jako mě to fakt chutnalo!
<P> Fuj! To jen kvůli tomu že si byla ožralá, kdyby jsi byla střízlivá tak by ti to nechutnalo!!!!
<M> Ale já byla střízlivá
<P> No a co, ale byla tma.

Komentář: Tma je nejlepší "kuchař" ? =D

<on> Tak ti na ten film nikdo nepřišel co ? :-P :-D
<ona> né no... Ty bys přišel ?
<on> Proč myslíš ? ;-) :-P
<ona> Já jen, že to se radši budu dívat sama než s tebou ...

Komentář: ..

<a> kurva kára umytá vysátá...
<a> to je formula 1 :-D
<b> :D :-D az na tu rez a 40kw pod kapotou :D
<a> akorát jim palivo tankujou technici a zadarmo :-D
<a> je ti to snad málo? :-D
<b> no aji jo.. :D kroutak to nema poradnej
<a> kurva ja bych ti ukazal jak se to kroutí ve 150tce
<b> no o strom ze :D

Komentář: skoda favorit :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.