Nejlepší hlášky

<jedy> omg... ještě nemám oholený koule a vůbec nejsem připravenej a za hodinu jdem
<Speedy> na to ser :D
<Speedy> taky nemam :D
<jedy> jistota je jistota nikdy nevíš, kdy se z oblak snese nározdní švédský opalovací tým :D
<jedy> *národní
<Speedy> lol xD
<Speedy> nebo dalsi AirBus XD XD

<T> zdar, drz mi tam fleka, dik
<Worsik> tady je uklizeno

<a> hele na cd nemůže bejt film že ne?
<b> muže, když je třeba .avi a do 700 mb
<a> no tohle je ale obyčejný verbatim...
<b> lol :D
<a> co?

<a> Takze v 7 tam ok?
<b> mno hele nevim jestli mi do toho neco nevleze, nasel jsem totiz ve falloutu unikatni sniperku...
<b> to znamena, ze mam fakt hovno co na praci a ze tam budu

<a> hej tys tu tedka nebyl??? ja si tu jako povídam pro sebe???
<b> no jja jsem byl pryč ja jsem ti to řikal že jdu pryč
<a> no ja byl tedka taky pryč a neviděl jsem te tam

<a> kua mama tu domna husti ze som jej zjedol pomaranc... ale co je na tom ked si ho osupala polozila na stol a medzi tym sla na zachod, ja som ho zobral a zjedol... a teraz jej musim supat novy :(

<Pinďa> du uz fakt musim...
<Newbie> lol
<Pinďa> ty vole neni nad to se poradne vysrat je to ta nejlepsi uleva na cellym svete ten lahodny pocit kdyz citis jak to obri hovinko s tebe leze je nezamenitelnej a pak kdyz uslisis to zblunknuti a kapky na svem zadku tak si reknes ano dokazal sem to a hluboce si oddychnes. Pak kdyz vezmes papir a zacnes si vytirat svou posranou rit tak si rikas poradne aby pristi hovinko mohlo vylezt cistou prdelkou. a pak kdyz si natahnes kalhoty a vidis kupu papiru a mezi tim usmavave hovinko ktere se na tebe smeje a jakoby ti rikalo tak sup splachni me a ty si ho jeste naposledy prohlidnes zamavas a reknes sbohem a to uz se nemuzes pak dockat dalsiho takovyho zazitku. vzdy si rikam miluju te hovinko moje.

Komentář: je to na ho*no

<a> Mimozemská Erotická Držka Alergického Rodu Debilů xDDDD = M.E.D.A.R.D. xDD odhalila sem ho xD
<b> xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd OMG

<a> jsou tu dve pojitka na pater, laserovy, 350 tisic, penez jak sracek
<b> to se mi nelibi
<a> tak si tam natahni kabel kdyz se ti to nelibi!
<c> nebo vydumpuj data a voz packety skodovkou debile

<a> cus co delas?
<b> poslouchám emp 3...
<a> hej a co máš vlastně za winy?
<b> vistu je upo super proč?
<a> a používáš qip bo icko?
<b> icko 6 qip je nanic...
<a> pa

Komentář: njn holky...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.