Nejlepší hlášky
<a> to je v děloze
<b> deloze? to je co?
<a> v pi*i
<b> aha a akym jazykem to je???
<a> cesky :D
<b> lol xD
Komentář: Jsme si s kámošem ze slovenska trochu nerozuměli :)
<a> Neproběhl prosím někde kolem vás můj telefon??? Nemůžu ho najít
<b> Jo, měl na sobě batůžek a říkal cosi o Nigérii:D
Komentář: Please Enter Your Bank Account Nummer:)
<a> tak už mam její fotku
<b> tak posílej posílej, když o ní furt tak básníš
<a> máš ji v mailu, mrkni ;)
<b> no tak docela ujde až na tu velkou pihu na levý tváři
<a> co to meleš?? tam nic nemá..
<b> .. jejda.. sorry, špinavej displej..
<a> Tvl já sem tak mokrej, že bych se moh jít ždímat!
<b> Co si dělal venku v tomhle slejváku?
<a> Ale otec do mě celej víkend hučel, že mam zalejt zahradu :/
<a> Včera jsem šel s mámou z kostela..
<a> A ten debil <c> mi napsal: "Ty vole kámo, co sis to včera kolem čtvrté vedl domů za kost?"
Komentář: MILF
<on> ja tu mam tvoje pyzo a ty nikde :(
<ona> achjo :(
<ona> a já tvoje ponožky :(
<ona> mi fetuješ pýžo? :P
<on> mi fetujes ponozky?
01:30:11 <on> Zdravim. Nechcete si chvilku psat? :-))
01:32:36 <ona> ale fakt jen chvilku :D
01:33:00 <on> To je jak dlouho?
01:55:20 <on> ..Tak to byla fakt chvilka no :-D
<a> hej tvl dnes v praci to byla zase prdel
<b> jako dycky :D
<a> jj
<a> sme davali sloup se svetlem pryc, tkovej ten jeste betonovej, a borec k tomu pride a začne se v tom vrtat pride dalsi a prej doufám že viš že to svetlo furt sviti
<Radek> ok, prej si s Tebou o tom pokeca nekdy :-)
<Bohous> jasan
<Radek> topol
<Radek> vrba
<Radek> borovice
<Radek> naka hra? :-)