Nejlepší hlášky

<a> vyznáš se trochu v HW?
<b> HW je zkratka čeho?

Komentář: evidentně jsem se zeptal špatné osoby

<a> piš něco nebo končím
<b> něco
-!- a has quit
<b> ?

Komentář: typický programátorský přístup...

<a> ted zkousim SP3
<b> co to je za mapu?

Komentář: servis pack vs warcraft 3 :D

<bobula3> ja chcem plakat, ale neda sa mi
<Zanzibar> no tak strc prst zkrz krk a sice si nezaplaces ale zato sa poriadne vysablis

<a> sak ja som v londyne isiel na buse
<a> boha som sa skoro posral
<a> a potom mi bliklo :D
<a> ze to oni jazdia opacne
<a> ale aj tak
<a> kukas z pravej strany busu vonku
<a> cakas ze obehnes dajake auto v pomalsiom pruhu
<a> a zrazu kamion preleti :D
<a> ma inac heglo :D

Komentář: slovak v londynskej premavke...

<a> strasny perversnosti tam :D
<b> Co? Třeba On hledá Ji? Ano, odporné.

Komentář: to takhle jednou přišla řeč na seznamku...

<a> aha tak poviem hned :P
<b> Použi mozog!
<a> Čo je mozog? Dá sa to jesť?
<c> Nie, musíš ho použiť na rozmýšlanie :D
<a> Čo?! Sakra, ja som ho zjedol.
<b> hmm... to vysvetluje vsetko...
<a> Ale celkom mi chutil...

<a> Vis jak mam v profile ze oblubena tv jetix
<b> No
<a> Tak mi raz napisala nejaka tusim 14 rocna baba
<a> v druhej sprave sa ma spytala ci mam fakt rad jetix
<a> tak som jej napisal ze to tam je zo srandy
<a> a uz mi neodpisala

<a> si neděláš řidičák nebo co? :D
<b> zatím ne
<b> stejně bych tezko sehnal faro a je pravděpodobnější že z vesmíru přiletí meteorit, trefí mě do hlavy, proletí skrz mě a já přežiju, než že mi fotr pujčí auto

Komentář: i jednoduché věci se dají říct složitě

<BadBoy> poseres se :-D
<BadBoy> sem chtel dat to prkno nak do pucu ne...
<BadBoy> tak sem ho vzal do koupelny a zacal se prohrabavat v tom co tam matka ma...
<BadBoy> vlozky, tampony a tak... no a pak sem narazil na cilit BANG! :-D
<BadBoy> sem to nastrikal a dobry naka spina z toho zmizela ale este to nebylo ono...
<BadBoy> sem hrabal dal
<BadBoy> a nasel sem Na(OH)
<Rtfm> :D
<BadBoy> bylo to v takovejch kulickach nasypes do hajzlu a zacne zas protejkat... :)
<BadBoy> no tak sem to nasypal na po prkno a dal na to trochu vody a pockal sem chvili
<Rtfm> :D
<BadBoy> no pak sem vzal hadr a zacal roztirat, najednou cumim ze tam sou naky dirky po tech kulickach :-D
<BadBoy> nastesti sem tam toho nedal zezacatku tolik :-D
<Rtfm> a to je vsechno?
<BadBoy> ee
<BadBoy> tak sem to tam pak nenechaval tak dlouho, prkno celkem dobry, ale asi mi to trochu skaplo na takovou tu rohozku pred vanou... :-D
<Rtfm> a?
<BadBoy> takze tam ted sou trochu svetly flicky :-D
<BadBoy> no a ruce trochu poleptany ale jinak dobry

Komentář: Badboy si v půjčovně půjčil starej ošoupanej snowboard...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.