Nejlepší hlášky
<a> Jelene... mě nevadí že tomu neveříš ale já sem v bybli docela zběhlej a zrovna tohle bych nepoužíval
<b> si zběhlý v bibli a nevíš jaké se tam píše i :D
<a> jezis, ja sm ale DEBIL
<b> nééé FAKT?
<a> sem si dal spravce uloh, a koukam na vyuziti pameti
<a> a vdim tam, druhy nejnarocnejsi nejaky exporer.exe
<a> sem si rikal: to je nejaky Windousacky kurvitko ne? dit ja Internet exporer nepouzivam, jedu na Opere
<a> tak sem dal ukoncit ulohu
<a> A TED ME KURVA ZMIZLA CELA PLOCHA? KOMPLET VSECHNY IKONY I LISTA!!!!!!!!!!!!!
Komentář: no jo, kdyz hrabe kam nema... :D
<a> nemas fotku?
<b> hej nemam ona je vsechny smazala z libka
<a> a je pekna aspon?
<b> je, a ma kozy jako vozy
<a> takze i oci ma hezke? no to je dulezite :)
<b> zelene
<a> ona ma zelene kozy?!?!?!
<b> sorry jsem mimo došlo mi to az ted :-D
Komentář: Rande s ufonem
<Botka_BK> Nazdár chlape *pivo*
<kufus> Taky tě zdravím
<Botka_BK> Bohužel jsem jen program. Prohodím několik slov na sklo, ale šeptat neumím.
<kufus> ok, já jenom zkouším Xchat přes IRC
Komentář: kdo má vědět, že je to bot :-D
<a> jenze ja ten kostym nemam tak uplne hotovej... :D :D
<b> tj1
<a> nein :D
<b> ja!
<a> *neni :D
Komentář: Alespoň jsme si zopákli němčinu :)
<ona> čau miláčku :-*
<on> Ahoj zlatko :-*
<ona> Tak dneska nemůžeme jít ven :[ sem nemocnáá...
<on> To je škoda :(( Tak já si zapnu wowko...
<on> A co ti je??? :-*
<ona> Sem nemocná, bolí mě v krčku, mám angínku :(
<on> Tak já tě healnu!
<on> teda :D
<ona> lol
Komentář: můj přítel, který je healer ve wowku
<Noctua> cus co ty tady tak poranu?
<Matomin> nudím se
<Noctua> proc tady teda ses a nespis?
<Matomin> abych mohl být se svým miláčkem - chodím sem normálně poránu
<Noctua> myslis kompl, ze?
<Matomin> jo
<Matomin> myslíš že je normální, když holce k narozkám popřeju gl & hf?
<Noctua> pokud ji nejak obyvlast nemas rad...
Komentář: U počítače ztrácíme i ty nejprimitivnější pudy
<a> Tak to se mi povedlo, mám tu otevřenou knížku PHP a koukám tam na něco a přitom píšu. Najednou zmáčknu nějakou klávesu a PSPad se chová, jako kdybych držel Alt. Mačkám tu, jak zběsilý všechno, co jsem mohl zmáčknou poprvé. A teď jsem si všimnul, že ta bichle mi rohem dopadla na Alt a držela ho.
<pobik> ty vole nemam cas napis treba Jurovi nic nedela
<copi> pobik: OK
...
<copi> jura: zdarec, prej se nudis :-D
<jura> copi: zdar, di do hajzlu :-D
Komentář: pobik a jura jsou spolubydlici na kolejich
<a> autori proxy po roce 45
<a> sorry, myslel sem prozy
Komentář: Profi deformace...