Nejlepší hlášky

<a> Jelene... mě nevadí že tomu neveříš ale já sem v bybli docela zběhlej a zrovna tohle bych nepoužíval
<b> si zběhlý v bibli a nevíš jaké se tam píše i :D

<a> jezis, ja sm ale DEBIL
<b> nééé FAKT?
<a> sem si dal spravce uloh, a koukam na vyuziti pameti
<a> a vdim tam, druhy nejnarocnejsi nejaky exporer.exe
<a> sem si rikal: to je nejaky Windousacky kurvitko ne? dit ja Internet exporer nepouzivam, jedu na Opere
<a> tak sem dal ukoncit ulohu
<a> A TED ME KURVA ZMIZLA CELA PLOCHA? KOMPLET VSECHNY IKONY I LISTA!!!!!!!!!!!!!

Komentář: no jo, kdyz hrabe kam nema... :D

<a> nemas fotku?
<b> hej nemam ona je vsechny smazala z libka
<a> a je pekna aspon?
<b> je, a ma kozy jako vozy
<a> takze i oci ma hezke? no to je dulezite :)
<b> zelene
<a> ona ma zelene kozy?!?!?!
<b> sorry jsem mimo došlo mi to az ted :-D

Komentář: Rande s ufonem

<Botka_BK> Nazdár chlape *pivo*
<kufus> Taky tě zdravím
<Botka_BK> Bohužel jsem jen program. Prohodím několik slov na sklo, ale šeptat neumím.
<kufus> ok, já jenom zkouším Xchat přes IRC

Komentář: kdo má vědět, že je to bot :-D

<a> jenze ja ten kostym nemam tak uplne hotovej... :D :D
<b> tj1
<a> nein :D
<b> ja!
<a> *neni :D

Komentář: Alespoň jsme si zopákli němčinu :)

<ona> čau miláčku :-*
<on> Ahoj zlatko :-*
<ona> Tak dneska nemůžeme jít ven :[ sem nemocnáá...
<on> To je škoda :(( Tak já si zapnu wowko...
<on> A co ti je??? :-*
<ona> Sem nemocná, bolí mě v krčku, mám angínku :(
<on> Tak já tě healnu!
<on> teda :D
<ona> lol

Komentář: můj přítel, který je healer ve wowku

<Noctua> cus co ty tady tak poranu?
<Matomin> nudím se
<Noctua> proc tady teda ses a nespis?
<Matomin> abych mohl být se svým miláčkem - chodím sem normálně poránu
<Noctua> myslis kompl, ze?
<Matomin> jo
<Matomin> myslíš že je normální, když holce k narozkám popřeju gl & hf?
<Noctua> pokud ji nejak obyvlast nemas rad...

Komentář: U počítače ztrácíme i ty nejprimitivnější pudy

<a> Tak to se mi povedlo, mám tu otevřenou knížku PHP a koukám tam na něco a přitom píšu. Najednou zmáčknu nějakou klávesu a PSPad se chová, jako kdybych držel Alt. Mačkám tu, jak zběsilý všechno, co jsem mohl zmáčknou poprvé. A teď jsem si všimnul, že ta bichle mi rohem dopadla na Alt a držela ho.

<pobik> ty vole nemam cas napis treba Jurovi nic nedela
<copi> pobik: OK
...
<copi> jura: zdarec, prej se nudis :-D
<jura> copi: zdar, di do hajzlu :-D

Komentář: pobik a jura jsou spolubydlici na kolejich

<a> autori proxy po roce 45
<a> sorry, myslel sem prozy

Komentář: Profi deformace...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.