Nejlepší hlášky
<ona> lásko, viď že se mnou budeš v dobrém i zlém?
<on> to je jasný, proč se ptáš?
<ona> no naši jedou na hory..
<on> a z toho seš tak zoufalá? :D
<ona> no máma má angínu, tak jsem jí řekla, že může být ten týden u nás, neva?
<on> o nééé, ale co já to přežiju ale věškerou frustraci si večer vybiju na tobě :-P
<ona> budu to mít :(
-!- <on> has quit
Komentář: Špatnej den :-)
<a> Čus, hele jak vypadá ten odsazenej parapet?
<b> jsi teď na koleji?
<a> jj
<b> tak se podívej na okno, nebo spíš pod okno...
<a> no je tam sníh a co?
Komentář: ČVUT FSv
<on> nechci o tebe přijít
<ona> neboj nepřídeš
<on> jestli jo, spácham sebevraždu
<on> skočim do kopřiv!!
Komentář: I tak to jde...
<a> ja kýcham odkedy mám mušličku
<a> kks sa mi s ňou každý cez hodinu hrá
<a> každý sa vzrušuje aká je vonku drsná a vnútri hladká
<b> aká mušlička???!!! O_o
<a> no predsa tá čo si mi dala.....tá z chorvátska.....Z MORA!!! :D
Komentář: Dvojzmysel.... :D
<a> Ked ja stale neviem si zapametat ktora je lava ktora prava strana
<b> Tak nalavo je západ podla toho si to zapametaj
<a> a ked sa otocim na inu stranu tak to je inak ???
<b> pane boze tak si predstav ze mas pred sebou stale mapu
<a> ty si sikovny ... ja sa tu budem otacat z mapou ako kkt aby som zistil kde je prava strana
Komentář: snažil som sa poradiť :-)
<a> ... a až pudeš, tak si dej bacha ať tě někdo neznásilní.
<b> A to proč jako?
<a> bo seš piča ...
Komentář: kolej ...
<a> Počula som, že spánok je dobrý na krásu :3
<b> Ty si už dlho nespala čo?
<On> Co ve sprše, dalas pozor na vodníka?
<Ona> Žádný nepřišel, neboj :D A co ty?
<On> No já jsem mu pro jistotu přišlápl v odpadu prsty a už se neukázal
<Ona> Proč? Třeba byl hodný a jenom ti chtěl podat ručník...
<On> A nebo shodit mýdlo, viď?
<a> Tak zítra jedu na operaci konečníku.
<b> To jsi mi neřekl..
<a> kotníku*
<a> co ty fyzicky testy na rozhodciho?
<b> nejvíc mi dala zabrat dvanácti minutovka, po tý jsem málem lehnul...
<a> aha a kolik jsi měl čas?
Komentář: 720 sekund...