Nejlepší hlášky
<ja> Nazdar, si doma?
<b> cau jj som
<ja> ideme dnes von?
<b> mozme, a co budeme vonku robit?
<.> .
<ja> Nazdar, si doma?
<c> hoj
<ja> ideme dnes von?
<c> a co budeme pit?
Komentář: holt mam rozdielnych kamaratov...
<a> dělaš doma i něco jineho než že jsi na kompu?
<b> jo
<a> a co?
<b> chodím ven
<a> vole
<b> coje?
<b> jo aha doma :D
<b> ne :D
Komentář: DOMA
<a> jžš cos to včera vyváděla na počítačích??
<b> mno vydim na obrazovce nějaou tečku..si řeknu..co to je ??? mno tak škrabu a škrabu a vono furt nic..tak přitlačim.nic jen sem pěkně poškrábala obrazovku na PC..
<a> a co to teda bylo když to nešlo seškrábnout??
<b> ále..šedě napsaná tečka..xD
<a> Mě se slovo "piča" nelíbí.
<b> Hm, máš pravdu, kurva je vznešenější.
Komentář: Jen si vybrat...
<a> achjo, uz me to fakt stve !
<b> Co?
<a> Vcera jsem si myl auto a dneska se probudim a uz je zase spinavy :/
<b> Tak to nastve no :)
<a> Jsi umyju auto a bud prsi nebo bouchne nejaka sopka :(
<b> :D Fakt smutny
Komentář: Denne bouchaji sopky :D
<Stáňa> čus
<Otíček> ahoj
<Otíček> 175
<Stáňa> hej kolikátku máš moto
Komentář: šestý smysl
<Franzz> Uz me nevavi porno, at uz jde o jakekoliv zvrhlosti, zacina to byt nuda...
<Balone> zkus Dekameron
...
<Franzz> debile! Si myslis, ze kdyz me nebavi sex se slonem, tak me bude bavit, cist si o sexu ze 14. stoleti?
<Balone> No po tech alespon nesli Greenpeace, kdyz si zaradili s ovci...
<a> Zdravim, mam takovy nestandartni dotaz a to jak vyuzit plochu plochy. Na jedne casti mam zobrazene conky ...ale stale vice jak polovina je nevyuzita. Tak si rikam, nemate nejaky tip jak plochu lepe vyuzit?
<b> zkus si otevřít nějaká okna
Komentář: ubuntuforum
<a> Do Prahy přijede 80 000 demonstrantů. Víš, co to bude?!
<b> Demonstrace?
Komentář: You don't say...
<a> Laska moja kde si?
<a> Kde si moja pravá, milujem ta
<b> Chlape tohle neni seznamka ale cs-ko!