Nejlepší hlášky

<ja> Nazdar, si doma?
<b> cau jj som
<ja> ideme dnes von?
<b> mozme, a co budeme vonku robit?
<.> .
<ja> Nazdar, si doma?
<c> hoj
<ja> ideme dnes von?
<c> a co budeme pit?

Komentář: holt mam rozdielnych kamaratov...

<a> dělaš doma i něco jineho než že jsi na kompu?
<b> jo
<a> a co?
<b> chodím ven
<a> vole
<b> coje?
<b> jo aha doma :D
<b> ne :D

Komentář: DOMA

<a> jžš cos to včera vyváděla na počítačích??
<b> mno vydim na obrazovce nějaou tečku..si řeknu..co to je ??? mno tak škrabu a škrabu a vono furt nic..tak přitlačim.nic jen sem pěkně poškrábala obrazovku na PC..
<a> a co to teda bylo když to nešlo seškrábnout??
<b> ále..šedě napsaná tečka..xD

<a> Mě se slovo "piča" nelíbí.
<b> Hm, máš pravdu, kurva je vznešenější.

Komentář: Jen si vybrat...

<a> achjo, uz me to fakt stve !
<b> Co?
<a> Vcera jsem si myl auto a dneska se probudim a uz je zase spinavy :/
<b> Tak to nastve no :)
<a> Jsi umyju auto a bud prsi nebo bouchne nejaka sopka :(
<b> :D Fakt smutny

Komentář: Denne bouchaji sopky :D

<Stáňa> čus
<Otíček> ahoj
<Otíček> 175
<Stáňa> hej kolikátku máš moto

Komentář: šestý smysl

<Franzz> Uz me nevavi porno, at uz jde o jakekoliv zvrhlosti, zacina to byt nuda...
<Balone> zkus Dekameron
...
<Franzz> debile! Si myslis, ze kdyz me nebavi sex se slonem, tak me bude bavit, cist si o sexu ze 14. stoleti?
<Balone> No po tech alespon nesli Greenpeace, kdyz si zaradili s ovci...

<a> Zdravim, mam takovy nestandartni dotaz a to jak vyuzit plochu plochy. Na jedne casti mam zobrazene conky ...ale stale vice jak polovina je nevyuzita. Tak si rikam, nemate nejaky tip jak plochu lepe vyuzit?
<b> zkus si otevřít nějaká okna

Komentář: ubuntuforum

<a> Do Prahy přijede 80 000 demonstrantů. Víš, co to bude?!
<b> Demonstrace?

Komentář: You don't say...

<a> Laska moja kde si?
<a> Kde si moja pravá, milujem ta
<b> Chlape tohle neni seznamka ale cs-ko!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.