Nejlepší hlášky
<Brejlounek> KoRn: A jak se řiká Praze jako městu u wás?
<KoRn> Warszawa
Komentář: Když vleze polák na IRC...
<a> tyjo to by me zajimalo co to s tim netem je :-/
<b> a je zaplacenej?
<a> net? jeste ne, ale slozenka snad prisla tuhle...
<a> juknu kdy ma datum splatnosti :)
<a> zitra :D
<b> asi myslí dopředu...
Komentář: O2...
<a> sem zase dneska nemohla ze ségry
<b> jakto?
<a> přijdu dom a ségra (10let) aby se předvedla před mamkou, tak se rozhodla, že uklidí
<b> z ní by sis měla vzít příklad :-)
<a> no jo, ale to ještě není všechno. zrovna drhla kredenc a tak se se byla podívat, čím to umejvá. sem myslela, že mě klepne.
<b> proč?
<a> ona na ten kredenc lije takovýto čím se desinfikuje záchod. když sem po ní začla řvat, jestli není blbá, tak mi vklidu odpověděla, že nic jinýho nebylo. samozřejmě pak šla žalovat mamce, že sem po ní ječela. ještě sem dostala sprda, že sem to neuklidila já. Chudák mamka neví, jakým přípravkem se umývala linka, na které tedka připravuje večeřu.
Komentář: sourozence si nevybíráme
<Apostol> "Marriage is only war where you sleep with the enemy" :-D
<Shadow> Kdy vám začíná válka s Mersy? :-D
<Apostol> mno my jsme začli s tím spaním :-D
<Shadow> Jj, válku k tomu přidáte až za pár let, já vim... :-)
<Shadow> Počkej, začli? To už je sakra nějakej pátek ne?
<Apostol> mno 50x a stále poprvé :-)
<Shadow> Jen 50x? Stojí ti jen za úplňku nebo co? :-D
Komentář: Jsou spolu 4 roky...
<Supervivere> byl jsem na poště poslat dopis, to už jsem nedělal nejmíň 10 let - a když jsem to poslal, vyděsil jsem se, že mám úplně blbě adresu
<Drb> cos zmastil?
<Supervivere> zapomněl jsem v adrese zavináč
<Drb> :DDD
<Supervivere> a pak jsem půl hodiny jak debil hledal přepážku Mail Delivery Subsystem
<a> neska prej vylepsovali zas neco na blog.cz
<b> jn, to zas pribude programatoru
<ona> ee, uz jedneho mam a ten mi staci ;-)
<on> ja viem
-!- ona: No Such nick/channel
<on> ja viem
-!- ona: No Such nick/channel
<on> ja viem
-!- ona: No Such nick/channel
<on> bleeee
-!- ona: No Such nick/channel
<on> kuaaa
-!- ona: No Such nick/channel
<on> piciiii
-!- ona: No Such nick/channel
<on> preco
-!- ona: No Such nick/channel
<on> to
-!- ona: No Such nick/channel
<on> do
-!- ona: No Such nick/channel
<on> pici
-!- ona: No Such nick/channel
<on> nejdeeeeee
-!- ona: No Such nick/channel
<on> dopiciswifi
-!- ona: No Such nick/channel
<ona> btw... to mne pada net ;-)
<on> a co z toho ti doslo? :)
<ona> vsetky slusne a vybrane slovicka :-P
Komentář: tak predsa islo:)
<BlondSasenka> ale ja ta berem ako adama
<BlondSasenka> pred tym hokejistom sa spravam o 360 stupnov inak
Komentář: to tie vlasy
<ona> Ahoj, co jsi s tim internetem udelal? Vcera jsi mi psal smsky jen abys nemusel platit 2 Kc a kdyz mi chce napsat <b> tak mu to nejde. Jako fakt dekuju.
Komentář: Co všechno dokážou sms z internetu, aneb omezení počtu sms na číslo u vodafone.
<Denny> uz to stahuju z mininovy doufam ze to pujde a ze je to plna verze je tam napsany NOD32 DEMO
Komentář: angličtinář...