Nejlepší hlášky
<wegas> tak esi tam mas widle, tak je jasny, ze ti to nepofachci
<widle> tak v tomhle ja nejedu
<a> sem dneska jel na kole a selhala mi guma... pekne sem se rosekal :(
<b> me kdyz selhala guma tak sem se stal otcem
<a> dneska sem zrušila točíčíí židli a sedim na normální..
<a> když na to zapomenu, padám do strany
Komentář: kamarádka po troše vína večer na icq ..:))
<Asessino> dneska me normalne mati rekla ze metal je hroznej a at to okamzite vypnu :-D
<Asessino> tak sem ji pustil Cannibal Corpse
Komentář: kdo posloucha metal ví...
<a> a co jinak, jak to jde ve škole?
<b> des a hrůza... všichní blázní s maturou :D
<a> dej výpověď :D
<b> dám :D po matuře :D
<Montíček> fuj... tu smrdí králík
<miihal> Mňam...
<Montíček> jako... jeho hovínka
<miihal> Já myslel pečenej :-)
Komentář: Jednoho večera na ICK
<zakazník> Prosim o zmenu pouze FTP hesel pro multizone.cz, hastal.com , genea-bts.com, sedicikun.cz, volavka.cz, nekdo to prolomil, nastavte ty hesla silnejsi a zaslete mi je prosim diky
<webhosting> Dobrý den, jaká hesla... ftp, mysql a mailadmin? Nebo jen ftp?
Komentář: Člověk nevěří že to myslej vážně
<krystufek..robin> prosim tě, jaký máš doma internet?
<Míša Bobríková> explorer
<on> hele, nebudeš věřit co se mi včera povedlo :-D :-D
<ona> co? :)
<on> málem sem se zabil kartáčkem na zuby :-D :-D
<ona> sikovneeej :-D :-D
<ona> jak se ti to podarilo? :-D
<on> no chytře si čistím zuby a napadne mě, že bych se mohl konečně převlíknout (z pyžama který sem konečně našel) :-D, no a tak si sednu, a jak si oblíkám gatě, kopnu si do kartáčku co mám v puse :-D a tim si udělám druhou díru do krku :-D :-D
<ona> :-D :-D ty pyzama jsou zakerny :-D :-D
<on> tj, celý ráno sem pak chodil plivat krev, protože nechtěla za boha přestat týct :-D
<ona> to jako az tak jo? :-D tak to je ale fakt docela kruty :-D
Komentář: Jak se zabít kartáčkem na zuby