Nejlepší hlášky

<Kropáček> Můžu s antitankovejma minama zníčit normální tank?
<Seki> To je otázka jako jestli jde máslo namazat i na housku.

Komentář: Battlefield 3

<ona> woow... ten avatar 3D je fakt dobry..
<on> Pravda, ked je film v 3D verzii, v kine si to pekne uzijes...
<ona> uz sa tesim na 4D, 5D, .. TO BUDE ESTE LEPSIE!!

<a> hej nechutnost <c> si zas dneska vrtal v nose a pak v puse :-!
<b> škoda že není šikmooký, aspoň by měl čínské nudle

<a> že je dnešní doba moderní, počítačová.. to jsem si už s přehledem zvykl.. ale, že jsou windows i ve friťáku, to bych nečekal
<b> co to?
<a> Zezadu je tlačítko RESET
<b> největší peklo bude, až ti v polovině smažení hranolek hodí BSOD
<a> to snad nééééééééé :D by byly jenom lehce smažený a to je tfuj
<b> to ne, neuložená data by se smazala, takže by to bylo syrový úplně

<a> tak podle paní profesorky Navrátilové jsem vědou nepolíbena..
<b> to zní krásně poeticky. lepší než ti, co jsou vědou znásilněný..nebo spíš znásilňujou vědu? :-D

<a> tak se kamos pochlubil,ze dostali firemni mobily
<a> bohuzel 1 mobil pro 5 lidi :D

Komentář: at ziji spravci serveru!

<ona> nemáte někdo otvírák na víno ?
<on> mysliš vejvrtku??:)
<ona> dobře no :D ale pochopils co myslim to je dulezity :D

Komentář: A to se kamarádka pořád vzteká, když ji říkáme, že mluví jak pražačka...

14:18:31 <Superman2> cawko mozem vyrusit?
14:18:32 <Jacob> serus, co potrebujes?
14:18:50 <Jacob> a ze kto je tu superman :D

Komentář: Vid cas (stara dobra signalizacia prichadzajucej spravy :D)

<a> počkejte až budete mít ženskou, to vám spánkový deficit naroste
<b> a naopak čísla na bankovním účtu klesnou
<c> Kdyby jen ty čísla ...

<Radkyna> ...Ale ještě máte tu drzost mi do očí lhát...

Komentář: Internetova poradna :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.