Nejlepší hlášky

<ona> Půjdu si zahrát wormsy s přítelem :-D
<ona> Měj se fajn, zatím ahoj!
<on> Dej mu!
...
<on> (sakra, myslel jsem, jakože ať ho porazíš)
<ona> zkusim, ale nevim (ani jedno) :D

<a> som napísal nejakému borcovi na steame, ktorého tam mám ale nikdy som nevedel prečo ho mám v priaťeloch tak som ho chcel nejak neformálne pozdraviť a napadlo ma iba what's up!
<a> ale nikdy by ma nenapadlo, že odpíše what's down!

Komentář: Ten ostane vo friendliste!

<a> jdeme si popovídat na skype?
<b> ok zavolej
<a> musím ti říct že jsem se ošklivě poranil
<b> bojím se zeptat kde
<b> než mi to řekneš, musím tě upozornit, že tu mám malou ségru.
<a> ok. asi tak 5-8cm od původního zranění z minula
<b> OMG
<c> KOULÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
<a> :D ta to zabila
<b> stello!!!!!!!!!

Komentář: Malé sestře je 11 :D

<on> Dáš mi, když se do tebe zamiluju ?

<a> Čau <b>, hele přišel jsem na skěvelej knock knock vtip, začni :)
<b> Ťuk ťuk
<a> Kdo je tam?
<b> -.-

<a> Čus, víš jak dozrávají banány ?
<b> Většinou až na pultech.

Komentář: :D

<froxi> ...hej voe nebo jestli chces ty dojed?
<Dyzzy> no nevim
<froxi> kdybych byl doma sam tak klidne by ste mohli dojed ty petras a tul
<Dyzzy> a ty budes ?
<froxi> ne :D
<Dyzzy> no vidis
<froxi> az na velikonoce mozna
<froxi> ale to nvm este
<froxi> to si tu pozvu nejdriv nekoho na suking a potom az na chlasting :D
<Dyzzy> aha a mas koho ?
<froxi> najdu :D
<froxi> na internetu je bab voe :D
<Dyzzy> proc sis nenasel doted
<froxi> nebyl dobrej net :D

Komentář: Kámoš měl doteď net kterej mu pořád padal

<a> sem v piči :D
<b> proč?
<a> mam něco zabit a ono mě to dycky zabije dřív
<b> :D

<ona> Co mi jako budeš kupovat za 30 let, když už teď nevíš co mi máš na Vánoce koupit ?
<> Rakev

<a> Mám duši z gumy a srdce z ocele
<b> tak bacha abys někde nepíchnul
<a> hmm, to asi ne, chrani me nekolik kilo neidentifikovatelneho čehosi :-)
<b> to jsou špeky

Komentář: Upřímnost nadevše

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.