Nejlepší hlášky
<ona> Půjdu si zahrát wormsy s přítelem :-D
<ona> Měj se fajn, zatím ahoj!
<on> Dej mu!
...
<on> (sakra, myslel jsem, jakože ať ho porazíš)
<ona> zkusim, ale nevim (ani jedno) :D
<a> som napísal nejakému borcovi na steame, ktorého tam mám ale nikdy som nevedel prečo ho mám v priaťeloch tak som ho chcel nejak neformálne pozdraviť a napadlo ma iba what's up!
<a> ale nikdy by ma nenapadlo, že odpíše what's down!
Komentář: Ten ostane vo friendliste!
<a> jdeme si popovídat na skype?
<b> ok zavolej
<a> musím ti říct že jsem se ošklivě poranil
<b> bojím se zeptat kde
<b> než mi to řekneš, musím tě upozornit, že tu mám malou ségru.
<a> ok. asi tak 5-8cm od původního zranění z minula
<b> OMG
<c> KOULÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
<a> :D ta to zabila
<b> stello!!!!!!!!!
Komentář: Malé sestře je 11 :D
<a> Čau <b>, hele přišel jsem na skěvelej knock knock vtip, začni :)
<b> Ťuk ťuk
<a> Kdo je tam?
<b> -.-
<a> Čus, víš jak dozrávají banány ?
<b> Většinou až na pultech.
Komentář: :D
<froxi> ...hej voe nebo jestli chces ty dojed?
<Dyzzy> no nevim
<froxi> kdybych byl doma sam tak klidne by ste mohli dojed ty petras a tul
<Dyzzy> a ty budes ?
<froxi> ne :D
<Dyzzy> no vidis
<froxi> az na velikonoce mozna
<froxi> ale to nvm este
<froxi> to si tu pozvu nejdriv nekoho na suking a potom az na chlasting :D
<Dyzzy> aha a mas koho ?
<froxi> najdu :D
<froxi> na internetu je bab voe :D
<Dyzzy> proc sis nenasel doted
<froxi> nebyl dobrej net :D
Komentář: Kámoš měl doteď net kterej mu pořád padal
<a> sem v piči :D
<b> proč?
<a> mam něco zabit a ono mě to dycky zabije dřív
<b> :D
<ona> Co mi jako budeš kupovat za 30 let, když už teď nevíš co mi máš na Vánoce koupit ?
<já> Rakev
<a> Mám duši z gumy a srdce z ocele
<b> tak bacha abys někde nepíchnul
<a> hmm, to asi ne, chrani me nekolik kilo neidentifikovatelneho čehosi :-)
<b> to jsou špeky
Komentář: Upřímnost nadevše