Nejlepší hlášky

<> Hele, smažem si společně facebook.
<Sestra> Asi ne.
<> Jsi závislá.
<Sestra> Já nejsem závislá, jen tady prostě potřebuju bejt.

<ja> Tak jsem k Valentynu dostal vyplatu - a co mi chybi? :)
<kolegyne> Zjevne te miluje aspon firma ...

<a> kurna od rána sem nevětral smrad jak v opičárně fuj :D
-!- <a> has quit
<b> Tož ideš větrat a zavřeš okno, ty jsi vtipný

Komentář: Není okno, jako okno.

<A> : zdar
<A> : ... čéče mám super epic fail :D
<p> : zdarec
<p> : sem s nim
<A> : .. sem si objednával sluchátka a chtěli po mě registraci, tak sem tam nechtěl dávat svoje jméno a dal jsem tam "Díra Hluboká" .. teď přijel chlápek s balíčkem, že tu má nějaká díra balík :D:D
<p> : :D :D ROFL :D a dali ti ty sluchatka?:D
<A> : .. no, musím na poštu ://
<A> : .. ještě větčí trapas :D
<p> : ale stejne to bude furt na tu diru ne?:D
<A> : jo... :/.. a jestli ji budou chtít, tak jim ji taky ukážu !!! :D

<ona> ee, praveze som dnes skopirovala tie dva filmy do pc :-)
<ona> a zvladla som o vseko sama *THUMBS UP*
<on> vravim, som na Teba hrdy :)))
<ona> :-D jj, skopiruj, prilep, pockaj :-D
<on> nj, skoro ako pisanie bakalarky ;>

Komentář: akurát že pri tom netreba čakať ;]

<a> Hele víš že tady po světě běhaj zvířátka, který maj od 0,5mm do několika metrů a maj nějáký nebezpečný zbraně, který se jmenujou chámomety ?
<b> SGU ?
<a> Ne zápisky z biologie
<b> :-D

Komentář: Při učení biologie

<a> Jsem dohodlej s jednou holkou, že půjdeme nakupovat :)
<b> To je super, doufám, že podprdy.. ;D
<a> Seš debil ? Na co by mi byla podprda..

<KV> Naskenoval by mi někdo prosim posledni 2 hodiny fyziky?? prosim co nejrychleji :-))
<ArT> Pak pošlete i mně, poslední 4 hodiny ;)
<GoodLuck> Mě pošlete všechno od začátku roku ...dik

<a> Prosím nějakej metal co se dá poslouchat....
<b> ...takovej není

Komentář: FB

<a> Tak co, už máš babu?
<b> Já ne, ale kamoš má pěknou ku*du
<a> Aha, takže jdeš do něho? :-D
<b> Ne debile, jakože má pěknou babu!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.