Nejlepší hlášky
<Já> Hele, smažem si společně facebook.
<Sestra> Asi ne.
<Já> Jsi závislá.
<Sestra> Já nejsem závislá, jen tady prostě potřebuju bejt.
<ja> Tak jsem k Valentynu dostal vyplatu - a co mi chybi? :)
<kolegyne> Zjevne te miluje aspon firma ...
<a> kurna od rána sem nevětral smrad jak v opičárně fuj :D
-!- <a> has quit
<b> Tož ideš větrat a zavřeš okno, ty jsi vtipný
Komentář: Není okno, jako okno.
<A> : zdar
<A> : ... čéče mám super epic fail :D
<p> : zdarec
<p> : sem s nim
<A> : .. sem si objednával sluchátka a chtěli po mě registraci, tak sem tam nechtěl dávat svoje jméno a dal jsem tam "Díra Hluboká" .. teď přijel chlápek s balíčkem, že tu má nějaká díra balík :D:D
<p> : :D :D ROFL :D a dali ti ty sluchatka?:D
<A> : .. no, musím na poštu ://
<A> : .. ještě větčí trapas :D
<p> : ale stejne to bude furt na tu diru ne?:D
<A> : jo... :/.. a jestli ji budou chtít, tak jim ji taky ukážu !!! :D
<ona> ee, praveze som dnes skopirovala tie dva filmy do pc :-)
<ona> a zvladla som o vseko sama *THUMBS UP*
<on> vravim, som na Teba hrdy :)))
<ona> :-D jj, skopiruj, prilep, pockaj :-D
<on> nj, skoro ako pisanie bakalarky ;>
Komentář: akurát že pri tom netreba čakať ;]
<a> Hele víš že tady po světě běhaj zvířátka, který maj od 0,5mm do několika metrů a maj nějáký nebezpečný zbraně, který se jmenujou chámomety ?
<b> SGU ?
<a> Ne zápisky z biologie
<b> :-D
Komentář: Při učení biologie
<a> Jsem dohodlej s jednou holkou, že půjdeme nakupovat :)
<b> To je super, doufám, že podprdy.. ;D
<a> Seš debil ? Na co by mi byla podprda..
<KV> Naskenoval by mi někdo prosim posledni 2 hodiny fyziky?? prosim co nejrychleji :-))
<ArT> Pak pošlete i mně, poslední 4 hodiny ;)
<GoodLuck> Mě pošlete všechno od začátku roku ...dik
<a> Prosím nějakej metal co se dá poslouchat....
<b> ...takovej není
Komentář: FB
<a> Tak co, už máš babu?
<b> Já ne, ale kamoš má pěknou ku*du
<a> Aha, takže jdeš do něho? :-D
<b> Ne debile, jakože má pěknou babu!