Nejlepší hlášky

03:00 <a> mmnt
03:01 <b> ano ano...
03:01 <a> muhehe na monitor mi sedla moucha... tak sem zavrel notas
03:01 <a> ted sem to cistil

Komentář: Takovej beznej nocni rozhovor s kamoskou :-D

<ona> já vím, <c> to udělal roztomile, jenže když nemáš skenr je to trochu obtížné
<on> nechces koupit?
<on> mam doma dva a jeden nepouzivam
<on> za 200 je tvuj :D
<ona> já ho nechci
<on> když nám tu straší
<ona> ty doma taky strašíš a taky si tě za dvě kila nevezmu
<on> tak dík no :P

Komentář: potěší :)

<a> co znamená mg?
<b> machine gun?

<ultras.brno> tu jsem mel pred tou moji genniuskou tedka :D tu klavesnici co mas jsem polil pivem :D
<Mika.Rybanenn> já pivem a energáčem
<Mika.Rybanenn> fakt mezi shiftem a ctrl se asi rodí nová forma života :-D

Komentář: Co dodat PC Botanici :D

<ivi> lásko? máma mi krade bombony...řekní jí něco
<spirit> dobrou chuť
<ivi> láskooo
<spirit> co? nemůžu si to rozházet u budoucí tchýně
<ivi> to je ten nejmenší problém...když si mě k sobě nastěhuješ a nikdy nevrátíš tak s tebou bude NEJLEPŠÍ kamarádka
<spirit> až tak?
<ivi> myslim že ti za mě i zaplatí

Komentář: ta mateřská láska

<a> tvl ted čtu že už vědí jak léči AIDS, tak to už bude prcat fakt každej s každym
<b> kecaj, když postavili cvokhauzy tak taky říkali, že tam bude zavřenej každej kretén..:D

Komentář: večerní FB

<a> jestli udělám tu zkoušku z procesorů, tak nevim
<a> asi roztrhám všechny sešity
<a> kdybych nějaký měl

<a> Ale časy se mění a opět jsem objevil kouzlo sportu
<b> a behat se mnou nechces!
<a> protože ty nikdy nejdeš!
<b> ale chtela bych :P
<c> a to se ceni :)

Komentář: <a> zacal sportovat

<a> Asi zacnu verit v nabozenstvi
<b> ?
<a> No pac lidsky zivot je jako pamet RAM, kdyz zemres, tak se rebootujes do novyho zivota, ale nic si nepamatujes

Komentář: IT

<on> njn tak budu pokracovat v cinnosti XD
<ona> no to ani napad :-D
<on> ?
<ona> zapomen :-D
<on> co? :-D
<ona> no nebudes se uspokojovat :D
<on> omg XD
<on> proc ne? :-P
<ona> jeste bys mi to vycet XD
<on> na to uz je stejne pozde XD
<ona> ze me mas a pomahas si sam :-D
<on> super XD to je sice hezky ze hospodu mi nezakazujes, kourit me nechas... ale vylestit bambus si nemuzu XD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.