Nejlepší hlášky
<a> cau, prisel sem na jednu vec ohledne vzniku slov v cestine
<b> cs, rikej
<a> hodne lidi by te reklo,ze dost ceskejch slov vzniklo, treba i nejakym zkomolenim, z nemciny - vsak to znas, treba ruzne nazvy veci, kterym tak rikame doma - treba takovy ponožky - die Fußsocken - a tak rikame podomacku fusky, ze...
<b> jo, to sem uz nekde slysel, ze to je z nemciny
<a> ok, tak dal. ale rekl bych,ze velka cast veci jde taky z anglictiny prelozit. jak si treba myslis, ze vzniklo slovo pubescent, co slychame od rodicu?
<b> hmm, tak to nevim
<a> staci znat anglický preklad a slovo je na svete - "PubeScent" = ten, kdo smrdi hospodou. Tak to je i celkem logicky, protoze mladi vetsinou chodi po hospodach, kouri, chlastaji pak prijdou domu, a slovo je na svete
<b> jo tak to je neco... :P
<a> nj, jeste neco - nekdy se takovejm tem malejm ustekanejm psum rika podvraťáci, ale odkud to slovo? podvratak, no z nemciny urcite ne. "PodVraťák" - opet z anglictiny - "UnderGater".
<b> no tak na tohle bych teda v zivote neprisel, ze je to zrovna z angliny... LOL, uz radsi nic nepis, nebo budu propadat z angliny
Komentář: ICQ po skole
<a> sem v píči
<b> proč? :D
<a> prej tady behá úchyl
<a> mě odhalili :( :D
<a> btw dneska byla ucitelka luxusni
<b> copak?
<a> jak sme sli do toho kina
<b> vy jste byli v kině? woot :)
<a> prej sakra ono nas je 18
<a> ale ja nahlasila 21
<a> no nevadi, <c> je za tri :D
Komentář: <c> je lehce obézní...
<a> mámě ted došla zpráva at volá třídní...
<a> sem zvědavej co zas
-!- a has quit
<a> Novy web v IE ide asi tak na 20 %... Mohli by ste to pls opravit? Nemalo by to byt tazke.
Komentář: Uboha ovecka pomylena...
<a> no poveeeedz
<b> a fakt se nechceš nechat překvapit?
<a> ee
<b> opravdu ne?
<a> boze uz si jak windows :D
<a> OPRAVDU CHCETE ODHLASIT UZIVATELE? :D :D :D
Komentář: dvakrat meraj raz rez :D :D :D
<Ereiko> Tak co, máš už holku?
<Dan41> Jo, na obrázku.
Komentář: Icq
<Jamesik> Vcera v Sku to bylo husty
<Jamesik> btw dobre rano
<llavvazza> myslis tohle?: vcera nas s kamosema serezal v esku desetiletej kluk mrazenou slepici (nebo chlazenym kuretem nevim byla tam tma)
<pajannqp8> dobre odpoledne
<Jamesik> llavvazza to psal nekdo na foru
<Jamesik> ale byli tam pekny blondynky :)
<Jamesik> vypadali tak na 17- 18
<Jamesik> a nakonec znich vylezlo ze chodi na ZS do 9.tyho rocniku
<Jamesik> ale byli fakt pekny
<Diablo> Jamesik: rikas ze rano z nich vylezlo ze vlastne nemaj ani obcanky?
<Jamesik> pst
<llavvazza> omg
Komentář: Ne každé ráno je příjemné
<a> připadá ti normální, když se někoho na něco zeptáš a on ti sice odpoví, ale za každou odpověď ještě napíše: "Proč se ptáš?"
<b> proč se ptáš?
Komentář: njn, blondýna :-D