Nejlepší hlášky
<ona> jaky je rozdil mezi incest a incests ? jako vim ze je jedno mnozne a jedno cislo jednotne..ale presto je to furt hmyz...:D
Komentář: co na to říct...
<a> vis o tom ze sem v jednu chvily premejslel ze mu dam do huby?
<b> A jak bys to chtel asi oduvodnit, kdybys mu z niceho nic jednu vrazil?
<a> ...hups?
<a> máte volnou?
<b> né, IVT, psali jsme test
<a> A?
<b> 1, dá se to hecknout, není to chráněné, daji se vynulovat odpovedi a odznova muzes :D:D a navíc <c> nasel odpovědi a sedí vedle mě, demence
<a> Aha, a kdo že vás to učí?
<b> <učitelka> a ještě nás chválila, jak dobré máme výsledky :D
<a> Aha, takže <učitelka>@jménoškoly.cz?
<b> jo, proč?
<a> Ale, jen jí chci vyvést uz toho omylu, že je dobrá učitelka a vy dobří studenti....
Komentář: podvádět se nemá xD (nic jsem neposlala)
<a> jak bys pojmenoval tarantuli?
<b> jak bys ji jako chtěl pojmenovat?
<a> no nejlíp podle nějakýho filmu nebo knížky...
<b> co třeba Křivonožka?
<a> si stáhni mirandu
<b> to se mi nechce
<b> asi zkusím mirandu
<a> no vidíš, to mě nenapadlo! vole
<a> neska sem myslel že zdechnu smíchem
<b> povidej...
<a> mama došla a donesla si CD s nějakejma hitama. seděla u bráchovýho PC a prej ať jí to pustím. tak sem došel, dal to tam a dívam se že to samo nenaběhlo. tak si říkam spustím media player a v něm to otevřu
<b> nechapu pointu
<a> no tak otevřu media player a jestli ho znáš, tak tam když spustíš holej media player bez souboru tak se ti tam objeví název posledního souboru kerej v tom byl přehrávanej :D
<b> :D jak znam tvyho brachu ... :D
<a> jo tak nějak :D napsalo se tam "mladá studentka masturbuje" :D
<a> mama jenom kroutila hlavou :D
Komentář: brácha se pozítří vrací domů , mamka se na něho těší
<a> Keď vidím jednu moju spolužiačku zrejme emo tak si myslím svoje aj keď na zadok sa jej pozerá dobre
<b> Tak jí to řekni .
<a> Jasne
<a> Cau Petra, más pekný zadok, ale si zmalovaná kurva
<b> Jo to jí řekni
<a> omg rusové vedou
<b> von se teď hraje fotbal?
<a> jj
<a> teda
<b> rusové s kym?
<a> hokej
<b> aha
<b> to je nějakej přátelák či co?
<a> hokej
<b> v hokeji
<a> jj
<a> hokej
<b> přátelák?
<a> ne, hokej
<a> Kde si?
<b> Tu
<a> Trocha presnejšie?
<b> Presne tu
Komentář: sygic
<a> zdar, tak co včera?
<b> klasika, začali sme u Luby, dali sme nějaký víno, pak přišla Týna s flaškou vodky, tak sme jí bouchli ve třech a šli chlastat do města.))
<a> chudák Týna! :D
<b> tu vodku vole!