Nejlepší hlášky

<a> keď som mal 8 hrával som mária a kládol som si otázku, prečo sa 3tí lvl nedá prejsť...
<a> keď som mal 10 hrával som CS a nadával som na zasraných cheaterov
<a> keď som mal 14 hrával som Wow a závidel som ľuďom, čo mali 70lvl
<a> a dnes, keď mám 15 riešim len koľko mám priateľov na FB a prečo ich je online tak málo
<b> máš pravdu, ide to s tebou dole vodou

<a> Ahoj, co děláš?
<b> Přemýšlím, jak zabít jednu spolužačku...
<a> Nech jí srazit letadlem...to ti nepřišijou..to se stává xD

<a> zadrec, připadám ti jako gay?
<a> a bez keců! vážně! :D
<b> heh ... no víš ... ty tvoje kudrlinky ...
<a> osle! nemyslim vzhledově, ale povahově! :D
<b> jo, aha :D ... no já nvm, ani ne :D
<a> tak proč mi klaudie každej den posílá nějaký fotky šatů a jak hrozně miluje Kuchťáka?
<b> :D :D :D rofl :D
<a> tvl víš co, ona si píše o těhlech věcech se mnou, protože kuchťák není schopen napsat souvislou větu a jeho emoční vývoj se zasekl někdy v období plodu... ale s ním se líbá a miluje ho... TO JE NESPRAVEDLNOST!!!

<a> Na FB je dobrá skupina:"19% ludí vie Matiku, ak patríš k zvišním 85% tak sa pridaj"
<b> Lol. Ale lepšie by to bolo keby to dokopy nedavalo 100.
<a> ???
<b> Co?...Aha, asi sa tam pridám...

Komentář: Skype

<a> Mozem na sex?
<a> po*ebane x a c

<a> Čau, nevíš do kdy bude <c> v Maďarsku ?
<b> On je v Maďarsku ???
<a> Ne ve Vatikánu, nemohl jsem si vzpomenout jak se to jmenuje.

Komentář: <c> byl v Izraeli

<a> Tak jsem ti byl sprtat v Klementinu. Prijde fakt krasna holka, usmeje se, a ze prej jestli si muze prisednout. Rozhodně prikyvnu. Kouknu se co studuje - spanelstinu. Usmeju se na ni a pul hodiny mi vrta hlavou, jak je pekna. Po pul hodine mi to neda, podivam se na ni, a kdyz se otoci, usmeju se na ni...
<a> Asi za minutu se sbalila, nechala na stolku pocitac a sla se ucit jen se skriptama ven, do zimy.
<a> Vrtalo mi hlavou proc, nez jsem se podival na svou obrazovku a tam "Nadory vaginy a delohy"
<a> a pak se usmivej na holky...

Komentář: Medik osmnáctého dne v Klementinu

02:35 <a> Jsem už nějakej unavenej , půjdu to zalomit, ták se měj
02:36 <b> Počkej, co děláš dneska večír? =)
02:38 <a> Nevim, naplánujem to zítra, čus

Komentář: Tak co to ? ... =/

<a> Právě jsem přišel domů z posledního zvonění! To byla síla! Počasí nám vyšlo! Vybrali jsme skutečně hodně! Není nad to být bezdomovcem a žít z ulice, z maturity už nemám strach! Bolí mě hlava! Zítra se začnu učit. Hej lidi, život je krásnej! A co vy jak se máte?

Komentář: Maturant

<ona> Mám na něco chuť !! Ale mocinky velkou !
<on> Tak běž do ledničky a vem si něco k jídlu !!
<ona> Ale mám chuť na sex ty idiote !

Komentář: Chlapec nepochopil , nj IT xD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.