Nejlepší hlášky
<a> keď som mal 8 hrával som mária a kládol som si otázku, prečo sa 3tí lvl nedá prejsť...
<a> keď som mal 10 hrával som CS a nadával som na zasraných cheaterov
<a> keď som mal 14 hrával som Wow a závidel som ľuďom, čo mali 70lvl
<a> a dnes, keď mám 15 riešim len koľko mám priateľov na FB a prečo ich je online tak málo
<b> máš pravdu, ide to s tebou dole vodou
<a> Ahoj, co děláš?
<b> Přemýšlím, jak zabít jednu spolužačku...
<a> Nech jí srazit letadlem...to ti nepřišijou..to se stává xD
<a> zadrec, připadám ti jako gay?
<a> a bez keců! vážně! :D
<b> heh ... no víš ... ty tvoje kudrlinky ...
<a> osle! nemyslim vzhledově, ale povahově! :D
<b> jo, aha :D ... no já nvm, ani ne :D
<a> tak proč mi klaudie každej den posílá nějaký fotky šatů a jak hrozně miluje Kuchťáka?
<b> :D :D :D rofl :D
<a> tvl víš co, ona si píše o těhlech věcech se mnou, protože kuchťák není schopen napsat souvislou větu a jeho emoční vývoj se zasekl někdy v období plodu... ale s ním se líbá a miluje ho... TO JE NESPRAVEDLNOST!!!
<a> Na FB je dobrá skupina:"19% ludí vie Matiku, ak patríš k zvišním 85% tak sa pridaj"
<b> Lol. Ale lepšie by to bolo keby to dokopy nedavalo 100.
<a> ???
<b> Co?...Aha, asi sa tam pridám...
Komentář: Skype
<a> Čau, nevíš do kdy bude <c> v Maďarsku ?
<b> On je v Maďarsku ???
<a> Ne ve Vatikánu, nemohl jsem si vzpomenout jak se to jmenuje.
Komentář: <c> byl v Izraeli
<a> Tak jsem ti byl sprtat v Klementinu. Prijde fakt krasna holka, usmeje se, a ze prej jestli si muze prisednout. Rozhodně prikyvnu. Kouknu se co studuje - spanelstinu. Usmeju se na ni a pul hodiny mi vrta hlavou, jak je pekna. Po pul hodine mi to neda, podivam se na ni, a kdyz se otoci, usmeju se na ni...
<a> Asi za minutu se sbalila, nechala na stolku pocitac a sla se ucit jen se skriptama ven, do zimy.
<a> Vrtalo mi hlavou proc, nez jsem se podival na svou obrazovku a tam "Nadory vaginy a delohy"
<a> a pak se usmivej na holky...
Komentář: Medik osmnáctého dne v Klementinu
02:35 <a> Jsem už nějakej unavenej , půjdu to zalomit, ták se měj
02:36 <b> Počkej, co děláš dneska večír? =)
02:38 <a> Nevim, naplánujem to zítra, čus
Komentář: Tak co to ? ... =/
<a> Právě jsem přišel domů z posledního zvonění! To byla síla! Počasí nám vyšlo! Vybrali jsme skutečně hodně! Není nad to být bezdomovcem a žít z ulice, z maturity už nemám strach! Bolí mě hlava! Zítra se začnu učit. Hej lidi, život je krásnej! A co vy jak se máte?
Komentář: Maturant
<ona> Mám na něco chuť !! Ale mocinky velkou !
<on> Tak běž do ledničky a vem si něco k jídlu !!
<ona> Ale mám chuť na sex ty idiote !
Komentář: Chlapec nepochopil , nj IT xD