Nejlepší hlášky
<a> zdar
<b> cus co je?
<a> hochu sedl si vedle me v autobuse typek, takovej zanedbanej, vytahl mobil a otevrel si tam nejakej program na cteni knih
<a> cetl Mladi v hajzlu:) zavzpominal jsem a cetl jsem to taky
<a> a pak se mu tam ukazalo Budik 00:10 a on zmackl zelenej telefon a delal jakoze telefonuje se svoji holkou:D
<b> slusny:D nemel tam spis Buzik:)?
<a> málem jsem potěšila prodejce mojí nové kabelky vložením variabilního symbolu 405255 do částky... Ještě že je internetová banka chytřejší než já...
<b> Je chytřejší než ty a proto si všimla, že máš na účtu o 405000 míň, než chceš poslat? :o))
<FR> lol vypol som mafiu
<FR> a furt pokracovali zvuky z tej hry
<FR> ze nejak sa to zaseklo
<FR> co ti j..e
<FR> ctrl alt delete
<FR> procesy
<FR> ziadna mafia nic
<FR> vypol som zvuk
<FR> a stale
<FR> zacinal som byt normalne vystraseny
<FR> restart
<FR> a ked sa vypinal mi doslo ze to bola sanitka vonku xD
<ona> do piče jsem se řizla :D
<on> to musi bolet
<ona> no to ti řeknu ..ještě když už tam byl strup :D
<a> musím jít, přítel je otrávený
<b> To už jsi zase vařila? :D
<a> no dovol!
<b> No nedovolim, Tobě bych nesvěřil ani vajíčka na tvrdo, byť by byly předvařený!
<Johnney> Tak jak bylo včera na té akci?
<Laszlo> Ale, ani mi nemluv, porvali jsme se s obsluhou.
<Johnney> A copak?
<Laszlo> Ale, pili jsme a pili a najednou se Kája složil pod bar. No a ten vrchní se na nás tak podíval a povídá: Tak Vám už nenaleju ožralové.
<Johnney> No to celkem chápu, ale nevidím důvod k incidentu :-))
<Laszlo> Jenže na to se Tomáš postavil na barovou stoličku a na celou hospodu zařval: Tak jestli si ty pingle jeden myslíš, že když jeden z nás upadne, nemůžou ostatní pít, tak seš úplnej idiot. A ten vrchní to nějak neskousnul...
Komentář: Ještě, že jsem zůstal doma...
<a> nazdar stena pada
<b> kde ?
<a> ty jsi vul :D pamatujes si jak jsme se domlouvali na lezeckou stenu ? tak to pada :D myslis ze bych byl zhavy ti oznamit ze nekde nejaka stena spadla ? :D
Komentář: stena spadla
<a> bych radši chcípla než vykrvácela!!
<b> to bys ale taky chcípla :D
Komentář: hodina dějepisu a přednáška o pouštění žilou :D
<ona> ahojky, nevíš prosím v kolik máme být zítra před tou školou ?
<on> ahoj.. nevím to jistě ale myslím že v
<ona> no povídej
<on> co ?
<ona> no v kolik tam máme bejt před tou školouu ???
<on> říkám že to nevím jistě, ale nejspíš v
<ona> ?
<on> promiň ja neměl zaplej num lock :D
<martin-trebak> Ty seš pod vlivem ?
<NiKy> Pod vlivem větrů vanoucích ze severu a následném konzumováníchleba nakrájeného na autobusy, mimochodom dost velký umění, a dále pod vlivem elektronů vypadajících jako mlživé neviditelno
<martin-trebak> ježiši co to jseš za materiál
<NiKy> vyrobane z teflonu a potažena na pánev z penny marketu za 1200Kč..
<martin-trebak> proč sis vybrala zrovna tento kontakt na noční konverzaci ?
<NiKy> Dneska mé bdící oči nesmějí zamhouřit a vím, že ty jsi ten pravý, který mi v tomto nadlidském ukolu mile rád pomůže a bude semnou konverzovat na téma ststěhování modrých jelenů na antarktidu
<martin-trebak> to je opravdu potřeba probrat
Komentář: je to normální ?