Nejlepší hlášky
<a> Ahoj
<b> Kdo jsi ? o_O
<a> Ahoj, domlouvali jsme si foceni a pak jsem te tu nevidel nekolik tejdnu na icq
<b> oh aha ty si ten uchyl co sem ho omylem vytahla z ignoru ... sorry zase tě tam hodím
Komentář: a tohle se stáva když promázáváte ignor seznam :-D
<a> už vím proč jedeš do afriky
<b> proc?
<a> http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/186278-v-jar-znasilnuji-lesbicky-aby-je-napravili.html
<a> Ale stejně je miluju.
<a> Ho,sakra,ho,ne je.
<b> Tohle na překlep neuhraješ:D
<a> znáš Ine kafe?
<b> jako skupinu?
<b> no jakoze moc ne... jen tak od slyseni
<a> :D
Komentář: :D
<a> už jsem se zmiňovala, jak nenávidím svoji rodinu?
<b> tenhle týden ještě ne
<ona> normálně čtu úplně krásnou knížku.. jsou to povídky.. jsem se začla dívat na svět úplně jinak.. :-)
<on> Brožurka k brýlím? :D
Komentář: Prý ne...
<a> tak, u mojí mladé se začíná projevovat ta blond barva
<b> jakto?:D
<a> no, koukali jsme na scary movie 4 a víš jak si tam ta typka povídá s tim malim číňanem či co?
<b> no?
<a> tak tam řikali: Suzuki, Yamaha, Honda, Sushi a pod..
<b> no vim a?
<a> a ona to chvilku poslouchá a pak mi řekne, jestli bych jí to nepřeložil, že prej anglicky neumí. =)
<a> Jsem rad, ze jsem neztratil tvoje klice.
<b> Proc jsi mel moje klice?
<a> Narozdil od tebe jsem aspon mohl trochu mluvit
Komentář: Oslava narozenin...
<A> Ahojky mohl by jsi mi prosím poradit? :)
<B> Čau jo o co jde? ;)
<A> Co to prosím tě je H2?
<B> H2? ... párová značka určujíci velikost nadpisu v HTML kodu ;)
<A> V HTML co?
<B> No ...
<A> Nám to zadala ale učitelka chemie ?! Není to vodík?
<B> To potom odpovídá
Komentář: Už mi z toho hrabe ...