Nejlepší hlášky

<Pgb> musim jit spat, otevrel jsem FF, otevrel cdr.cz, otevrel si novej tab, otevrel cdr.cz a zavrel starej tab, nacez jsem se nastval, zavrel okno FF, otevrel novy a otevrel web cdr.cz

Komentář: a to mel jit rano do skoly

<a> No nemel by jsi pripominat lidem jejich chyby...mohli by ziskat dojem ze si za ne mohli sami...
<b> *bys

<a> hej když se tak bavíme o těch křivých místnostech, vidělas stropy u nás doma?
<b> ne..?
<a> to je jak špatně našponovaná plachta... mezi výškou místnosti na kraji a výškou místnosti uprostřed pokoje je rozdíl tak 5 cm...
<b> no to jo... a podlahu máte rovnou?
<a> jo, vole
<b> tak asi máte moc těžké lustry

Komentář: ...sousedi pod náma lustry nemají? :D

<A> jdu se najist
<A> a spat
<A> nebo nevim
<B> jo jdi..sme myslel že seš v práci.
<A> a to se nějak vylučuje? :-)

Komentář: ...kamarád má zřejmě náročné povolání :-)

23:24:15 <ona> Ahoj Martine,ten Pavel co s tebou dneska byl, dáš mi jeho číslo ?
23:25:30 <ona> Dosti se mi líbil mohl by jsi mi s ním pomoci ?!
23:26:38 <ona> Martine !!!
23:28:00 <on> Ahoj, tady Pavel, Martin je na záchodě, vyřídím mu to?!
23:28:03 -!- <ona> has quit...

<a> Jeden kámoš se rozhodl vyčistit si větrák a začal mi popisovat, jak si vezme šroubovák a začne oddělávat šroubky...
<a> Pár dní už je offline :D

<Vlnka> play death
<Vlnka> :D
<p0nyass> fHKDJFGKDlkGLkg
<Vlnka> nechapem :D
<p0nyass> (to som ako padol hlavou na klavesnicu) :D

<a> jdes na cigo a mas?
<b> Za deset minut u hribva!
<a> za dvacet seru
<b> co?
<a> za dvacet, ted seru!

Komentář: To je tak, když píšete sms bez znamének.

<a> cau drume
<b> Pavel tady neni, tady jeho mamka
<a> pani Šeflová laskavě mi tady nekecejte sračky kurva
<b> komu rikas kurva?
<a> vám

Komentář: Bohužel to doopravdy byla jeho mamka

<a> to me tak napada
<a> ...je zkouskovy
<a> nestiham...mam toho silene moc, spoustu seminarek, uceni...
<a> nevis, kde stahnu ty Age of Empires? :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.