Nejlepší hlášky

<a> pici!
<a> uz aby som byval sam!
<b> mamka zhabala komp? :)
<a> komp je na nu moc tazky :) ma cez 20kg :)
<a> prisla maati a zobrala mi fernet, zebvraj chlastam...
<b> :D
<a> ma asi prinuti po krcmach sa vlacit...
* a ide do skrine po tekilu...

<Pajiss> *TIRED*
<Troy> ct ?
<Troy> za vidim napis TIRED
<Troy> uz mam dost... jdu dojit pudding
<Pajiss> to nepotesi
<Pajiss> bez dojit pudink
<Troy> tzn, budu akorat pozorovat, co pises xD
<Pajiss> uz dojíš???
<Troy> neee, tohle mi nedelej xD
<Troy> mam ho v nose!!!
<Troy> pac sem se zacal chechtat
<Troy> dpc uz
<Pajiss> to si asi dojil moc rychle
<Troy> vis, jak je to neprijemny... xD
<Pajiss> tak ja za to nemuzu si napsal "jdu dojit pudding"
<Troy> ahaaaaaaa
<Pajiss> vim ja tam neska mela rejzi
<Troy> dojit
<Troy> kua, sem kkt

Komentář: dojim pudding no xD

<a> hoj kks moje srdce nema pravidelny tep nema ze tuc tuc tuc ale tuc tuc tiit tuc tuc tiit
<a> co mam robit?
<b> skus robit tuc tuc tuc mozno bude opakovat po tebe
<a> to som uz skusal ;-)
<b> tak si pusti tuc tuc
<a> nemam
<a> maml en tuc tiit tuc
<b> tak viac ti neporadim
<b> a to jako tuc tiit tuc
<a> aha tak nic :-(
<b> ako znie to tiit
<b> to tuc si viem predtsavit
<b> ale tiit
<a> to je dlhsi toon ako tuc
<b> tak mozno su to 2 alebo viac tuc ryxlo za sebou
<a> ee...
<b> to ako aj naozaj ono vyda zvuk ze tiit?
<b> alebo sa len mylis ked je u blizko i na klavesnici a nerobi nahodou tuc tuut tuc?
<a> nn robi tuc tuc tiit
<b> ako dlho ti to este bude robit?
<b> ja to xcem pocut, kua ze som nesiel dnes ktebe spat
<a> nwm dufam ze to presatne coskoro
<b> skusal si to vypnut a zapnut?
<a> milka to robi moje srdce
<b> jj vim... ale v IT to vraj vzdy pomaha

Komentář: holt smola :D

<a> Ty jo... Lucka má za 6 dní narozky
<a> se pozvem na kalbu ne? :P
<b> hmm... ale stejně mi nedá

<a> ty ses dneska zase nemyl, že?!
<b> ted jsem vylezl ze sprchy!
<a> aha, tak to u nas asi smrděj kanály

<on> ok
<on> mám chuť mrdat xD
<ona> cože, ty jsi nechutnej..
<on> ah.. :D to nebylo tobě. to jsem psal kámošovi..
<ona> ty jsi teplej?!?! :O
<on> O.o.. ne, to je vytržený z kontextu..

<A> Takhle si jedu v autobuse s kámošem a říkám si, že cítím švestkové knedlíky... Najednou řidič autobusu vytáhne u semaforu na červené flašku slivovice napije se, jako kdyby to byla minerálka a vesele jede dál... Už vím z čeho byla ta vůně švestkových knedlíků. :D
<B> Treba neco slavil?
<A> Tipuju na propuštění z alkoholické léčebny po tom ,co jsem viděl jak to hltá :D

<A> Nad Slovniskom sme vyhrali nad Nemcami prehravame a v utorok hrame s Rusmi.
<B> A kto je štvrtý v skupine?

Komentář: ice hokej 2011

<a> miláčku?
<b> ano? :) :-*
<a> Miluju tě!
<b> jéééé...
<a> ale občas mě hrozně sereš

<a> dneska přišla máma do pokoje :D:D
<b> a co jako??
<a> že chce vidět vysvědčení! :D
<b> no to celkem brzo :D

Komentář: 23.2.2011 :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.