Nejlepší hlášky

<Ambik> čus
<Ambik> tak jsem ztratil občanku neboli celou peneženku...
<Richie> hovno, fakt? xD
<Ambik> jo.. a nejhorší je že si potřebuju do konce týdne založit bankovní účet
<Richie> a?
<Ambik> tak potřebujou nějaké údaje né?
<Ambik> něco čím potvrdíš svojí identitu
<Ambik> bez občanky to dokážu jak ?
<Ambik> ukážu jim CoD 1 ocenění za turnaje s nickem Ambík ?

Komentář: Taky možnost xD

<a> Mám novou kalkulačku a neumí mi vypočítat odmocninu z -119.Je to k posrání.
<b> Hani, neboj, tohle neumi zadna kalkulacka
<b> P.S. tenhle vyrok musim rict Alesovi!
<a> Jakto , že neumí?!?!?
<a> Mám kalkulačku za 2000,to přece musí umět!!
<a> AJO!!!
<a> jÁ SI UDĚLÁM odmodninu ze 119.
<a> a pak přidám minus?
<b> <a>, z te matiky nematuruj
<a> Já musím.
<a> Prosimtě, řekni mi, jak to mám udšlat.

<Petr> Stejně ten kulečník na té chatě byl dobrej
<Honza> To byl billiard..
<Petr> Ježiš, to je snad jedno ne? Prostě koule a tyčka.
<Eva> Tomu se říká tágo.

<a> moc :D
<b> řikej :D
<a> chtěli jsme si s <c> dat na dveře nápis "zde vládne anarchie!!"
<b> a?!
<a> no a pak jsme si vzpomněli, že tata je skin...nápis šel rychle dolů..

<a> ona mi píše, že nemá s kým jít do tanečních
<a> tak jsem jí napsal, že jí seženu partnera...
<b> koho...? :/
<b> ?
<a> to jsem ti tak nenápadně chtěl říct, že tebe...
<b> však ja sem to pochopil... ale chctel sem se te tak nenapdane zeptat jesi si piča nebo čurák...? :/D

<a> ahojik lasko
<b> to není kubiček, to jsem já jeho maminka :-D
<a> jasny a mas naky eroticky fotky pro fajfika? :D
<b> hej ty kreten atady byla fakt mama
<a> dobry zas? :D
<b> no jo
<a> jo jo jo jo :D
<a> co delas vecer?
<b> to je teda pravda, už jsem na tebe stará
<a> dobryyy :D delej pospicham :D
<b> kubiček se večer učí
<a> tak to je hnup :D ja ho to naucim u pivka :D
<b> tomu věřím, ale musí být chlapec pod kontrolou
<a> jeeee ty vole vy ste na nej strasne zly
<b> to ty můžeš, ty jsi chytrej kluk, ale on je dementík.
<a> :-* posilam vam na prcinku
<b> to jsi hodnej kluk, ale nepřeháněj to, mám tu manžela.
<a> :D :D :D delej kretene pojd
<b> nenadávej mu tolik
<b> uz sem tu ja
<a> tos jako nebyl ty???!!!

<Klára> prijedes? pta se Jirka :-D
<MaReEk!> prijedu odpovida marek :)

<a> proč jsi celý den Invisible???
<b> tyvole ajo...
<b> a já si řikám co se děje že mi dneska nikdo nepíše...

Komentář: ICQ :-D

<a> tak sem prej vyhral milion liber :D
<b> zas nějaké spam? :D
<a> jeden z mala spamu co prosel filtrem :D
<b> :DD... já většinou dostávám viagru zdarma :D :D
<a> to mi chodilo asi pred pulrokem :D
<a> asi se ze me od ty doby stal kanec nebo co, ze uz mi to neposilaj :D

<Joseef> A co je vlastně ten Linux?
<Soth> No, víš - Linux je něco jako bůh, akorát lepší.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.