Nejlepší hlášky
<Ambik> čus
<Ambik> tak jsem ztratil občanku neboli celou peneženku...
<Richie> hovno, fakt? xD
<Ambik> jo.. a nejhorší je že si potřebuju do konce týdne založit bankovní účet
<Richie> a?
<Ambik> tak potřebujou nějaké údaje né?
<Ambik> něco čím potvrdíš svojí identitu
<Ambik> bez občanky to dokážu jak ?
<Ambik> ukážu jim CoD 1 ocenění za turnaje s nickem Ambík ?
Komentář: Taky možnost xD
<a> Mám novou kalkulačku a neumí mi vypočítat odmocninu z -119.Je to k posrání.
<b> Hani, neboj, tohle neumi zadna kalkulacka
<b> P.S. tenhle vyrok musim rict Alesovi!
<a> Jakto , že neumí?!?!?
<a> Mám kalkulačku za 2000,to přece musí umět!!
<a> AJO!!!
<a> jÁ SI UDĚLÁM odmodninu ze 119.
<a> a pak přidám minus?
<b> <a>, z te matiky nematuruj
<a> Já musím.
<a> Prosimtě, řekni mi, jak to mám udšlat.
<Petr> Stejně ten kulečník na té chatě byl dobrej
<Honza> To byl billiard..
<Petr> Ježiš, to je snad jedno ne? Prostě koule a tyčka.
<Eva> Tomu se říká tágo.
<a> moc :D
<b> řikej :D
<a> chtěli jsme si s <c> dat na dveře nápis "zde vládne anarchie!!"
<b> a?!
<a> no a pak jsme si vzpomněli, že tata je skin...nápis šel rychle dolů..
<a> ona mi píše, že nemá s kým jít do tanečních
<a> tak jsem jí napsal, že jí seženu partnera...
<b> koho...? :/
<b> ?
<a> to jsem ti tak nenápadně chtěl říct, že tebe...
<b> však ja sem to pochopil... ale chctel sem se te tak nenapdane zeptat jesi si piča nebo čurák...? :/D
<a> ahojik lasko
<b> to není kubiček, to jsem já jeho maminka :-D
<a> jasny a mas naky eroticky fotky pro fajfika? :D
<b> hej ty kreten atady byla fakt mama
<a> dobry zas? :D
<b> no jo
<a> jo jo jo jo :D
<a> co delas vecer?
<b> to je teda pravda, už jsem na tebe stará
<a> dobryyy :D delej pospicham :D
<b> kubiček se večer učí
<a> tak to je hnup :D ja ho to naucim u pivka :D
<b> tomu věřím, ale musí být chlapec pod kontrolou
<a> jeeee ty vole vy ste na nej strasne zly
<b> to ty můžeš, ty jsi chytrej kluk, ale on je dementík.
<a> :-* posilam vam na prcinku
<b> to jsi hodnej kluk, ale nepřeháněj to, mám tu manžela.
<a> :D :D :D delej kretene pojd
<b> nenadávej mu tolik
<b> uz sem tu ja
<a> tos jako nebyl ty???!!!
<a> proč jsi celý den Invisible???
<b> tyvole ajo...
<b> a já si řikám co se děje že mi dneska nikdo nepíše...
Komentář: ICQ :-D
<a> tak sem prej vyhral milion liber :D
<b> zas nějaké spam? :D
<a> jeden z mala spamu co prosel filtrem :D
<b> :DD... já většinou dostávám viagru zdarma :D :D
<a> to mi chodilo asi pred pulrokem :D
<a> asi se ze me od ty doby stal kanec nebo co, ze uz mi to neposilaj :D
<Joseef> A co je vlastně ten Linux?
<Soth> No, víš - Linux je něco jako bůh, akorát lepší.