Nejlepší hlášky

<ona> koukám v TV na nejakej pribeh
<ona> proste on je nadrzenej jak svina, uz mesic to nedelali
<ona> a ted kdyz na to dojde tak maji proslej kondom
<ona> tak bezi do obchodu jeste prekecava prodavace tak nakonec ho sezene
<ona> a jak prijde domu tak ona uz spi
<ona> dojeeeeeeeb
<on> nepřipomíná mi to něco?
<ona> ty ses takovej hajzl, furt mi to strkej do xichtu

Komentář: jo holka si nevzpomněla ... :p

<a> no mě taky, ale znáš to...když to funguje, nešťourej se v tom.
<b> nosní dírky mně taky fungujou a v ničem mně to nebrání.

<a> proč nejdeš busem nebo feldou?
<b> nemam kes a auto mi nepucej
<a> proč ti ho nepučej? :O
<b> protoze nemam brigadu a furt taham prachy :x :-D
<a> a k babce jedeš pro prachy?
<b> ne pro tu med...:-D
<a> medovinu?
<b> med
<a> proč pro něj jedeš?
<b> protoze nemam ani korunu doma mi nedaj a dam do do srotu
<a> med neberou :D
<b> měd !

11:02 <a> jdeš ven?
11:03 <b> Jo, jdu.
11:03 <a> oka kde budeš? a kam chceš jít?
11:20 <a> hej vole? kde si? říkal si, že jdem ven..
12:59 <b> Sorry, byl jsem venku.

<a> je to 100 kilový transvestita se 13 piersingama.
<b> Umučíme ho tím, že mu budeme pomalu vytrhávat piersingy.
<a> já bych ho děsil přibližováním magnetu

<b> fakt nevím který kokot kdy vymyslel rande
<b> jako první rande, je úplně to nejhorší co může být... teda já se k druhému ještě nedostal, ale věřím, že to je o něco lepší:D

<poort> je tu nějaká šance, že dostanu BAN za to, že jsem z moravy?
<nesh> tady ban neznaji
<poort> škoda, budu muset odejít sám
<nesh> nebo jin tu nadej ze jsou dementi... a mas jej
-!- nesh was kicked by bobikas130 [slovník]

Komentář: lide.cz

<a> kde jsi byl celej tejden?
<b> v nemocnici
<a> co se ti stalo?
<b> vis jak sem ti rikal pred 14 dnema ze sem si kupoval novy auto...
<a> jo... no nerikej mi za ses zase vyboural...
<b> jak zase?!... letos teprv poprvy...

Komentář: 5. 1. 2009

<a> Čau jak je?
<b> Deto ty?
<a> Ale jo přežívám
<b> Vydrž chvilku
<a> Copak děláš? :)
<b> Jen si tě házím do Ignore :)

<pitok> a este tu svadbu ked furt spominal
<Malman> to je jedina udalost kam ho pozvali
<pitok> ved to bola jeho svadba!
<Malman> tak to preto

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.