Nejlepší hlášky
<ona> koukám v TV na nejakej pribeh
<ona> proste on je nadrzenej jak svina, uz mesic to nedelali
<ona> a ted kdyz na to dojde tak maji proslej kondom
<ona> tak bezi do obchodu jeste prekecava prodavace tak nakonec ho sezene
<ona> a jak prijde domu tak ona uz spi
<ona> dojeeeeeeeb
<on> nepřipomíná mi to něco?
<ona> ty ses takovej hajzl, furt mi to strkej do xichtu
Komentář: jo holka si nevzpomněla ... :p
<a> no mě taky, ale znáš to...když to funguje, nešťourej se v tom.
<b> nosní dírky mně taky fungujou a v ničem mně to nebrání.
<a> proč nejdeš busem nebo feldou?
<b> nemam kes a auto mi nepucej
<a> proč ti ho nepučej? :O
<b> protoze nemam brigadu a furt taham prachy :x :-D
<a> a k babce jedeš pro prachy?
<b> ne pro tu med...:-D
<a> medovinu?
<b> med
<a> proč pro něj jedeš?
<b> protoze nemam ani korunu doma mi nedaj a dam do do srotu
<a> med neberou :D
<b> měd !
11:02 <a> jdeš ven?
11:03 <b> Jo, jdu.
11:03 <a> oka kde budeš? a kam chceš jít?
11:20 <a> hej vole? kde si? říkal si, že jdem ven..
12:59 <b> Sorry, byl jsem venku.
<a> je to 100 kilový transvestita se 13 piersingama.
<b> Umučíme ho tím, že mu budeme pomalu vytrhávat piersingy.
<a> já bych ho děsil přibližováním magnetu
<b> fakt nevím který kokot kdy vymyslel rande
<b> jako první rande, je úplně to nejhorší co může být... teda já se k druhému ještě nedostal, ale věřím, že to je o něco lepší:D
<poort> je tu nějaká šance, že dostanu BAN za to, že jsem z moravy?
<nesh> tady ban neznaji
<poort> škoda, budu muset odejít sám
<nesh> nebo jin tu nadej ze jsou dementi... a mas jej
-!- nesh was kicked by bobikas130 [slovník]
Komentář: lide.cz
<a> kde jsi byl celej tejden?
<b> v nemocnici
<a> co se ti stalo?
<b> vis jak sem ti rikal pred 14 dnema ze sem si kupoval novy auto...
<a> jo... no nerikej mi za ses zase vyboural...
<b> jak zase?!... letos teprv poprvy...
Komentář: 5. 1. 2009
<a> Čau jak je?
<b> Deto ty?
<a> Ale jo přežívám
<b> Vydrž chvilku
<a> Copak děláš? :)
<b> Jen si tě házím do Ignore :)
<pitok> a este tu svadbu ked furt spominal
<Malman> to je jedina udalost kam ho pozvali
<pitok> ved to bola jeho svadba!
<Malman> tak to preto