Nejlepší hlášky

<a> Tak jsem byl na rozlučce s 9. ročníky z mojí základky.
<b> No a?
<a> Uvaděčka se mě zeptala: Které je to vaše?

Komentář: Ze základky jsem 3 roky :D

<a> Stahujes radsi pres torrenty nebo pres czdc?
<b> Radsi pres zaluda

Komentář: nyx.cz

<a> a co ten tvůj? co je zač?
<b> je profesionalni svarec
<a> takže karierista ?!

* a is back from Italy, it was a great :)
<b> hergot, když neumíte anglicky, tak anglicky nepište!
<a> that is truth! :)

<a> Víš, jak jsme jeli v sobotu s holkama na házenou do Ostravy? Měl si jet taky.. Cesta byla dokonalá :-D
<b> Co? Zase nejaky hrobeso? :)))
<a> Néé.. Holky měly hrát už od 11 dopol, takže sme objednali bus na šestou.. Hned, jak jsme vyjeli z JH, tak sme v závěji u cesty viděli spícího zlitýho chlapa s kolem.. Naznali sme, že by bez nás určitě umrznul a naložili sme ho.. Chudák byl tak nalitej, že celou cestu prospal a vůbec netušil, že už neni v příkopě u JH.. No a u cedule Ostrava sme ho zase vyložili.. Chudák.. Když se probral, tak asi musel čumět :-D :-D
<b> Hovada, fakt!!! :)))
<b> Pockej.. To by mozna vysvetlovalo proc se fotr uz od patku neukazal doma. A kurva!

Komentář: JH=Jindřichův Hradec, od Ostravy přes 300 km

<Fanda> Je dobré mít na ploše velký objem dat? Třeba fotky, písníčky, filmy, řádově desítky Gb?
<Justin> :D vždycky žasnu nad tím, když vidím nějaký monitor, na jehož ploše je 40 složek a zbytek plochy vyplňují do posledního místečka desítky ikon .
<Nargon> :) Jo a nejlepsi je, kdyz ma dotycny v PC treba 500GB disk, z toho ma 400GB volnych a rika ze uz nema v PC misto, protoze se mu to nevejde na plochu a hleda vetsi monitor aby mel vic mista v PC :D
<pdXxJMJdlb> Neni to ani dobré, ani zlé, je to tao.

Komentář: Je to tao :D

<a> Já už z toho nemůžu! To je příšerný!
<b> Copa?
<a> Já už se nemůžu ani vyspat po noční. Přijdu domů, otevřu okno, protože je strašný dusno, tak ať se to trochu provětrá. Lehnu si, a za dvě hodiny přijde banda mamrdů a přímo pod oknem mi začnou řvát vrtačky a další nástroje.
<b> Tak si to okno zavři.
<a> Jenže pak mám v pokoji vedro, že se potím i na prdeli. Mám okna na jih, a celej den mi do nich praží slunce. A to jsem si říkal, pořídím si byt s okyn do parku, budu mít klid. Ne! Oni tam nejdřív musí rozkopat totálnš obrovskou díru a pozvat si na to tři bagry, pak musí pod oknem tři dny sekat se sekačkama a teď tady zase rachotí, jak opravujou chodník po tom, co ho celej rozkopali. Já už toho mám dost!
<b> Kámo... ty jednoho dne všem lidem ukradneš vánoce.

<a> Tady proti holubům bojujeme, lidi dávaj na baráky ostny, aby to tam nesedalo a nesralo lidem po balkónech, a v Itálii si to pěstujou
<b> njn, ale oni si je tam nechovaj ono to tam je prostě přemnozené a nevědí co s nima :D
<a> věděl bych o jednom řešení - lovecká brokovnice kalibr .410 :P
<b> :D jo jenže.... to papírovaní s ochránci zvířat za to skoro nestojí :D
<a> věděl bych o jednom řešení - lovecká brokovnice kalibr .410 :D

Komentář: o holubech v Benátkách

<Awers> sme tam mely vodnase sme si daly rano i vecer :D
<Vaestör> kde ste ji vzaly? -.-
<Awers> Mno byla tam i denisa a ta to prinesla a rikala nam jak je stastna a splnil se ji sen
<Vaestör> Dostala kone xD?
<Awers> Ne chodi s plechatym
<Awers> No v podstate taky :D

<a> pl spošleš mi ten snih
<b> sorry ale už roztál xD
<a> jak jako
<b> uplně normálně bylo nad nulou xD

Komentář: rofl to mě dojebalo xD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.