Nejlepší hlášky

<Robco> mam noveho psa
<Robco> sleduj toto je jeho foter http://www.fordik.sk/pages/index.php?id=170
<Robco> a vyhral sutaz v kategorii pes roka! :P
<hrnco> vyzera divne :D
<Robco> To aj ty a nemas titul pes roka :D
<hrnco> :D

Komentář: kamos ma noveho psa :)

<a> me bolej co vi ?d
<a> covi :LD
<a> voci dpc

Komentář: oci me bolely :D

<a> uvítací text u instalace hry "Matrix on-line", narychlo stažené z internetu: Anti-virusový program vám při instalaci může způsobit problémy. Pokud máte nějaký anti-virusový program spuštěný, okamžitě ho prosím vypněte.

<Butcher01> tak jsem se začal učit německy...
<Vojta> A kurva. To jde svět už opravdu do hajzlu...

Komentář: njn XD

<Brouky2k> kua spustil jsem ironmana a vono to hraje jaksi bez zacatku, bez znelky... to je normalni?
<Brouky2k> ja su pica
<Brouky2k> ja jsem si pustil sample jenom :DDDDD

Komentář: dmnce :D

<ona> seš docela fajn... a máš strašně krásný oči... *KISSING*
<ona> proč ti vlastně všichni řikaj taťko? :)
<on> zeptej se ségry...

<a> Víš, jak se mi loupou ty záda?
<b> No...
<a> Tak se mi začala loupat hruď a za chvíli se doloupu k bradavce... myslíš že se bude loupat taky?

Komentář: ať žije opalování na sluníčku

<a> ale na konec mě marek vzal do naruče on po mě jede
<a> a co ty
<b> A donesl te az domu? O:-)
<b> Ja? Ja se tu nervuju u hokeje :-D
<a> ne to ne a navíc ho beru jako kamoše tak se nenervuj :-*
<b> To mi je jedno, ale za chvili zacina prodlouzeni tak se nervovat musim...

Komentář: I muzi maji sve dny :-)

<a> Zdar, mas prosimte cd od xp?
<b> cus
<b> mam, vcera sem delal komplet reinstal :D
<a> a ty mas legal nebo normalni?

Komentář: co na to rict? :)

<Echo> uvidíš Aničku...
<Marthy> jakou Aničku?
<Echo> snad mou
<Marthy> hmm.. wow
<Echo> tu za kterou tam jedu
<Marthy> realy looking forward to it...
<Echo> me?
<Marthy> já
<Marthy> že už se nemůžu dočkat
<Echo> varuju tě..jestli si něco zkusíš...
<Marthy> co bych zkoušel?
<Echo> cokoliv...
<Marthy> nejsu pedo
<Echo> jaký pedo?
<Marthy> strýček Pedo
<Marthy> a strejdoooo a nebude to bolet? :D
<Echo> mám tě praštit? něco si zkusíš a jedem dom vlakem... všichni... protože nebude řidič...
<Marthy> co bych tak zkoušel? říkám, že nejsu pedo
<Echo> nechapu proc si myslis ze je dite
<Marthy> to sem neřek
<Echo> řek
<Marthy> ne... nevidím to nikde napsaný
<Echo> "říkám, že nejsu pedo"... na něco narážíš
<Marthy> ale neřek sem, že je dítě
<Echo> nepřímo
<Marthy> perhaps...
<Echo> tak co mělo znamenat to strýček pedo?
<Marthy> :D aaale nic :D
<Echo> NO TO DOUFÁM
<Marthy> nemůžu soudit, ještě sem ji neviděl
<Marthy> ale neboj... odolám, jistě silnému, nutkání ti ji ojet
<Marthy> autem :D
<Echo> vrrr
<Marthy> vrrrrrmmm vrrrrrrrrrrrrr tum tum... tum tum... vrrrrrrrrrrrr tydýt :D
<Echo> ne... to je vrrr jak vrčí pes
<Marthy> to bylo vrrrrrm, jak vrčí drak :)
<Echo> jo nebo tak
<Marthy> to moje ;)
<Marthy> a pak jak drak narazil na bezvládný tělo a pak jak drak troubil :D
<Echo> zahráváš si s ohněm...

Komentář: 22 23 2 3 1 :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.