Nejlepší hlášky

* luk. cita navod na citanie manualu
<jur.> naco?
<luk.> aby som si mohol precitat manual?

<a> dneska pruser
<b> co?
<a> bol som s kamosom v buse a pred nami taka zenska a vyzerala jak keby mala ostrikanu prdel
<b> a?
<a> no a potom sme vystupovali, nahnem sa nad kamosa a povim mu: ta s tou ostriekanou prdelov bola dobra ne? a kamarat: ta co stoji vedla nas?

<Woodbin> zdar
<Programagor> Ne...
<Woodbin> ...?
<Programagor> To neni možný...
<Woodbin> co neni možnný?
<Programagor> Jak to že to prostě otevřeš?
<Woodbin> co že prostě otevřu?
<Programagor> Tu modrou plechovku.
<Woodbin> modrou plechovku...? wtf???
<Woodbin> hele, jsi při smyslech nebo mluvíš v alegoriích?
<Woodbin> tedy spíš, nejsi při smyslech nebo mluvíš v jinotajích?
<Programagor> Máš na to přece i patent. Tu konzervu, jak hodily do moře.
<Woodbin> cože??? co se proboha děje?
<Woodbin> KDO hodil JAKOU konzervu do JAKÝHO moře??? O_O
<Programagor> To fakt nevim. Mam se jít zeptat táty?
<Woodbin> cože? prosímtě, řekni mi co se děje, řekni mi to lidskými nebo geekovskými slovy, ale ne básnickými nebo jinými přirovnáními! Onegai! :)
<Programagor> To neni přirovnání. Jednoduše modrá plechová pixla hozená do moře. Ty jí otevřeš a máš na to dokonce i patent.
<Woodbin> hele ale já fakt nevim o čem to mluvíš :D
<Programagor> Jakto? Přece ještě si mi házel to držadlo z okna, že umíš kapesníkem setřít víčko stromů.
<Woodbin> JSI ZHULENÝ??? Tráva? Macha? Guarana?
<Programagor> Myslim, že ne...

<a> jak se jmenuje ta trubička k potápěcím brejlím?

<a> čaau broučkuu :-*
...
<b> hoj :-*
<a> zlato dneska mám na to konečně chuť :P... co s tím uděláme?
<b> promiň zlato ale hrajem teď s <c> CSko
<a> no to si děláš srandu ne?
<b> nn ale napiš <d> třeba bude mít čas ;)
<a> mezi náma je fakt konec!!!
<b> xD hned po respawnu
<b> ježiš vedle :-X... co si říkala?

Komentář: a takle skončil dva roky trvajicí vztah :)

<a> čus,jsem si na intru půjčil od kámošky notes, že se podívám na písničky a tak
<a> pak jsem si na ploše všimnul jedný složky která měla velice originální název "ivnbk" tak se ptám "co je to za heslo" a ona na to "to znamená, že to mám
"i v notebooku"
<a> prej byla líná to psát celý :D
<a> jsme myslel, že padnu :D :D
<b> :D :D :D

Komentář: proč to rozepisovat 8-)

<ona> sry to nebylo na tebe
<on> co?
<ona> sry to nebylo na tebe
<on> ae co?
<ona> mno to sry to nebylo na tebe
<ona> já sem náká vymatlaná
<ona> xD

Komentář: sry to nebylo na tebe xD

<a> jaký je ten nový angličtinář?
<b> v pohodě :)
<a> fakt? mě se moc nezdál
<b> mno... dnes jsme od něj dostali fotky různejch lidí s tím, že je máme popsat
<b> a já zrovna dostal fotku holky s pootevřenou pusou
<b> tak jsem si tam před odevzdáním na papír nakreslil nápis "I can has a cheeseburger" :))
<a> hezky :D z toho musel být pěkně mimo :)
<b> ani ne, když nám to druhýho dne vrátil, u popisu jsem měl čáru s šipkou a na konci ní napsaný "One of us, one of us" :))

<czYbph0> jadus, ted jsem bota pripojil do new ovladaciho channelu, pojd /join #cy,0
-!- jadus has left #skola [Left all channels]
<czYbph0> :D
-!- jadus has joined #skola
<jadus> kua nejak to nejde

Komentář: Podle RFC 2812 > /JOIN 0 - Leave all currently joined channels.

<Cass> Tak tohle ti musím říct. Se asi poděláš smíchy. Víš jak si měl o víkendu přijet k nám,protože jsme měli s bratrem volnej byt viď?
<Petr> No vím, hlídala si přece pak tu neteř ne?
<Cass> Přesně tak,zase to zůstalo na mě a bratr si užíval. Stejně z toho nevyváznul tak hladce....
<Petr> Co si mu zase provedla?
<Cass> no já nic,ale chytla jsem záchvat smíchu z malé. Nakráčela si za mnou do pokoje,ručičky přes oči a brečí,tak jsem se jí ptala co se jako děje. ,,Teto,teta <a> strašně ubližuje strýcovi" tak se jí ptám co ta teta dělá, ona si utře slzu a povídá ,,tahá strýca za pindíka a on u toho strašně řve!" to by se jeden pochcal smíchy...
<Petr> stalo se :D

Komentář: neteři jsou 2 :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.