Nejlepší hlášky
* luk. cita navod na citanie manualu
<jur.> naco?
<luk.> aby som si mohol precitat manual?
<a> dneska pruser
<b> co?
<a> bol som s kamosom v buse a pred nami taka zenska a vyzerala jak keby mala ostrikanu prdel
<b> a?
<a> no a potom sme vystupovali, nahnem sa nad kamosa a povim mu: ta s tou ostriekanou prdelov bola dobra ne? a kamarat: ta co stoji vedla nas?
<Woodbin> zdar
<Programagor> Ne...
<Woodbin> ...?
<Programagor> To neni možný...
<Woodbin> co neni možnný?
<Programagor> Jak to že to prostě otevřeš?
<Woodbin> co že prostě otevřu?
<Programagor> Tu modrou plechovku.
<Woodbin> modrou plechovku...? wtf???
<Woodbin> hele, jsi při smyslech nebo mluvíš v alegoriích?
<Woodbin> tedy spíš, nejsi při smyslech nebo mluvíš v jinotajích?
<Programagor> Máš na to přece i patent. Tu konzervu, jak hodily do moře.
<Woodbin> cože??? co se proboha děje?
<Woodbin> KDO hodil JAKOU konzervu do JAKÝHO moře??? O_O
<Programagor> To fakt nevim. Mam se jít zeptat táty?
<Woodbin> cože? prosímtě, řekni mi co se děje, řekni mi to lidskými nebo geekovskými slovy, ale ne básnickými nebo jinými přirovnáními! Onegai! :)
<Programagor> To neni přirovnání. Jednoduše modrá plechová pixla hozená do moře. Ty jí otevřeš a máš na to dokonce i patent.
<Woodbin> hele ale já fakt nevim o čem to mluvíš :D
<Programagor> Jakto? Přece ještě si mi házel to držadlo z okna, že umíš kapesníkem setřít víčko stromů.
<Woodbin> JSI ZHULENÝ??? Tráva? Macha? Guarana?
<Programagor> Myslim, že ne...
<a> čaau broučkuu :-*
...
<b> hoj :-*
<a> zlato dneska mám na to konečně chuť :P... co s tím uděláme?
<b> promiň zlato ale hrajem teď s <c> CSko
<a> no to si děláš srandu ne?
<b> nn ale napiš <d> třeba bude mít čas ;)
<a> mezi náma je fakt konec!!!
<b> xD hned po respawnu
<b> ježiš vedle :-X... co si říkala?
Komentář: a takle skončil dva roky trvajicí vztah :)
<a> čus,jsem si na intru půjčil od kámošky notes, že se podívám na písničky a tak
<a> pak jsem si na ploše všimnul jedný složky která měla velice originální název "ivnbk" tak se ptám "co je to za heslo" a ona na to "to znamená, že to mám
"i v notebooku"
<a> prej byla líná to psát celý :D
<a> jsme myslel, že padnu :D :D
<b> :D :D :D
Komentář: proč to rozepisovat 8-)
<ona> sry to nebylo na tebe
<on> co?
<ona> sry to nebylo na tebe
<on> ae co?
<ona> mno to sry to nebylo na tebe
<ona> já sem náká vymatlaná
<ona> xD
Komentář: sry to nebylo na tebe xD
<a> jaký je ten nový angličtinář?
<b> v pohodě :)
<a> fakt? mě se moc nezdál
<b> mno... dnes jsme od něj dostali fotky různejch lidí s tím, že je máme popsat
<b> a já zrovna dostal fotku holky s pootevřenou pusou
<b> tak jsem si tam před odevzdáním na papír nakreslil nápis "I can has a cheeseburger" :))
<a> hezky :D z toho musel být pěkně mimo :)
<b> ani ne, když nám to druhýho dne vrátil, u popisu jsem měl čáru s šipkou a na konci ní napsaný "One of us, one of us" :))
<czYbph0> jadus, ted jsem bota pripojil do new ovladaciho channelu, pojd /join #cy,0
-!- jadus has left #skola [Left all channels]
<czYbph0> :D
-!- jadus has joined #skola
<jadus> kua nejak to nejde
Komentář: Podle RFC 2812 > /JOIN 0 - Leave all currently joined channels.
<Cass> Tak tohle ti musím říct. Se asi poděláš smíchy. Víš jak si měl o víkendu přijet k nám,protože jsme měli s bratrem volnej byt viď?
<Petr> No vím, hlídala si přece pak tu neteř ne?
<Cass> Přesně tak,zase to zůstalo na mě a bratr si užíval. Stejně z toho nevyváznul tak hladce....
<Petr> Co si mu zase provedla?
<Cass> no já nic,ale chytla jsem záchvat smíchu z malé. Nakráčela si za mnou do pokoje,ručičky přes oči a brečí,tak jsem se jí ptala co se jako děje. ,,Teto,teta <a> strašně ubližuje strýcovi" tak se jí ptám co ta teta dělá, ona si utře slzu a povídá ,,tahá strýca za pindíka a on u toho strašně řve!" to by se jeden pochcal smíchy...
<Petr> stalo se :D
Komentář: neteři jsou 2 :D