Nejlepší hlášky
<a> čus, máš chvilku?
<b> hoj mmnt přetahuju
<a> a co zas ty piráte? ;-)
<b> předkožku přes žaluda
Komentář: pirát...
<Majda> co dělaj vlasy?
<Majda> stojí? leží?
<Majda> schnou?
<Majda> rostou
<Smety> co dělá píča?
<Smety> vlhne?
<Smety> krvácí?
<Smety> schne?
Komentář: Na blbou otázku...
<a> kluk 13 - 16
<b> tesi mne, sem franta, jak se mas? jak ti mam rikat, 13, nebo 16? :)
Komentář: omfg
<burlak> btw: jak sa dari?
<chief> matika ma jebe
<chief> a ty ako?
<burlak> mna matikarka v kabinete :-D
Komentář: niekomu je ale dobre...
<Prior_Petrod> tak sem poslal ty penize
<Prior_Petrod> ale posilal jsme to z Ceske sporitelny a tam ti meno nenaskoci... tak sem dal var. symbol 6667 :D
Komentář: #sg.cz@irc.nomi.cz
<a> Ping/Xing umi veskere diagnosticke softy,
<a> rozdil je v metode
<a> , ping ti obstarava odezvu na urovni domeny
<a> , tedy IP port 80
<a> , Xing umi pingovat uzivatelem definovany port ci pasmo portu.
Komentář: nick cenzurovan - mozna diskreditace do konce zivota :]
<a> ahoj, jak je?
<b> cau, stejne vas to nikoho nezajima, tak proc se ptate?
<a> mas depku? Me to zajima!
<b> tak jo...nic moc moc, holka mi zahnula
<a> hmm.. no vis co se mi vcera stalo? Mama mi vyhodila krabici od PSP, kde jsem mel 3 hry kazdou za 900!
Komentář: aneb fakt ho to zajímalo!
<SkrabalovaI> Dostala jsem váhu ,která váží-a má i analýzu tuku a vody.V tabulce ,i když je orientační mi vyšlo ,že mám 22 %tuku 59,3 % vody při výšce 163cm a váze 59kg ,věk 38 .Nesportuji a váhu s hodnotami mám skoro stejnou už 2 měsíce.V tabulce je normál 53% vody.Má vyšší % vody vliv na to, že mi je pořád zima?Děkuji předem
<petr> To bude spíš tím, že máte stáhlý radiátory.
Komentář: Neřikám že to smíchy položí celej lamer, ale je to dobrej stěr :D
<a> potřebuju pomoc, počítač mi píše, že našel virus
<b> aha, co přesně píše?
<a> no že byl nalezen virus a jestli ho chci přesunout do truhly nebo co a že doporučuje přesunout do truhly, na co mám kliknout?
<b> klikni na Přesunout do truhly
<a> uf, už je to dobrý, moc díky!
Komentář: potřebovala asi někoho, kdo ji to přečte...
<Brňák> Nefunguje mi portál (bankovní portál na kreditky)
<Technická podpora> jak se závada projevuje?
<Brňák> Tož to nende
<Technická podpora> Ano, ale nereaguje na příkazy, nelze odesílat peníze jak?
<Brňák> No nende to!
<Technická podpora> Aha dobře
Komentář: Zpráva pro opraváře: Nemohu přesně určit závadu ani portál nereaguje, protože Brňák nereaguje, přeberte si to!