Nejlepší hlášky

<a> nějakej návrh co mám dělat 8 minut než se mi načte LoLko?
<b> si vyhon :D
<a> a těch zbylích 7 minut?

<a> Skončím v pekle...ale tak beru to reálně. V nebi bych nikoho nepoznal

<a> Ty vole hádaj čo sa stalo :D
<b> Hovor
<a> Dneska v skušobni bubeník strašne jebal do bubnov
<a> tak basák prestal hrať a povedal mu
<a> Kámo, toto nejsú blany, ktoré máš pretrhnúť
<b> =D lool

<a> pocuvaj ty si strihas nechty ci okusujes?
<b> striham :D
<a> bo ja kusem vzdy more ale ta otrasne som sa hanbil za prsty.. ta som nechal asi tyzden bez kusania a teraz mam velke a rozmyslam jak ostriham z lavou.. asi pojdem za mamou
<b> :D :D :D :D

Komentář: Niet nad samostatnosť, má 16 rokov :D

<a> Jj Wowko je dobrá hra, ale strašně zabugovaná...
<b> Tjn... bugy naštvou.
<c> Lidi, co jsou to bugy?
<a> To jsou chyby ve hře... Jako třeba když místo 10 expů dostaneš omylem 1000 expů apod.
<c> Jo? A kde bych si je mohl koupit?

<a> hele jak se jmenuje to, když ti umře počítač a je tam jen modro?
<b> modrá smrt
<a> a je to moc zlý?
<c> já teda počítačům nerozumim, ale smrt zní docela zle
<b> podle toho, co je to za chybu, někdy to ještě rozdejchá
<a> takže je to modrá skoro-smrt?
<c> modrá možná-smrt?
<a> modrá mám-zase-důvod-napsat-kámošovi-ajťákovi-hurá?
<c> modrá proč-mu-nenapíšeš-i-bez-toho?
<a> modrá pravda-co-kafe-zítra-po-škole?
<b> ok
<c> modrá kazisvět..

<a> http://www.novinky.cz/clanek/160173-slaninova-exploze-je-nejoblibenejsim-receptem-na-internetu.html
<a> už vidim jak se to dostane k emsí Donaldovi
<a> ty reklamy... bacon roll - vaše roční dávka slaniny, a nyní Bacon Roll happy meal - dopřejte svým dětem trochu energie... (nyní s extra velkou dávkou barbecue omáčky a velkým hasícím přístrojem)

Komentář: Slaninkův dort od Dr. Oetkera!

<a> tak ja napisu adminovi
<b> jasně, neboj se hoň
<b> ho ;-)

Komentář: :-D

<a> :D J8 TAKY NE
<b> vypni si capslock... to je nad shiftem a pod TABem
<a> :D NO JENZE JA HO NEMAM ZAPLEJ
<a> NEVIM PROC TO TAK JE
<b> Tak pusť ten shift :X
<a> :D aha

Komentář: Které písmenko je holka? :)

<a> Čus, hej dneska jsem zas slyšel perfektní hlášku od učitele vysoké školy
<b> Hoj, jako na přednášce?
<a> Jo, blekocal něco o JPEGU, nikdo ho neposlouchal a pak jen řekl: "Na jednu stranu je to zajmave, ale jinak je to o ničem"
<a> Jsem myslel, že chcipnu jak to řekl
<a> A to není jediná hláška

Komentář: Tak se učí u nás

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.