Nejlepší hlášky

<On> ahoj princezničko:) stačil by ti takovej mazlivoučkej 23 letej kocourek? :)))
<Ona> No jasně vždycky jsem chtěla kočku :D .... ,ale myslím ,že tak dlouho kočky nežijí :) .....

<a> Četl jsi tu novinku?
<a> Jak se pilot letadla katapultoval těsně nad zemí?
<b> jj aspoň že tak, letadel mají dost ;)
<a> Taková katapultace by nemusela být vůbec špatná
<a> hmm, třeba v autě, zachraňovalo by to životy ;)
<a> Akorát by se nesměl řidič katapultovat v tunelu.
<b> :D

<a> hej tvle, ten klaster taky neni tak uplne marnej
<b> klaster?
<a> jo
<b> myslis cluster?
<a> pivo demente :D

<> učil jsem sestru s naší novou GPS:
<> já: "Počkej, není tu signál."
<> sestra vytáhla mobil, koukla na něj a řekla : "Ját tu mám signál dobrej."

Komentář: to uz bylo moc

<a> mam na teba jednu otazocku
<a> co by si kupil 1 rocnemu dietatu?
<a> k narodkam?
<b> noo, stroh je zatial asi prilis. asi vodku

<Kutynka666> tak pudes?
<germánek> přijde dest který padá z hvězd...
<germánek> až budu zase promačený v me bolesti
<germánek> stanu se tím čím jsem
<Kutynka666> ty si fakt pica jozine
<Kutynka666> vzdycky kdyz mas na neco odpovedet a nevis tak zacnes kecat kktiny
<Kutynka666> takove hovna me dokazou vytocit

<a> nevite kde sezenu na world of warcraft DMG hack na patch 2.4.3? moc prosim
<b> To se dela jednoduse zapnes wow a nalogujes se do hry.
<b> Potom udelas deset drepu a dva kliky, usednes k PC.
<b> Na klavesnici zmacknes kombinaci klaves alt+F4 a mas o 700% vetsi DPS.
<b> Pokud ti spadne wow tak mas spanou verzi hry.
<c> Nechapu proc vsichni potrebuji k hrani WoW hacky to je proste nemyslitelne hrat s hackama... no, ale kdyz budes delat ty kliky tak se ti zvysi aspon DMG ve skutecnosti!

<a> me prestala svitit klavesnice
<a> klavesnice nejde
<a> klavesnice nejde
<a> klavesnice nejde
<a> musim kopirovat pismena...
<b> a skusil si ji zapojit?
<a> ajo ona byla vypojena

<a> ty voe, jak má člověk shánět kapely co nejsou na torrentech?
<b> rapidshare?

<Marek> Ahoj, nechceš si psát?
<Boris> Ne, nefunguje mi klávesnice.

Komentář: Lide.cz Aneb Boris perlí :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.