Nejlepší hlášky

<ona> nevíš proč mi furt padá prohlížeč??
<on> a nenapise ti to nejakou hlasku ?
<ona> ne ale můžeš mi jí napsat Ty,ať se zasměju.

Komentář: ach ty zeny :-)

<a> čuus, sem se dneska v práci pobavila:)
<b> jakto?
<a> ale přišli si chlapi objednat parapety a zakázkář <c> jim říká že jim k nim můžem dodat šrouby a předvrtat díry. Tak se jich ptá, jestli je budou tedy chtít k tomu... a ten nejsuverénnější se zeptal- ty díry???
<a> a <c>: né ty jsou gratis :-))
<b> :-D

Komentář: ... když někdo poslouchá na půl ucha... :-))

<Vasek> ještě pořád mám tu salmonelu podle výsledků od doktora...
<b> přeju ti to :D
<Vasek> Jako pro mě už to nic neznamená, stejně mi je úplně normálně... ale tak je blbý vědět, že mám v sobě plugin kterej nechci :D

Komentář: Nakažen salmonelou

<a> Chceš Colu?
<b> Ne, díky, dal bych si ale nechci...

<a> co prace vubec?
<b> ja sem na nemocensky
<a> co ti je?
<b> to fak netusim

Komentář: pracovni moralka...

<Bára:-)> Proč vlastně dneska odpovídáš tak poalu?
<Owen> vis sedim v takovy krasne prijemny pozici, klavesnice je na dlouhou ruku a ja jsem linej se ohnout. tak sem si zapnul klavesnici na obrazovce
<Bára:-)> :-D Nechápu jak ty můžeš hrát fotbal...
<Owen> ja nekdy taky ne

Komentář: Nestává se vám to občas taky?

<ona> umíš napsat něco jinýho než jj?
<on> jj

<ona> hej ses v televizi!!! :D
<on> cozeeee?
<ona> no Krakonos, ne?

<a> prej existuje antivir kterej to znici hned sam nevis jak se jmenuje?
<b> tech je spousta zkus google
<a> to je jako taky antivir jo?

Komentář: God Google

<a> ahojky :) mozem ta pozvat niekam von na kavu, kofolu alebo pivko? :)
<b> Ahoj :) nejak skoro nemyslíš ? :D
<a> no dobre, napisem ti o dve hodinky

Komentář: zoznamka

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.