Nejlepší hlášky
<ona> nevíš proč mi furt padá prohlížeč??
<on> a nenapise ti to nejakou hlasku ?
<ona> ne ale můžeš mi jí napsat Ty,ať se zasměju.
Komentář: ach ty zeny :-)
<a> čuus, sem se dneska v práci pobavila:)
<b> jakto?
<a> ale přišli si chlapi objednat parapety a zakázkář <c> jim říká že jim k nim můžem dodat šrouby a předvrtat díry. Tak se jich ptá, jestli je budou tedy chtít k tomu... a ten nejsuverénnější se zeptal- ty díry???
<a> a <c>: né ty jsou gratis :-))
<b> :-D
Komentář: ... když někdo poslouchá na půl ucha... :-))
<Vasek> ještě pořád mám tu salmonelu podle výsledků od doktora...
<b> přeju ti to :D
<Vasek> Jako pro mě už to nic neznamená, stejně mi je úplně normálně... ale tak je blbý vědět, že mám v sobě plugin kterej nechci :D
Komentář: Nakažen salmonelou
<a> co prace vubec?
<b> ja sem na nemocensky
<a> co ti je?
<b> to fak netusim
Komentář: pracovni moralka...
<Bára:-)> Proč vlastně dneska odpovídáš tak poalu?
<Owen> vis sedim v takovy krasne prijemny pozici, klavesnice je na dlouhou ruku a ja jsem linej se ohnout. tak sem si zapnul klavesnici na obrazovce
<Bára:-)> :-D Nechápu jak ty můžeš hrát fotbal...
<Owen> ja nekdy taky ne
Komentář: Nestává se vám to občas taky?
<ona> hej ses v televizi!!! :D
<on> cozeeee?
<ona> no Krakonos, ne?
<a> prej existuje antivir kterej to znici hned sam nevis jak se jmenuje?
<b> tech je spousta zkus google
<a> to je jako taky antivir jo?
Komentář: God Google
<a> ahojky :) mozem ta pozvat niekam von na kavu, kofolu alebo pivko? :)
<b> Ahoj :) nejak skoro nemyslíš ? :D
<a> no dobre, napisem ti o dve hodinky
Komentář: zoznamka