Nejlepší hlášky

<Lucie> Ahoj, ty si v práci?
<Martin> Ano
<Lucie> A můžeš mi laskavě vysvětlit, co děláš na skypu?
<Martin> To je pracovní skype
<Lucie> Aha
<Lucie> A jakto, že si i na facebooku?
<Martin> To je pracovní facebook
<Martin> Mimochodem jestě jsem na pracovním icq a taky na pracovním mobilu.
<Lucie> Aaha..
<Martin> A víš co? Jdu si dát pracovní cigaretku, pak si udělám pracovní kafe a pak půjdu pracovat, takže se měj.. Ahoj..

Komentář: Přítelkyně..

<a> jo jdu restartovat PC ... (podelane aktualizace!)
<b> tak jo
<b> to restartujes pul hodiny?
<a> balicek servis pack 1 bol nainstalovany... to je blbina!
<b> jo tos instaloval tuhle kravinu?
<a> jo
<a> sakra a ja, ze si dam restart a za par minut som tu
<b> tak to te lituju
<b> ja to instaloval na matky starym ntb a ten se z toho prehral
<a> :D:D:D
<b> sem ho musel dat do lednicky a instaloval sem to v lednicce
<a> to si delas prdel
<b> ne, prece ji nepujcim moji chladici podlozku
<a> ty vole... tak ted umru!
<b> proooc?
<a> v lednicce jo?
<b> jo, sem pustil instalaci a zavrel lednicku a za patnact minut sem si vyzvednul ntb se sp1
<a> to me poser! :D
<b> mno co... ja to nazyvam inteligentnim resenim :D

Komentář: intelingetni reseni :D

<a> Je vědecky dokázáno, že kouření zkracuje cigaretu
<b> dlouholetý výzkum???
<a> jj

Komentář: no, blik :D

<Facebook> Každej kdo dá *To se mi líbí* tomu dám čokoládu.
<Koment> Ty chceš dopadnout jak Sazka, viď? :)

Komentář: Kvíz kamaráda .. :D

<a> To máš vážně tak pomalej počítač?
<b> No jak se to veme,ale když tam mám spořič a hýbnu myší,tak vidim proces "Spořič obrazovky" na liště,takže jo,mám tak pomalej počítač

<a> jsem čekal jestli na cd.cz nebudou psát nějakej článek
<a> jakože sněží a že maj lidi počitat se zpožděníma vlaků třeba
<a> a ne, zato tam je článek "Vlakem za sněhem"

14:45 <j> můžem hrát?
14:45 <m> počkej vteřinku, ju?
14:50 <j> můžem?
14:52 <m> jeste ne, momentik
15:00 <m> Jsem tu, sem si pokecal s černošukem
15:00 <m> ČERNOUŠKEM tam mělo být...:-O
15:01 <j> :-D :-D :-D :-D

<on> teď mě napadlo - v horoskopu na listopad mám prej "hodně sexu". Nevíš o tom něco?
<ona> mám ti odpovídat? :)
<on> jestli to je něco ve smyslu: "nevěř na horoskopy" tak ne :(

Komentář: bylo...

<a> sme se dneska ucili v ekonomce o vyrazu IČO a co to je..
<b> To je přidělené identifikační číslo ne? :)
<b> no v tom to je.. nechapu to
<a> ??
<b> Proc zkratka IČO kdyz to je Přidelené Identifikační ČíslO??
<a> Bože :D:D:D

Komentář: Aneb když se z IČO stane PIČO..

<a> normálně, já jsem málem dneska na tom kole dopad jako ten strážní pes, co ho přejel hasičský vůz..
<b> jo? a jak dopad ten pes?
<a> no přejelo ho to hasičský auto:D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.