Nejlepší hlášky

<ona> Ja uz se s tím rvu dlouho, A pořád se mi líbí, A pořád se mi v hlavě opakuje těch par okamžiku, kdy jsme se viděli,sem trdlo
<on> Buďto ho vypust z hlavy nebo do toho jdi pohlavně !
<ona> Co ???????
<on> *pohlavě

<a> Hej no haluz. Z nudy lenost taková, že když mi vlezl kamínek do ponožky, nechtělo se mi ji sundávat, tak jsem vzal nůžky, vystřihl díru a vyndal kamen :D

<a> Jak se má moje nejoblíbenější despotická zlíňačka ?
<b> víš co, bež se vyvenčit ven na dvorek jo
<a> Pokud mi na dvorek z okna hodíš tvé pověstné řízky, půjdu ;)
<b> božeee, zabiju tě jednou, fakt
<a> No. Když tak přemýšlím nad tvým kuchařským umem, při potencionální trefě by to na fraktůru lebky bylo..

<petr> Sem se na starý kolena zamiloval...
<kadel> Tak to gratuluju, bohužel já zůstanu věčným narcisem, už jsem to zjistil...
<kadel> To jsem Ti byl jednou na hotelu, dávám sprchu, vylezu nahej před zrcadlo a postavil se mi pták, až když jsem mu řekl že to jsem já, tak se zase uklidnil

Komentář: narcisům neporučíš

<a> You are afterfu*ker
<b> Coze? Afterfucker?
<a> After-po fuck-suk er-zosobneni after-fuck-er: posuk dobrý ne? :D
<b> Yeah your english is better then google´s xD

Komentář: Z toho sem fakt nemoh :D

<a> udí jak nejvíc jen to jde :( Kurňa :/ Nechce se někdo stavit třebá? :D
<b> udí ?:D
<a> teď jsem si toho všimla :D Nudí se!
<c> tak já myslel že se stavim na klobásku a ono prd :-D

<a> ahoj, poslala bys mi prosím fotky z te vaší včerejší akce?
<b> ahoj, no jasně :)
...
<a> ty jo, odkdy máš piercing? hustý :)
<b> cože? ja ale žadnej piercing nemam..
<a> jej, promin, nečistota na monitoru :-X

<a> hej toje blbec ten pes,slapnu mu na ocas a von me kousne do ruky
<b> tobe nekdo slapnout na ocas tak se po nem taky ozenes

<On> ten život obyčajného človeka je tak nudný...
<Ona> preto nie som normálna :P
<On> aha, odkedy programuješ? :O

<ona> zatial ahoj zlatko, musim ist poumyvar riad
<STEAM> lusy12 prave hraje portal 2
<on> O_o

Komentář: bonzák STEAM

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.