Nejlepší hlášky
<ona> Ja uz se s tím rvu dlouho, A pořád se mi líbí, A pořád se mi v hlavě opakuje těch par okamžiku, kdy jsme se viděli,sem trdlo
<on> Buďto ho vypust z hlavy nebo do toho jdi pohlavně !
<ona> Co ???????
<on> *pohlavě
<a> Hej no haluz. Z nudy lenost taková, že když mi vlezl kamínek do ponožky, nechtělo se mi ji sundávat, tak jsem vzal nůžky, vystřihl díru a vyndal kamen :D
<a> Jak se má moje nejoblíbenější despotická zlíňačka ?
<b> víš co, bež se vyvenčit ven na dvorek jo
<a> Pokud mi na dvorek z okna hodíš tvé pověstné řízky, půjdu ;)
<b> božeee, zabiju tě jednou, fakt
<a> No. Když tak přemýšlím nad tvým kuchařským umem, při potencionální trefě by to na fraktůru lebky bylo..
<petr> Sem se na starý kolena zamiloval...
<kadel> Tak to gratuluju, bohužel já zůstanu věčným narcisem, už jsem to zjistil...
<kadel> To jsem Ti byl jednou na hotelu, dávám sprchu, vylezu nahej před zrcadlo a postavil se mi pták, až když jsem mu řekl že to jsem já, tak se zase uklidnil
Komentář: narcisům neporučíš
<a> You are afterfu*ker
<b> Coze? Afterfucker?
<a> After-po fuck-suk er-zosobneni after-fuck-er: posuk dobrý ne? :D
<b> Yeah your english is better then google´s xD
Komentář: Z toho sem fakt nemoh :D
<a> udí jak nejvíc jen to jde :( Kurňa :/ Nechce se někdo stavit třebá? :D
<b> udí ?:D
<a> teď jsem si toho všimla :D Nudí se!
<c> tak já myslel že se stavim na klobásku a ono prd :-D
<a> ahoj, poslala bys mi prosím fotky z te vaší včerejší akce?
<b> ahoj, no jasně :)
...
<a> ty jo, odkdy máš piercing? hustý :)
<b> cože? ja ale žadnej piercing nemam..
<a> jej, promin, nečistota na monitoru :-X
<a> hej toje blbec ten pes,slapnu mu na ocas a von me kousne do ruky
<b> tobe nekdo slapnout na ocas tak se po nem taky ozenes
<On> ten život obyčajného človeka je tak nudný...
<Ona> preto nie som normálna :P
<On> aha, odkedy programuješ? :O
<ona> zatial ahoj zlatko, musim ist poumyvar riad
<STEAM> lusy12 prave hraje portal 2
<on> O_o
Komentář: bonzák STEAM