Nejlepší hlášky
<a> to jsem se pěkně v tom divadle předved
<b> copak?
<a> když byla přestávka, tak jsem si myslel, že už je konec a zahlásil jsem "myslel jsem, že bude nějakej pořádnej konec"
<a> AchOjiiQ, JjAG pAk ShE mAsh!
<b> Prosím zanech toho ničení Českého jazyka a piš jako člověk
<a> Ok, plOmin JhÁa neWeDeLAa Zhe Ti Thenle StyL wadIi
<b> Co jsem ti říkal, seš tak hloupá, že si neuvědomíš, že toho máš nechat nebo si tak tlustá, že si nevidíš na klávesnici?
<a> hele, napiš lukynovi
<b> ne, prej tam ma slecnu, chlupatou :D
<a> dělej, napiš mu já mu psal taky :D
<b> co mu mam napsat? napisem to stejne
<a> napíšem: Ohol si podkoulí, žádná nedělá ráda oral v chlupatym roští
<b> ok :D
<a> 3;2;1
<b> Ohol si podkoulí, žádná nedělá ráda oral v chlupatym roští
<a> jemu ty debile
<A> Vypadáš docela teple...
<B> Jo?..No tvoje máma říkala něco jinýho včera večer.
<ona> asi jdu pro žiletky:D
<on> oholit si bobra ? :D
<on> to brzo :D
<on> vem si sekacku :D:D
<ona> podřezat se ty degene:D
<on> v baumaxu maj tedka kolo stesti :D:D
Komentář: kamarad zas jednou vtipnej:D
<a> mne sa zdá že je čím ďalej, tým viac škaredá
<b> to bude tým, že čím ďalej, tým menej piješ...
Komentář: asi mal pravdu :)
* a stopped playing World of Warcraft
<a> hh
<a> jsme kiteovali kela
<a> ja behal
<a> a napsala mi simca :D
<a> tak jsem se musel rozhodnout jestli simca nebo kel
<b> :D
<b> tje snad jasny ne
<b> co ti droplo?
<a> t6 hlava :D
<b> gz :D
Komentář: Zaznam z rozhovoru po x-firu (IM sit pro gamery, zjistuje jakou hru prave hrajete)
<a> ja mam za sebou studium na CVUT – Fakulta elektrotechnicka, nicméně jsem jen nadšenec :-)
<b> FEL neni skola to je ustav :-D mam tam par kamaradu
<a> Je to tak, muzu Vam rict jeden priklad obecny. Kdyby jste se rano vzbul s relativni chuti na sex a s prijemnym pocitem krasneho dne před sebou, stacilo by Vam 45 minut s Doc. Novákovou na matice, aby se z Vas stal introvertni pesimista