Nejlepší hlášky

<a> to jsem se pěkně v tom divadle předved
<b> copak?
<a> když byla přestávka, tak jsem si myslel, že už je konec a zahlásil jsem "myslel jsem, že bude nějakej pořádnej konec"

<a> co chodi kolem horke kase?
<b> pára

<a> AchOjiiQ, JjAG pAk ShE mAsh!
<b> Prosím zanech toho ničení Českého jazyka a piš jako člověk
<a> Ok, plOmin JhÁa neWeDeLAa Zhe Ti Thenle StyL wadIi
<b> Co jsem ti říkal, seš tak hloupá, že si neuvědomíš, že toho máš nechat nebo si tak tlustá, že si nevidíš na klávesnici?

<a> Aký typ zabezpečenia (šifrovania) používa ten router ?
<b> Heslo.

<a> hele, napiš lukynovi
<b> ne, prej tam ma slecnu, chlupatou :D
<a> dělej, napiš mu já mu psal taky :D
<b> co mu mam napsat? napisem to stejne
<a> napíšem: Ohol si podkoulí, žádná nedělá ráda oral v chlupatym roští
<b> ok :D
<a> 3;2;1
<b> Ohol si podkoulí, žádná nedělá ráda oral v chlupatym roští
<a> jemu ty debile

<A> Vypadáš docela teple...
<B> Jo?..No tvoje máma říkala něco jinýho včera večer.

<ona> asi jdu pro žiletky:D
<on> oholit si bobra ? :D
<on> to brzo :D
<on> vem si sekacku :D:D
<ona> podřezat se ty degene:D
<on> v baumaxu maj tedka kolo stesti :D:D

Komentář: kamarad zas jednou vtipnej:D

<a> mne sa zdá že je čím ďalej, tým viac škaredá
<b> to bude tým, že čím ďalej, tým menej piješ...

Komentář: asi mal pravdu :)

* a stopped playing World of Warcraft
<a> hh
<a> jsme kiteovali kela
<a> ja behal
<a> a napsala mi simca :D
<a> tak jsem se musel rozhodnout jestli simca nebo kel
<b> :D
<b> tje snad jasny ne
<b> co ti droplo?
<a> t6 hlava :D
<b> gz :D

Komentář: Zaznam z rozhovoru po x-firu (IM sit pro gamery, zjistuje jakou hru prave hrajete)

<a> ja mam za sebou studium na CVUT – Fakulta elektrotechnicka, nicméně jsem jen nadšenec :-)
<b> FEL neni skola to je ustav :-D mam tam par kamaradu
<a> Je to tak, muzu Vam rict jeden priklad obecny. Kdyby jste se rano vzbul s relativni chuti na sex a s prijemnym pocitem krasneho dne před sebou, stacilo by Vam 45 minut s Doc. Novákovou na matice, aby se z Vas stal introvertni pesimista

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.