Nejlepší hlášky

<ona> caw dělám tu prezentačku pro tu 4. třídu, nemohlby jsi mi poradit jaký text tam mám dat? myslím hned na zacatek nějaký citat nebo něco
<on> mmm... tak třeba "Ježíš se vrací... tvař se, že pracuješ!!!"

Komentář: škoda slov

<a> Ten tvůj kámoš, kterýho jsi mi včera představil byl pěknej vůl!!
<b> Pssssssssst!
<a> Co je? Neříkej, že jsi zas u něj a on stojí za tebou a čte to.
<b> Ne, ale mám okno s tvym chatem hned vedle jeho okna, tak ať to neslyší.

<on> :-* miláčku, ale já se tam opravdu choval slušně :-*
<ona> No proto! Jinak bys dostal!
<ona> Teda vlastně spíš nedostal...

<a> Ty vykastrovaný býku, toto u mne nejspíš vyvolá defekační reflex!

Komentář: když se intelektuál snaží říct "Ty vole, já se z toho asi poseru!"

<a> Chtěla bych se podívat do San Francisca
<b> Co tam?
<a> Podívat se na most a tak taky na to vězení.
<b> Jaký vězení?
<a> No nejznámější vězení v USA. Ale nemůžu si vzpamenou jak se jmenuje.
<b> Joo už vím .....počky vzpomenu si....
<b> Azkaban???

Komentář: Měla jsem na mysli Alkatraz ...ale chápu je to podobný :-D

<a> Nech je šťastný" .. povedalo dievča a so slzami v očiach klikla "páči sa mi to" na jeho zmenený stav na facebooku :/:/... ♥*
<b> nech som stastny, povedal som so slzami v ociach a klikom som na "zrusit priatelstvo" na facebooku

<a> tyvoe dneska budu spát dokud se neprobudim
<b> to asi každej ne? :D
<a> :D

<extortionnotes> Brr, na novinkách píšou, že se v Británii narodil chlapec z embrya zmraženého 20 let.
<extortionnotes> brrr.. leze mi z toho mráz po zádech
<RaĎym> a bude si myslet, že Michael Jackson je stále naživu..

<a> a aký máš zdroj?
<b> počkaj pozriem sa dovnútra
<a> nezabi sa
-!- <b> has quit

Komentář: nebojte, prežil to...

<Jarda> laďo
<Ladislav> no?
<Jarda> mě se asi ztra nebude chtít do tý školy
<Jarda> a před chvilkou jsem vypil aji hřebíček :D
<Ladislav> jakej?
<Jarda> ten kořenící
<Ladislav> a v cem si to mel?
<Jarda> ve víně
<Jarda> kluci teď svařují další hrnec
<Ladislav> no jo kdybyste ty hrnce nerozbijeli tak je nemusite svarovat :D
<Jarda> :D

Komentář: No to ten chlast :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.