Nejlepší hlášky
<ona> caw dělám tu prezentačku pro tu 4. třídu, nemohlby jsi mi poradit jaký text tam mám dat? myslím hned na zacatek nějaký citat nebo něco
<on> mmm... tak třeba "Ježíš se vrací... tvař se, že pracuješ!!!"
Komentář: škoda slov
<a> Ten tvůj kámoš, kterýho jsi mi včera představil byl pěknej vůl!!
<b> Pssssssssst!
<a> Co je? Neříkej, že jsi zas u něj a on stojí za tebou a čte to.
<b> Ne, ale mám okno s tvym chatem hned vedle jeho okna, tak ať to neslyší.
<on> :-* miláčku, ale já se tam opravdu choval slušně :-*
<ona> No proto! Jinak bys dostal!
<ona> Teda vlastně spíš nedostal...
<a> Ty vykastrovaný býku, toto u mne nejspíš vyvolá defekační reflex!
Komentář: když se intelektuál snaží říct "Ty vole, já se z toho asi poseru!"
<a> Chtěla bych se podívat do San Francisca
<b> Co tam?
<a> Podívat se na most a tak taky na to vězení.
<b> Jaký vězení?
<a> No nejznámější vězení v USA. Ale nemůžu si vzpamenou jak se jmenuje.
<b> Joo už vím .....počky vzpomenu si....
<b> Azkaban???
Komentář: Měla jsem na mysli Alkatraz ...ale chápu je to podobný :-D
<a> Nech je šťastný" .. povedalo dievča a so slzami v očiach klikla "páči sa mi to" na jeho zmenený stav na facebooku :/:/... ♥*
<b> nech som stastny, povedal som so slzami v ociach a klikom som na "zrusit priatelstvo" na facebooku
<a> tyvoe dneska budu spát dokud se neprobudim
<b> to asi každej ne? :D
<a> :D
<extortionnotes> Brr, na novinkách píšou, že se v Británii narodil chlapec z embrya zmraženého 20 let.
<extortionnotes> brrr.. leze mi z toho mráz po zádech
<RaĎym> a bude si myslet, že Michael Jackson je stále naživu..
<a> a aký máš zdroj?
<b> počkaj pozriem sa dovnútra
<a> nezabi sa
-!- <b> has quit
Komentář: nebojte, prežil to...
<Jarda> laďo
<Ladislav> no?
<Jarda> mě se asi ztra nebude chtít do tý školy
<Jarda> a před chvilkou jsem vypil aji hřebíček :D
<Ladislav> jakej?
<Jarda> ten kořenící
<Ladislav> a v cem si to mel?
<Jarda> ve víně
<Jarda> kluci teď svařují další hrnec
<Ladislav> no jo kdybyste ty hrnce nerozbijeli tak je nemusite svarovat :D
<Jarda> :D
Komentář: No to ten chlast :)